Juknaičių gėlės kūrė gėles

2016-02-25, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Juknaičių moterys pačios darė gėlių žiedus.
Juknaičių moterys pačios darė gėlių žiedus.
Juknaičių bendruomenės namuose sužydėjo gražiausi gėlių žiedai, kuriems gyvybę įpūtė bendruomenės auksarankės.

Gėles iš tapetų popieriaus mokė daryti Juknaičių krašte gimusi, užaugusi ir iki šiol gyvenanti auksinių rankų savininkė Danutė Kačerauskienė. Į žiedų gamybos procesą įsijungė ir jaunimo atstovės. Susirinkusios juknaitiškės žiedlapius karpė kantriai ir kruopščiai. Juos suklijavo vieną su kitu taip, kad žiedai atrodytų pilnaviduriai.

„Gėlės daro gėles“, - pačios juokavo moterys. Tą vakarą niekas nenorėjo skubėti namo, nes jaukioje ir šiltoje bendruomenės namų aplinkoje netrūko geros nuotaikos, juoko. „Darbo buvo daug. Pritrūko detalių. Todėl dar kartą rinkomės ir tai, ką pradėjome, tęsėme. Žiedais jau išpuošėme savo bendruomenės namus. Jie sužydėjo scenoje“, - sakė Juknaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Laimutė Barkauskienė.

O darbus moterys tęsė ir po kelių dienų. Kiekviena, norinti išmokti pasidaryti gėlių žiedus iš popieriaus, galėjo drąsiai ateiti ir mokytis jų gamybos paslapčių.

Gėlių žiedų gamyba – tai tik vienas iš daugelio užsiėmimų bendruomenėje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

tam jo2016-02-26
tau dar iki tų pijokų bobų šūdu plaukti teks ilgai,ilgai... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vietinis2016-02-25
vilmos vyras varo kontrobanda Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jo2016-02-25
visos pijoku bobos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02016-02-25
Gražu. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-02-25
nelabai atrodo kaip veikla kuri apibūdintų juknaičių ar lietuvių bendruomenes, čia labiau veikla kuria turbūt užsiima nuo neturėjimo ką veikti bebaigiančios nupušėti paperoksidintų ar raulinių arabiškų haremų gyventojos. Kas finansuoja tokias priedangas gražulio sijoninkystei vystyti? Suaugusios moterys susirenka kad žaisti su spalvotais popieriukais... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?