Baigėsi 2016 m. Pagėgių savivaldybės tinklinio pirmenybės

2016-02-23, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, baigėsi daugiau nei mėnesį vykusios 2016 metų Pagėgių savivaldybės vyrų ir moterų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvavo 5 moterų („MSM-I“, „MSM-II“, „Natkiškiai“, „Pasienietis“ ir „Šilgaliai“) ir 5 vyrų („MSM“, „Natkiškiai“, „Pagėgių bendruomenė“, „Pasienietis“ ir „Stoniškiai“) komandos. Pirmenybėse buvo žaidžiama 3-jų ratų sistema.

Kaip ir praėjusiais metais, moterų grupėje dvi komandos buvo sudarytos iš Meno ir sporto mokyklos auklėtinių (treneris Antanas Musvydas). Šios dvi komandos pateko į finalo trejetuką. „MSM-I“ komanda užėmė antrąją vietą, „MSM-II“ komandai atiteko trečioji vieta. Ketvirtoje vietoje liko „Natkiškių“ komandos (vadovė V. Sirtautienė) merginos. Trečius metus tinklinio pirmenybėse dalyvaujančios „Pasieniečio“ komandos (vadovė R. Maciukevičienė) moterys, pernai likusios ketvirtoje vietoje, šiemet sustiprinusios jėgas grįžo su trenksmu. „MSM-I“ komanda, iki pat finalo neturėjusi nė vieno pralaimėjimo, per anksti pajuto pergalę ir finalo varžybų susitikime su „Pasieniečio“ komanda pasidavė ir atidavė pirmąją vietą „Pasieniečio“ komandos moterims (vadovė R. Maciukevičienė, žaidėjos S. Šveikauskaitė, L. Platūkienė, L. Jasienė, R. Gečienė, G. Brazlauskaitė, V. Motuzaitė, J. Venckutė, R. Kutkaitė, R. Buinauskienė, R. Jonelytė).

Vyrų grupės varžybose nenugalimi buvo „Pasieniečio“ komandos (vadovas G. Šarauskas) vyrai, per visus tris ratus neturėjė nė vieno pralaimėjimo. „Pasieniečio“ komanda finale dėl 1-2 vietų susikovė su „Natkiškių“ komanda (vadovas R. Špečkauskas). Aidint palaikymo komandų šūkiams, „Natkiškių“ komandai teko pripažinti „Pasieniečio“ komandos pranašumą, ir vyrai iš Natkiškių garbingai užėmė antrąją vietą. 2016 metų Pagėgių savivaldybės tinklinio pirmenybių nugalėtojais tapo „Pasieniečio“ komanda (Vadovas G. Šarauskas, žaidėjai E. Maciukevičius, P. Jacyna, D. Zemliauskas, A. Šteinys, A. Gudavičius, A. Musvydas, R. Ubartas ir G. Kinderis). Dėl 3-4 vietų rungėsi „Stoniškių“ (vadovas S. Šeputis) ir „MSM“ (vadovas A. Musvydas) komandos. „Stoniškiai“ išplėšė pergalę ir užėmė trečiąją vietą, ketvirtojoje vietoje liko „MSM“ komanda.

Pirmenybių metu buvo stebėtas žaidėjų techniškumas, todėl komandų treneriams padedant buvo išrinkti kiekvienos komandos naudingiausi žaidėjai ir finalo metu apdovanoti suvenyrais. Moterų komandų naudingiausios žaidėjos: „Pasienietis“ – Rolanda Maciukevičienė, „MSM-I“ – Lina Stanislovaitytė, „MSM-II“ – Kristina Šeputytė, „Natkiškiai“ – Austėja Armonaitė. Vyrų komandų naudingiausi žaidėjai: „Pasienietis“ – Augustas Šteinys, „Natkiškiai“ – Rokas Sirtautas, „Stoniškiai“ – Vidas Mišeikis, „MSM“ – Kristupas Gružas.

Nugalėtojams taures ir medalius įteikė varžybų organizatorius VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis, įteikti apdovanojimus padėjo Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas. Su dovanomis nugalėtojams atskubėjo Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys ir Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?