Pareigūnai sulaukė vieno iš vairuotojų, nuvažiavusio į griovį, padėkos

2016-02-24, Tauragės AVPK informacija
Tauragės AVPK nuotrauka
Tauragės AVPK nuotrauka

Praėjusį šeštadienį, vasario 20 d., oro sąlygos išties nelepino. Tuo puikiai galėjo įsitikinti tiek kelių eismo dalyviai, tiek policijos pareigūnai.

Minėtą dieną pareigūnai, dirbdami pagal iš anksto numatytą maršrutą ir užtikrindami viešąją tvarką bei eismo saugumą, pagelbėjo vienai vairuotojai, įvažiavusiai į griovį. Moteris, atsiųsdama elektroninį padėkos laišką, iškėlė nemažą uždavinį, išsiaiškinti, kas tie pareigūnai. Laiške rašoma: „Ačiū policijos pareigūnams, kurie padėjo nelaimės metu, ištraukus iš griovio. Palinkėję geros kelionės, saugiai nuvykome į oro uostą 2016-02-20. Ir dar kartą didelis didelis AČIŪ policijos pareigūnams“. Kadangi neminima nei valanda, nei vieta, teko apskambinti nemažai Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Šilalės ir Šilutės rajono bei Pagėgių policijos komisariatų pareigūnų, kurie padėtų išsiaiškinti minėtą situaciją.

Vis tik padėka turėtų būti skirta ne tik šio laiško autorės geradariams, bet ir daugeliui tą dieną dirbusių pareigūnų. Paaiškėjo, kad šeštadienį nuo kelio nuriedėjo ne vienas automobilis ir daugelis jų sulaukė policijos pagalbos. Vienas iš tokių atvejų, kuomet pareigūnas, važiuodamas pakeliui į darbą, pastebėjo šalikelėje nuriedėjusią transporto priemonę ir padėjo jo savininkui grįžti atgal į „trasą“. Dar vienas pareigūnų ekipažas kitam nelaimėliui „suorganizavo“ traktorių, kuris automobilį taip pat ištraukė iš griovio.

Tai tik keli pavyzdžiai, rodantys, kad pareigūnai ne tik atlieka savo tarnybines funkcijas, bet ir išlieka žmogiški įvairiose situacijose bei nepalieka žmonių nelaimėse.  


Straipsnio komentarai

???2016-03-01
Koks cia kvailys vis kisa savo knysle, su savo czvistineis komenrarais. Kiekvienam straipsnyje. Gal jau saugumui butu laikas pasidometi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vairuotojas2016-02-25
Pats nevairuoji ta bent patylėtum...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-02-24
kaip nesmagu kai net tie kurie vilki uniformas nesuvokia kad būti pagyrūnais yra negražu. darbas pats turėtų kalbėti už žmogų. dabar bėga girtis į laikraštį tarsi kokie garbėtroškiniai paradiniai "didvyriai". čia labiau panašu į liudijimų ar papliotkinimų taktiką kurią naudoja tokios cžvistinės grupuotės kaip jehovos liudininkai. Jeigu transporto priemonė "nuriedėjo" į griovį tai neturėtų būti kažkas "organizuojama", bet vykdomas protokolas kaip su bet kuriuo transporto įvykiu. Dabar toks jausmas susidaro kad čia turbūt net niekur neužfiksavo ir net nepatikrino "nelaimėlių" blaivumo ar dokumentų. Matyt savi pasirūpino savais taip kaip reikalinga antpečiams po antpečiais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?