Savaitgalio horoskopas – vasario 20–21 d.

2016-02-20, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Pora
Fotolia nuotr. / Pora

Sėkmingo šuolio į savaitgalį!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors šeštadienį jūsų ir atžalų norai nesutaps, aukso vidurio nepaliausite ieškoti. Vakare draugams gali nusibosti klausytis apie jūsų meilės nuotykius ar apie mėgstamą užsiėmimą. Sekmadienį ne tik žinosite, kaip gerai praleisti laiką, bet ir kaip nustebinti ir pradžiuginti kitus savo išskirtiniais pasiūlymais.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kažin ar šeštadienį namiškiai pasidžiaugs tuomet, kai jūs nesiliausite rūpintis savo pasiekimais darbe, jais girtis ar kitaip apie juos pasakoti. Gal atrasite būdų įtraukti ir juos į tai, kas jums svarbu? Sekmadienį žinosite turį užtikrinti harmoniją po savo namų stogu ir, tiesą sakant, kažkokiu stebuklingu būdu to pasieksite.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį kalbų, nuomonių ir diskusijų bus tiek, kad vos spėsite klausytis. Ir jei jums pavyks šio to sužinoti ir dėl kai ko susitarti, jūsų savaitgalio tikslas pasiektas. Sekmadienį iš draugų gautos žinios galbūt sujauks jūsų įprastus planus, tačiau dėl šios priežasties savaitės pabaiga nusidažys dar ryškesnėmis spalvomis.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį bus pagundų pasinaudoti kažkieno dosnumu, tačiau tai nesuteiks trokštamo pasitenkinimo. Atraskite ir jūs tai, kuo galėtumėte pasidalinti su kitais. Sekmadienį norėdami papildyti piniginę ar kam nors parodyti ką sugebate, būsite maksimaliai išradingi ir išsiskiriantys iš minios.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį niekas jūsų nesustabdys tuomet, kai jūs sieksite gauti jums reikalingą dėmesio porciją. Tiesą sakant, konkurentų šioje scenoje bus ne vienas. Na, o sekmadienį, būsite atviri bet kokioms net pačioms keisčiausioms nuomonėms, tačiau eidami pakelta galva, pagirsite net tuos, kurie painiojasi jums po kojomis.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį nelabai stengsitės išsikovoti sau vietos po saule. Rinksitės vieną iš dviejų: su malonumu svajoti ar su malonumu užsiimti buities reikalais. Iš tiesų, koks gi skirtumas – svarbu gerai pailsėti ir jaustis puikiai. Ir sekmadienį jūsų asmenybė mažai kam rūpės, todėl gėrėkitės darbo rezultatais visų, kurie norės pasirodyti.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį norėdami sutelkti aplink save savo bičiulius, leisitės į visokiausius kraštutinumus. Nenurimsite, net jei jūsų pastangų rezultatas bus tobulas. Sekmadienį vis dar rūpės išlikti bičiulių dėmesio centru. O per dieną įvykusios keistos pažintys reikš tai, kad jūs įgijote dar vieną bičiulį, partnerį ar rėmėją.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį būsite ryškesni už kitus ir visaip norėsite į savo sumanymus įpainioti savo šeimos narius. Būtų keista, jei nesulauktumėte jų palaikymo. Sekmadienį būsite originalūs, spręsdami buities ir sveikatos galvosūkius. Gavę teigiamą rezultatą, rasite būdų kaip apie tai pranešti kuo didesnei auditorijai.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį žinosite kelią ir jei kas nors bandys jums įrodyti kitokias tiesas – gražiai ir maloniai jas ginsite, rasdami labai aiškių argumentų ir įrodymų, kad jie klysta. Sekmadienį būsite azartiški, optimistiški ir savimi pasitikintys, o tokiu būdu lyg magnetas trauksite kitus žmones, norinčius prisijungti prie jūsų planų.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį praradę vieno žmogaus pasitikėjimą, galite jį atrasti kito žmogaus širdyje, tačiau tuo nepiktnaudžiaukite. Raskite balansą tarp duoti ir imti. Sekmadienį nesigailėsite surizikavę namuose įvesti keletą pertvarkų, prie kurių noriai prisidės kiti asmenys ir kurios padės atnešti naujų įspūdžių į jūsų šeimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį viena jūsų dalis jaus poreikį atsižvelgti į savo antrąją pusę ir išpildyti jo ar jos norą, tačiau kita jūsų dalis norės dėmesio sau, savo mintims ir žodžiams. Sekmadienį netikėtas susitikimas ar keistoka pažintis gali kai kuriuos jūsų ir jūsų partnerių planus pakreipti visiškai netikėta linkme.  

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Regis, kažkokia niekaip nesibaigiančių darbų uodega vilksis paskui jus iki savaitgalio. Įsisukę į buities rūpesčių verpetą, būsite įkvėpti atlikti dar daugiau. Jūsų savaitgalis bus išgelbėtas, jei mokėsite suderinti pareigas su poilsiu. Sekmadienį nestokosite stebinančių sprendimų, kurie padės papildyti jūsų kišenes.  

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?