Pagėgių pradinėje mokykloje vyko akcija „Pyragų diena“

2014-11-16, Pagėgių savivaldybės informacija

Šiais metais Pagėgių pradinės mokyklos bendruomenė nusprendė prisijungti prie paramos projekto „Išsipildymo akcija“ įkvėptos ir įmonių bei mokslo įstaigų pamėgtos visuotinės iniciatyvos PYRAGŲ DIENA, kuri vyko lapkričio 6 dieną.

Visus maloniai nustebino didelis vaikų, tėvų susidomėjimas akcija. Buvo nuostabu matyti, kaip daugelis mokyklos mokinių tą rytą į mokyklą keliavo nešini įvairiausiais pyragais. Pravėrus mokyklos duris kepinių kvapai viliojo prie gausiai pyragais nukloto stalo. Vaikai suprato, kokiam tikslui parduodami pyragai, kam renkami pinigėliai ir patys džiaugėsi, jog yra turtingi savo sveikatėlėmis. Dauguma mažųjų kepėjų pyragus gamino kartu su tėvais, aptardami, kur keliaus uždirbti pinigėliai.

Akcijos metu sulaukėme daug svečių. Mokyklos kepėjų pagamintais pyragais atvyko pasivaišinti  Pagėgių seniūnijos, Paslaugų centro, vaikų globos namų, vaikų teisių apsaugos kolektyvai.

Dėkojame visiems dalyvavusiems akcijoje. Pyragų dienos metu buvo surinkta  383,58  Lt, kurie buvo pervesti į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!