Ketvirtadienio horoskopas – vasario 25 d.

2016-02-25, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Narcizai
Shutterstock nuotr. / Narcizai

Coco Chanel apie laiko švaistymą: „Negaiškite laiko, galva daužydamos sieną ir tikėdamosi, jog šioji staiga virs durimis“. Išmintinga moteris, ar ne?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien savo rimtais kūrybiniais projektais ir ne iš piršto laužtais žodžiais bet kokiame kolektyve sau kelius nusiteisite ir dar norinčių prisijungti prie jūsų formuojamos komandos surasite. Regis, tai padės stabilius pamatus jūsų bendrai sėkmei. Be to, siekdami harmonijos tarp savo bendražygių, išties daug gerų darbų atliksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums netrūks visokiausios veiklos, kuri bus ir miela, ir ganėtinai lengva. Be to, kažkokiu ypatingu būdu įtikinsite žmones remti jūsų projektus ar jungtis prie jūsų inicijuojamos veiklos. Tiesą sakant, turėdami šį palaikymą, visai neprastai pasiruošite susidurti su įvairiausiais iššūkiais ateityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nesivaržydami išsakę kitiems savo požiūrį, žinias ar įsitikinimus, įgysite sąjungininkų, su kurias ir toliau galėsite eiti koja kojon link savo tikslų. iš tiesų, ne viskas bus taip rimta – turėsite ir kuo pasidžiaugti, ir kitus pradžiuginti, būdami geros formos bei romantiškai nusiteikę. Tobula diena norintiems pareklamuoti savo projektą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien negalite plaukti paviršiumi, jei norite sukurti patikimas gaires savo darbo uždaviniams įgyvendinti. Ir kai žinosite, ko galite iš kitų tikėtis ar net jų paprašyti, iš karto tai gausite. Be to, sieksite ramybės ir komforto, kurį visomis jums prieinamomis priemonėmis kursite ir iš kitų pagalbos parašyti nesibodėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandieną pradės išties rimtos diskusijos ne vien rimtomis temomis. Tiesą sakant, jūsų sėkmės raktas ne tinkamų žodžių rasti, o laiku daryti pauzes, kad kiti spėtų įsiterpti. Entuziastingi pokalbiai ir smagus su tuo susijęs jaudulys pratęs jūsų dieną. Jums bus progų įsitikinti, kad turėti šalia savęs geranoriškų žmonių, – tikra palaima.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums kils visokių norų, kurių dėka jūs pasijustumėte bent šiek tiek turtingesni. Užuot skubėję į prekybos centrus, šį apetitą numalšinkite kuo geriau darbe atskleisdami savo talentus ir kuo daugiau harmonijos pasėdami savo darbo aplinkoje. Tiesa, su šeimos nariais galų gale išspręsite ilgokai neišspręstas problemas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien dėl jūsų entuziazmo ir užsidegimo jums lygių nebus. Kurkite jums reikalingus ryšius, kalbėdami apie savo kūrybinius planus, vaikus, pramogas ar pomėgius. Nelauksite, kol jus išgirs ar jums suteiks kokių nors privilegijų, o patys pasiimsite tai, kas jums priklauso, arba patys sau sukursite tinkamas aplinkybes.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien galų gale apsisprendę dėl pirkinio savo namams ar šeimai, atsikratysite ilgai besivelkančio neapsisprendimo šleifo. O visa kita, kas jums rūpės, nenoriai kitiems demonstruosite. Galimas daiktas, kad jūsų širdį sušildys kokia nors asmeninio gyvenimo smulkmena ar jaukus susitikimas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums paruošta visa puokštė smagių planų, malonių įspūdžių ir naudingų pažinčių. Geriausiai visas šias gėrybes ir jų privalumus įvertinsite, jei visą tai skanausite ne vieni. Tiesa, ne tik smagiai bendraudami ar įspūdžiais dalindamiesi laiką leisite,  o ir rimties siekiams tai pritaikysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums nevalia lūkuriuoti laimingų atsitiktinumų, o reikia nedelsiant griebti atlygį, kurio nusipelnėte. Iš tiesų, kai kuriems bus įteikta premija, kai kurie įsigis daiktą, kurio labai stipriai norėjo, o kai kas sužavės vadovybę savo talentais ar pastangomis. O jei ne visos su finansine gerove susijusios svajonės išsipildė, gali paaiškėti kodėl.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena ne tokia kaip visos – kur kas džiugesnė ir šviesesnė, o jūs tame džiugiame spektaklyje galite atlikti svarbiausią vaidmenį. O jei tai pasirinksite, žmonės, ypač jūsų komandos nariai, prašys jūsų patarimo, klausysis jūsų įžvalgų, kvies skaityti pranešimus ar kitaip norės išgirsti jūsų nuomonę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų norai bus kuo gražiausi ir kuo šilčiausi, ir net jei ne viskas, apie ką svajosite ir ko visa širdimi geisite, pildysis. Vis dėlto bus vilčių, šviesių prisiminimų ir kitokio gėrio, kuris jus šildys. O kai kiti žmonės tai jausdami artės link jūsų, noriai juos priimsite į savo svajonių vandenyną ar į visai realius profesinius planus įtrauksite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?