Penktadienio horoskopas – vasario 19 d.

2016-02-19, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kava ir sausainiai
Fotolia nuotr. / Kava ir sausainiai

Štai ir užbaigsime skambiu akordu trumpą šventišką savaitę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šio ryto sėkmę garantuos jūsų darbštumas ir paslaugumas, o popietę – jūsų pastangos kuo protingiau panaudoti pasiūlytas lėšas. Be to, Saulė šiandien pradeda kelionę Žuvų ženklu, kai reikės atsisakyti išorinės sėkmės ir labiau susikoncentruoti į savo vidų, jame apsikuopti, neabejojant savo nuojautomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši diena prasidės smagiai šnekučiuojantis apie einamuosius darbus, aptariant kūrybinius planus ir pasiekimus ar vykstant į smagius susitikimus. Vėliau atsiras žmonių, kurie jus motyvuos dar aktyviau megzti ryšius su aplinka. Tiesa, žmonių, kurie jums padės realizuotis netrūks, nes Saulė perėjo į jūsų komandinės veiklos sritį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šį rytą namai bus ta vieta, kurią jūs norėsite kaip nors apdovanoti, žinodami, kad juose esantys žmonės to nusipelnė. Dieną bus daug smagaus darbo, kuriam atlikti jūs turėsite visas reikalingas priemones. Galų gale darbštūs būsite ne tik šiandien, nes Saulė nuo šiol švies jūsų karjeros srityje, skatindama jus atkreipti kitų dėmesį savo pasiekimais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šį rytą naujienų srautas bus sraunus, o jūs jame maudysitės gaudami pakankamai dėmesio ir reikalingos informacijos. Vėliau būsite azartiški ir kupini noro laimėti, mokėdami pasidžiaugti ne tik pergale, bet ir kelione link jos. Beje, Saulė, įsikūrusi vandens stichijoje, kvies jus plačiau atverti akis, pagalvojant apie keliones ar studijas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje bus priežasčių pasvajoti apie tai, ką norite turėti, na, o vėliau – pasistengti dėl savo šeimos, net jei jūsų pastangų niekas nemato. Tiesa, prasideda Saulės tranzitas Žuvų ženklu, kai jums reikės daugiau imti, nei duoti, taip išbandant savo sugebėjimą kitais pasitikėti ir kitų materialiniais ar dvasiniais turtais pasidžiaugti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą būsite dosnūs ir paslaugūs savo komandos nariams, skatindami juos dar labiau jumis tikėti ir jus gerbti. Įdienojus visu pajėgumu įsitrauksite į naujienų verpetą kartu su kolegomis. Tiesa, dėl asmeninės pilnatvės jums reikės žmonių ar vieno konkretaus žmogaus ne tik šiandien, bet ir artimiausiu metu, nes Saulė jūsų partnerystės srityje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį rytą darbe gali tekti dėl ko nors pasistengti, nesitikint atlygio ar, priešingai, gauti padėką už ankstesnes jūsų besąlygiškas pastangas. Vėliau žinosite dėl ko darbo vietoje stengiatės ir tai toli gražu nebus tik dvasinės vertybės. O dėl Saulės viešnagės Žuvų žvaigždyne, jums bus malonu įnikti į kasdienių darbų srautą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje ne tik norėsite, kad jūsų bendražygiai jus išklausytų, bet ir jų pasiūlymus priimsite su malonumu. Dieną jūsų veiksmai bus matomi iš toli ir jūs pasistengsite ne vieną įtikinti tuo, kuo tikite patys. Galų gale, mylėkite, džiaukitės ir kurkite, nes Saulė, pereidama į Žuvis, atsidūrė jūsų džiaugsmo, kūrybos, romantikos ir vaikų srityje.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Rytą jūsų ankstesnio įdirbio dėka kažkas išpildys vieną kitą jūsų slaptą norą, pabūdami dosnūs ir geranoriški. Pavakarę degs žalia šviesa norintiems kai ką išsiaiškinti ar pasiruošusiems susitaikyti. Galiausiai nevalia pamiršti ir Saulės, kuri nuo šiol, būdama Žuvų ženkle, jums primins apie neribotus būdus save išreikšti namuose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandiena prasidės lengvai ir sklandžiai, o jei suskubsite aptarti savo kelionių planus su antrąja puse – smagi nuotaika garantuota. Vėliau bus ir komandinių pergalių, kurios stiprins jūsų partneriškus ryšius. Įvairūs kontaktai, susitikimai ir pasikeitimas informacija bus svarbūs ir dėl Saulės, kuri nuo šiandien bus Žuvų ženkle.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžia lengva, daug žadanti ir padedanti daug nuveikti, ypač kai pagalbininkų ir rėmėjų į valias. Vėliau viskas taip įsisiūbuos, kad vos spėsite suktis, atlikdami įvairiausius vadovybės nurodymus. Laimei, su užsidegimu. Tiesa, Saulė šiandien jau palikusi jūsų ženklą, primins apie būtinybę pasirūpinti savo vertybėmis ir finansiniu pagrindu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šio ryto malonumai tęsis tiek, kiek atidūs būsite savo partneriams, kurie išties jus norės kaip nors apdovanoti. Popietę pasitiksite tikėdami savimi ir apie tai nenutylėdami. O dar, kas jei ne jūs turite suskubti pasimėgauti Saulės teikiamomis privilegijomis? Ji jūsų ženkle, kviesdama parodyti pasauliui, kuo esate nepakartojami.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?