Pirmadienio horoskopas – vasario 22 d.

2016-02-22, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pirmadienis
Fotolia nuotr. / Pirmadienis

Koks pirmadienis laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien dėl pilnaties įtakų jūs suprasite, kokios priežastys jums trukdo gerai jaustis ir sėkmingai dirbti. Ieškokite būdų pagerinti savijautą, keičiant mitybą, pasirenkant tinkamą organizmo valymo ar mankštinimo programą. O jūsų kasdienės veiklos efektyvumas pagerės dėl priežasčių, kurias pastebėsite, tačiau dairykitės plačiai ir žvelkite giliai. 

JautisJautis 

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums gali būti džiugi diena, atverianti galimybių patirti teigiamų emocijų. Viena, ko reikia iš jūsų – tai pamiršti apie tai, ko jus išmokė suaugusiųjų gyvenimas. Matydami, kad jūsų kūrybiniai projektai nejuda, vaikai jūsų negirdi, o romantikos laužai gęsta, keiskite žaidimo taisykles, pasirinkdami tai, kas jus džiugina.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus gera proga patobulinti savo šeimos gyvenimą, nesiekiant tobulumo, o pasistengiant, kad visi po jūsų namų stogų jaustųsi kuo geriau. Tam gali reikėti peržiūrėti praeitų dienų veiksmus namuose ir, atmetus netinkamus, pasirinkti efektyvius. Nesuklysite ieškodami įkvėpimo už savo namų sienų, gal net darbo vietoje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums gali kilti gerų minčių apie tai, kaip geriau pranešti žinią, kuri jums neduoda ramybės, kaip tinkamiau įtikinti pašnekovą, su kuo verta sutikti, tikintis sėkmingo sandėrio ir ką vertėtų išmokti tam, kad kiti žmonės geriau jus suprastų ir labiau patikėtų. Nestabdykite – judėkite, nes tame jūsų sėkmės raktas. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums gali išryškėti naujos uždarbio galimybės ar būdai, kurie padėtų pakeisti jūsų finansinę situaciją. Pravartu išnaudoti savo gabumus ir nesidairyti nerealių perspektyvų. Jauskite, kas jums labiau tinka ir prie ko linksta širdis.  Jei ką sugebate atlikti savo rankomis, tai gali tapti raktu į jūsų turtingesnį rytojų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, kai jūsų ženklą apšviečia pilnaties šviesa, jums laikas susitelkti į savo asmenybę ir tai, kokius jus mato kiti žmonės. Jei jaučiate pilnatvę, žmonių pagarbą ir dėmesį, o ir patys jaučiatės sveiki, vadinasi, jūs galite atsipalaiduoti ir tęsti tai, kas pradėta. O jei ne – imkitės veiksmų, tokių, kurie padėtų jums būti tokiais, kokiaIs norite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums gali atitekti nelengva užduotis – ką nors padaryti dėl kitų, kai ką paaukojant ar atsisakant kokių nors savo norų. Idealu, jei galėsite pabūti vieni, nes tokiu būdu jūs gausite jums rūpimus atsakymus. Tačiau tai ne priežastis mesti visus darbus, o daug svarbiau atrasti ramybę ir susitaikymą ten, kur esate.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums pravartu būti atidesniems savo bendražygiams ir kuo geriau išnaudoti savo, kaip komandos nario potencialą. Tiesa, pernelyg nesureikšminkite savo indėlio į komandos sėkmę, bet ir turėkite ką jiems pasiūlyti. O jei kai kas iki šiol jūsų taikyto pasidarė neveiksminga, tai geriausias metas koreguoti situaciją.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būtų pravartu paklausti savęs, kokie jūsų karjeros tikslai ir kas jums trukdo jų pasiekti. Tai gali būtų jūsų naujų pasirinkimų diena, kai sėkmingai jūsų karjerai trukdančių dalykų atsisakote, iš didelio galimybių katilo pasirinkdami tai, kas labiausiai vilioja, kas veikia ir kas geriausiai tenkina ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos poreikius. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien žiūrėkite plačiai į visas jūsų kelyje pasitaikiusias galimybes ir kai jau nežinosite, ką iš viso to pasirinkti, rinkitės tai, kas jums atveria dar platesnius horizontus. Tiesą sakant, net menkiausios smulkmenos, iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos naujienos ar susitikimai gali atvesti ten, kur jūs net nemanėte galį atsidurti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite jaustis prieštaringai. Viena vertus, kai kas jums atvers akis: žmogaus poelgis, įvykis ar koks nors ženklas ir jūs suprasite, kad rytoj jau nebus, kaip buvo vakar, o tik geriau, nei buvo. Kita vertus, reikės jūsų stiprybės ir pasiryžimo pasakyti „ne“ tiems, šalia kurių jūs jaučiatės prastai ir nuo kurių emocijų, pinigų ar norų priklausote.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūs daug atliksite dėl savo santykių su antrąja puse ar darbo partneriu, jei nelauksite, kol kas nors už jus atliks jūsų pareigas. Pripažindami sau, kad tas žmogus yra jums reikalingas, įsiklausykite į jo ar jos rekomendacijas ir, užuot kritikavę, atlikite ką nors tokio, kas ne tik paliktų neišdildomų įspūdžių, bet ir sustiprintų jūsų santykius.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?