Žemaičių Naumiesčio biblioteka – ta pati, bet kitokia

2016-02-26, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
<f>Filialo patalpų atidarymo juostą kirpo Žemaičių Numiesčio seniūnas Jonas Budreckas, LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos laikinai einanti direktoriaus pareigas Laima Dumšienė bei Žemaičių Naumiesčio bendruomenės pirmininkė Vilma Bartušienė. Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos nuotraukos.
Filialo patalpų atidarymo juostą kirpo Žemaičių Numiesčio seniūnas Jonas Budreckas, LR Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos laikinai einanti direktoriaus pareigas Laima Dumšienė bei Žemaičių Naumiesčio bendruomenės pirmininkė Vilma Bartušienė. Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos nuotraukos.

Praėjusį penktadienį naumiestiškiai knygų mylėtojai skubėjo į Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filialo įkurtuvių šventę „Ta pati, bet kitokia... biblioteka“.

Į šventę su gražiausiomis linkėjimo puokštėmis atskubėjo daug garbingų svečių. Filialo patalpų atidarymo juostą kirpo Žemaičių Numiesčio seniūnas Jonas Budreckas, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis, Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos laikinai einanti direktoriaus pareigas Laima Dumšienė bei Žemaičių Naumiesčio bendruomenės pirmininkė Vilma Bartušienė.

Seniūnas J. Budreckas pastebėjo, kad biblioteka neblogina, bet gerina sąlygas savo lankytojams. Susirinkusiesiems jis priminė, kad teko dalyvauti jau net keturiose jos persikraustymo ceremonijose.

LR Seimo Pirmininko pavaduotojas K. Komskis pasidžiaugė, kad į knygų karalystę itin gausiai susirinko gyventojai. Anot jo,  varu varomi žmonės  vargu ar būtų tiek susirinkę. Politikas dovanojo paveikslą su LR Seimo vaizdu ir knygas, kurias, pasak jo, turi turėti kiekviena įstaiga - Lietuvos Respublikos Konstituciją. „Kiekvienas žmogus turi žinoti savo teises“, - tikino svečias. 

Šilutės rajono savivaldybės meras V. Laurinaitis linkėjo, kad filialas taptų susitikimų, pabendravimų, informacijos gavimo ar tiesiog kultūrinio renginio vieta. Sveikinimo žodį tarė ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktorius Liudvikas Genys, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio vadovė Zofija Lydekienė, Žemaičių Naumiesčio bendruomenės pirmininkė V. Bartušienė, Degučių bendruomenės pirmininkė Irena Vismantienė , Žemaičių krašto etnokultūros centro direktorius Valerijonas Krutikovas, asociacijos „Žemaičių Naumiesčio jaunimas“ vadovė Lina Balčiauskienė, Šilutės rajono savivaldybės Kultūros skyrius vedėja Vilma Grikševičienė  ir visas būrys bibliotekininkių iš aplinkinių vietovių. Visi linkėjo, kad atverstų knygų šviesa dar ilgai neišblėstų. „Kad mes užeitume ne po vieną, o būriu“, - kalbėjo renginio vedėja Sonata Vilčiauskienė.

Filialo bibliotekininkės Nijolė Rimkienė bei Danutė Bružienė neslėpė džiaugsmo, jog dabar  jų biblioteka – erdvi, jauki ir pilna šviesos. Neabejojo, kad skaitytojų dėl to tikrai padaugės.

Visų tą vakarą laukė įkurtuvių dovana – aktorės Virginijos Kochanskytės šou – teatralizuota programa „Gyvenimas kaip graži kelionė“. Visi norintys galėjo pažiūrėti ir 41-ojo tarptautinio Renatės Lūšis akvarelės plenero dalyvių darbų parodą.

Gerą nuotaiką kūrė dainų atlikėjos Dalia Svirskaitė ir Sonata Vilčiauskienė, Žemaičių krašto etnokultūros centro kaimiškos muzikos kapela „Žaliakalnis“, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio teatro būrelis.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

.2016-02-26
Tie du personažai visa vasarą visas rajono gegužines apibėgo, visur dalyvauja ir t.t. Ne prieš gerą, tikslas yra vienas DAUGIAU VALDŽIOS ir paprasti žmogeliai "geradariams" padės tikslą pasiekti! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-02-26
kažko knygų nenufotografavo tik kriuksėjimus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tipo pinigu nėra 2016-02-26
atkreipkit dėmesi ir visur dalyvauja ir KOMSKIS ir LAURIKAITIS o kad mokyklu išlaikimui ir finansavimui lėšu nėra o bibliotekom ir knigynom visuomet atsiranda NES YRA ŠANSAS KAD ŽREZIDENTĖ VIS DAUGIAU ATVAŽIUOS IR RAŠTU PAGIRS IR RANKA PASPAUS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?