Trečiadienio horoskopas – vasario 24 d.

2016-02-24, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Laimės ieškotojas.
Fotolia nuotr. / Laimės ieškotojas.

Kiek laimės kelių, kiek jos ieškančiųjų... Bet ar visada svarbus yra būtent tikslas? Gal pati kelionė, pačios laimės paieškos gali atnešti nepamatuojamai mielo jausmo, harmonijos ir pilnatvės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite jums malonios veiklos, kuri jus įtrauks taip stipriai, kad jums neliks nei laiko, nei noro dairytis į šalis. Vykdydami savo dienotvarkės punktus, būsite ne tik susitelkę, nuoseklūs, kruopštūs ir atidūs detalėms. Vykusiai panaudosite visas jums per dieną pasiūlytas priemones, pagalbą ir įvairiausius jums prieinamus resursus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu į viena sujungti du dalykus: poreikį puikiai jaustis ir būtinybę, kuo geriau viską atlikti. Nenuostabu, jei jūsų dėmesį patrauks ir veiklai motyvuos kažkoks asmuo, kūrybinė idėja ar kai kam puoselėjami jausmai. Geresniais rezultatais džiaugsis tie, kurie susitelks ties jau pradėtais projektais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandienos pradžioje jums teks šiek tiek labiau susikoncentruoti, kad dienos pabaigoje pasimėgautumėte nepriekaištingais savo darbo vaisiais. Jei darbe bus kolegų, kurie jums parodys tinkamus veikimo būdus, jums pakaks entuziazmo praktiškomis priemonėmis įvykdyti tai, kas buvo numatyta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums vertėtų prisiminti darbus ar įsipareigojimus, kuriuos iki šiol sėkmingai atidėliojote. Regis, netruks nei informacijos, nei reikalingų kontaktų, kaip ir tinkamų minčių tam, kad sutrikęs darbų srautas pajudėtų pirmyn. Gilindamiesi į smulkmenas, jūs tikrai rasite atsakymus net sunkiausiems galvosūkiams įminti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien geriau už kitus žinosite, ko jums reikia, ir netgi aiškiai matysite, kokias būdais įmanoma to pasiekti. Tai, ką esate numatę savo namuose ar tai, ką jūsų šeima jums įskiepijo, jums bus svarbiausias jūsų dienos pastangų motyvas. Bet kuriuo atveju, konkretus jūsų pastangų rezultatas bus geriausias ženklas, jog pakankamai pasistengėte.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėsite būti visa galva aukštesni už kitus ir, nors kukliomis priemonėmis, bet vis tiek dėmesio reikalausite. Daug energijos ir dar daugiau minčių, kurias sieksite kuo greičiau pritaikyti praktikoje. Ir kaskart, kai pamatysite besikalančius jūsų pasėtų sėklų daigus, tuoj pat numatysite dar daugiau su tuo susijusios papildomos veiklos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien rinksitės neakivaizdžius veikimo būdus ir savo norų atvirai nereikšite. Dažniau kam nors padėti norėsite, nei savo troškimus išpildyti, tačiau niekaip nesiliausite skaičiavę, kur išbyra jūsų šios dienos valandos. Todėl, nepaisant jūsų pastangų padėti kitiems, vis dėlto gerai apskaičiuosite visus savo ėjimus ir jiems skirtą laiką.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite rimtą priežastį būti kuo geresniais komandos nariais, o jei vis dėlto dirbate vieni – susitelkti į savo ateitį, ką nors konkretaus atliekant dėl jos. Ir vienu, ir kitu atveju jūs busite nesustabdomi, uždegantys veiklai kitus ir aktyviai, nors ne visada atvirai, kovojantys už tai, ko siekiate vieni ar išvien su kitais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien žinosite savo tikslus darbo vietoje ir niekas nedrįs jų kaip nors pakoreguoti. Tiesa, ne apie visus juos kitiems prasitarsite ir, juo labiau, niekam ataskaitos neduosite apie tai, kokius būdus jiems pasiekti naudosite. Norinčius jums padėti, regis, paliksite nuošalyje, manydami, kad jie gali labiau pakenkti, nei pagelbėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien daugelį dalykų išmanysite geriau už kitus ar bent galvosite, kad taip yra. O kai tikėsite – niekas negalės jums prieštarauti. Net ir neturėdami konkrečių priešininkų, vis dėlto naudosite jums patinkančius kovos būdus apginti savo pažiūras ar poelgius. Jūsų komandos nariai tegul būna jūsų pagalbininkai, o ne oponentai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien tinkamai paskirstysite turimas priemones, žinodami ar jausdami, kad nuo to priklausys galutinis jūsų pastangų rezultatas. Svarbu, kad dar ir kitiems, ypač vadovybei, tinkamai paaiškintumėte ar kitais būdais įrodytumėte, ko tokiu būdu siekiate. Beje, aiškus vaizdas išryškės tuomet, kai pasirūpinsite detalėmis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėkite šalia savęs patikimą asmenį, jei kuo tobuliau norite įvykdyti kuo didesnius darbus. Viena vertus, jo ar jos parodyti motyvai sujungs jus bendrai veiklai, kita vertus, leis jums aiškiai pamatyti kai kuriuos jums vieniems sunkiai įžvelgiamus dalykus. Ir juo daugiau praktiškų sprendimų atrasite, tuo geriau.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?