Antradienio horoskopas – vasario 23 d.

2016-02-23, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Karklo šakelė.
Shutterstock nuotr. / Karklo šakelė.

Ar jau spėjote pasidžiaugti „kačiukais“? Kokių dar pavasario ženklų pastebėjote savo aplinkoje?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Svarbiausias šios dienos jūsų poreikis bus pasirūpinti kasdienėmis užduotimis, buitimi ir sveikata, ir tai seksis tol, kol jūs nukreipsite savo žvilgsnį kur nors tolyn, tikėdamiesi daugiau pamatyti, sužinoti ar išmokti. Kai jūsų mintis užvaldys noras visur įvesti tvarką, perdėtas kritiškumas įkyriai trukdys įvykdyti sumanymą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Su malonumu atlikdami dienos užduotis, gal didelio pranašumo prieš kitus neįgysite, tačiau jausitės puikiai. Jūsų planus trikdys ir nuotaikas drums skeptikų bandymai pakeisti jūsų naudojamas priemones kitomis, o jei turėsite žinių, kurias žūtbūt norėsite paskleisti, nelaukite, kol nepasitikėjimas tai užgesins.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien apsibrėžę jums saugias ribas, nelabai norėsite, kad kiti jas perliptų, o ir patys mieliau rinksitės tai, kas jums pažįstama ir sava. Tiesa, tai neapsaugos nuo keleto iššūkių, kurie, regis, bus susiję su kitais žmonėmis ir jų reikalavimais. Atsakymų savo klausimams ir tvirtybės dienos pabaigoje ieškokite tame, kas paprastai nuo jūsų slepiama. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien leisitės į informacijos paieškas ir noriai ja dalinsitės, daug bendraudami bei smalsaudami. Įvairios jūsų pareigos, deja, neleis jums laisvai ir nerūpestingai keliauti per dienos įvykius. O jei bus norinčių jums duoti patarimų, jų neignoruokite. Tokiu būdu šį tą vertingo iš kitų išmoksite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Poreikis ką nors įsigyti ar kitaip įsitvirtinti jus motyvuos labiau nei visos kitos priežastys. Rinksitės patikrintus kelius ir ieškosite norinčiųjų prisijungti prie jūsų sumanymų realizavimo. Rizikuoti nenorėsite, tačiau kelių apgalvotų permainų neatsisakykite, nes tai labiausiai praturtins šios dienos pabaigą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien elkitės taip, kaip jums atrodo tinkama. Pasirinkę tokią taktiką netrukus pastebėsite, kad kiti negali jūsų nekopijuoti. Vakare šeimos nariai, regis, turės jums nepelnytų pretenzijų, tačiau jūsų pasitikėjimas savimi ir kūrybiškumas suteiks jums tokių galių, kokių dar iki šiol savyje neradote.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tyliai ir niekam nelendant į akis atlikti šios dienos darbus galėsite kuo puikiausiai. Deja, vakarop tam trukdys būtinybė dalyvauti įvairiuose susitikimuose ir pokalbiuose, tačiau net ir visą širdį tam atidavę, reikalingos informacijos negausite. Galiausiai kai kas iš jūsų šeimos jus įtikins susitaikyti su esama situacija arba pakeisti ją savo nuožiūra.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Komandinio darbo taisyklės jums bus žinomos ir jomis vadovaudamiesi šiandien rasite kelią bet kokiame labirinte. Didžiąją dalį dienos radę tinkamus kelius, vėliau stokosite žinių, įgūdžių ar savivertės. Vakare, žinodami ko siekiate, sutiksite patikimus pakeleivius ir gausite naudingos informacijos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien noriai imsitės darbo, žinodami, ko siekiate, būdami nuoseklūs, atidūs, darbštūs ir kruopštūs. Deja, kiek per daug atsakomybės sau ant pečių užsikrausite, tokiu būdu išeikvodami nemažai energijos. Vakare vadovaudamiesi įžvalgomis, galėsite padėti perdėlioti prioritetus savo materialių vertybių srityje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nenuostabu, jei tai, kas kitiems šiandien neišsprendžiama problema, jums yra vieni niekai. Tiesa, norėdami būti visa galva aukštesni už kitus, neišvengsite būtinybės ir kelias praeities klaidas ištaisyti. Tuomet liausitės abejoję, o pradėsite spinduliuoti vidinę jėgą, kurią netruks kiti pastebėti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite progą išbandyti, kokie patikimi žmonės yra šalia jūsų, tačiau neverta nusiminti, jei kažkas iš bičiulių ar komandos narių ko nors iš jūsų pareikalaus ar primins dalykus, apie kuriuos nenorite girdėti. Ko iš to išmoksite, sužinosite tik pabandę, tačiau nesibaiminkite supratę, jog taip, kaip buvo iki šiol, jau nebus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien atsiremkite į kitą žmogų, kuris paprastais, bet patikimais būdais padės jums priimti teisingus sprendimus. O kai darbo krūvis bus kiek jums per sunkus, nepasitikėkite vien savimi norėdami išplaukti į jums palankų krantą. O kad pasaulis neatrodytų negailestingas – junkitės į komandines veiklas ar ieškokite draugų.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?