Orai.lt: krituliai skandins savaitgalį

2016-02-19, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt

Penktadienį virš Lietuvos pakibs atmosferos frontas. Iš pietinių platumų į mūsų šalį plauks debesų masyvai. O iš jų kris krituliai. Sulauksime lietaus ir šlapdribos. Intensyviau krituliai kris vakariniuose rajonuose. Besikeičiančios krypties vėjas pūs 4-9 m/s greičiu. Įdienojus temperatūra pakils iki 1-4 laipsnių šilumos.

Šeštadienį orai irgi išliks debesuoti. Krituliai trauktis neketina. Todėl ir toliau kris šlapdriba, lynos. Naktį ir rytą kai kur pasirodys rūkai. Sukinėsis silpnas, nepastovios krypties vėjas.

Naktį daug kur temperatūra mėgins išlikti teigiama – 0-2 laipsniai šilumos. Ir tik Rytų Lietuvoje kai kur pažemės iki 1-2 laipsnių šalčio. Todėl naktį ir rytą Aukštaitijoje vietomis pasirodys plikledis. Aukščiausia temperatūra dieną pasieks 0-4 laipsnius šilumos. 

Sekmadienį priartės Atlanto ciklonas. Po truputį stiprės pietų, pietvakarių vėjas. Dieną jo gūsiai vietomis pasieks 15-18 m/s. Iš skubančių debesų nesiliaus kritę krituliai. Sniegą, šlapdribą dieną pakeis lietus. Naktį temperatūra laikysis apie 0, o dieną pasuks link 2-5 laipsnių šilumos. 

Pirmosiomis naujos savaitės dienomis orus lems žemo atmosferos slėgio sūkurys. Todėl orai bus nepastovūs, su dažnais mišriais krituliais. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?