Penktadienio horoskopas – vasario 26 d.

2016-02-26, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pusryčiai.
Fotolia nuotr. / Pusryčiai.

Papusryčiaukite nuotaikingai, papietaukite ir nuoširdžiai pasikalbėkite su artimu žmogumi, o vakarienė tebūna ramus ir jaukus poilsis...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors dieną pradėsite nuo nesusipratimų darbo vietoje, vėliau rasite žodžių, kurie padės įtikinti bet kurį pašnekovą. Tiesa, nesiliausite stebinti kitus, tokiu būdu įnešdami šiek tiek sumaišties į savo santykius. Laimei, kai kurie jūsų neįprasti poelgiai bus tinkamai sutikti jūsų komandos narių, o jūs – pagirti už originalumą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų žinios ar pažiūros nebus suprastos kolegų, tačiau tinkamu laiku panaudodami savo oratorinius gebėjimus, bet kokius ledus pralaušite. Ir, pasirinkus tokią taktiką, jums nebus baisios jokios povandeninės srovės. Priešingai, kažkokiu stebuklingu ir visiškai netikėtu būdu praktikoje pritaikysite visai nepraktiškus dalykus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šios dienos rytą bus pravartu žvelgti gilyn tam, kad suprastumėte savo abejonių priežastis. Išsprendę šiuos galvosūkius, imkitės bet kokios veiklos, kurioje reikalingi įtikinėjimo įgūdžiai, nes jūsų idėjomis bus susidomėta. Užuot leidę kolegų ekscentriškiems pasiūlymams įnešti sumaišties, taikykite juos, koreguodami savo projektus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien viskas jūsų rankose, jei ryte partnerių priešiškumo neimsite labai gilia į širdį, o į neramią darbui eigą žvelgsite su ramybe ir visa širdimi tikėdami, kad viskas, kas vyksta – į gera. Ir taip nutiks, ypač jei liausitės slapstęsi nuo to, kas jus trikdo, ar to, kas jums neįprasta, išeisite iš komforto zonos ir tai išmėginsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šios dienos rytą bus nemažai kontrastingų spalvų, kaip, beje, ir įdienojus. Jūsų pareiga būti lankstiems, kad viską suderintumėte, ir ryžtingiems, kad vertingos patirtys neišsprūstų jums iš rankų. Tiesa, bus ne viena priežastis nustebti ir dar daugiau priežasčių persigalvoti. Prieš atsisakydami, paklauskite savęs, o kodėl gi ne?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą skaičiuokite neskaičiavę, vis tiek rezultatas jums bus nepalankus. Vėliau susitelkite į veiklą, kuri jums bus naudinga ir prie kurios mielai prisijungs ir kiti žmonės, jei rasite tinkamų žodžių visa tai patraukliai pateikti. Tokiu atveju netgi tie, kurie buvo pasiruošę prieštarauti, jungsis prie jūsų su savo šviežiais ir stebinančiais pasiūlymais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ryte gali tekti nutylėti kokią nors jums svarbią informaciją, regis, susijusią su jūsų šeima. Tai ne priežastis manyti, kad diena – prarasta. Priešingai, joje tiek galimybių, kad nors vežimu vežk. Ir jūs netrukus tuo įsitikinsite, ypač jei nesivaržydami išklausysite visus, net pačius neįprasčiausius pasiūlymus jums.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šį rytą susidursite su norinčiais iš jūsų išvilioti kažkokią paslaptį ir, jei lengvai nepasiduosite, vėliau turėsite neišdildomų asmeninio gyvenimo patyrimų ar privačių pokalbių, kurie leis įžvelgti iki šiol nepastebėtų dalykų. Ir tai, ką sumanysite, jei prieš tai visokius už ir prieš gerai apgalvosite, įneš permainų į jūsų kasdienybę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sportuokite kaip žvaigždės: mėgstamiausi jų kalorijų deginimo būdai

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei ryte jums atrodys, kad jūsų sukurtas tobulas pasaulis kiek šlubuoja, ypač materialioji jos dalis, ties ta vieta neužsibūkite. Leiskitės į nuotykius taip, kaip mokate tik jūs, ir suprasite, kad net eilinė diena gali būti neįtikėtinai spalvinga, kupina judesio, pašnekesių, susitikimų, vertingų pamokų, kūrybinių idėjų ir kitų labai keistų įspūdžių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien viskas paprasta, jei noriai dirbsite ir nestosite niekam kitam skersai kelio (net jei kažkas viduje jums sakys, kad privalote pasilikti). Vietoj to, įdarbinkite savo gabumus, o jei manote, kad metas su vadovybe aptarti savo pajamas, nieko neatidėliokite. Namiškių pasiūlymus ta tema peržiūrėkite ir gerai perfiltruokite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rytas gali būti nei šioks, nei toks, jei leisite prisiminimų debesims be perstojo plaukioti link jūsų galvų. Juos kuo greičiau išvaikę, tuo efektyviau savo mintis reikšite, kurios bus išties stebinančios. Beje, turėsite ne tik ką pasakyti, bet ir ko išmokti, o tos pamokos gerokai pakeis jūsų įprastus šių dienų planus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šios dienos rytą komandinis darbas ar draugų pageidavimai nesutaps su jūsų prioritetais. Vėliau atrasite ne vieną priežastį kitaip perdėlioti tai, kas buvo jūsų suplanuota, o tai pagerins bendradarbiavimą su tais, be kurių šiandien neišsiversite. Beje, turėdami priežastį pakeisti savo finansinių planų tėkmę, nieko nelaukdami taip ir padarykite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?