Savaitgalio horoskopas – vasario 27–28 d.

2016-02-27, 15min.lt, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Snieguolės
„Fotolia“ nuotr. / Snieguolės

„Šeštadienį svarbu nepriimti jokių rimtų sprendimų ir pasiūlymų, nors jų gali būti nemažai, ir nesivelti į jokias situacijas, kurios gali atrodyti daug žadančios. Sekmadienis – stiprių įžvalgų diena, ypatingai stipriai palaikanti dvasinį tobulėjimą, meditacijas. Šios nakties sapnai gali suteikti daug informacijos, o intuicija veiks ypač stipriai“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienio planus koreguos jūsų antroji pusė, o jūs visiškai neprieštarausite, kai reikės prie jo ar jos prisiderinti. Sekmadienį rasite priežasčių pabūti vieni ir pasvajoti, ar tyliai, niekam neskelbiant, kurti kažkokius tik jums suprantamus planus, turbūt pagrįstus tomis pačiomis viešai dar neišsakytomis jūsų svajonėmis.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dalis šeštadienio prabėgs bandant įvesti daugiau harmonijos ir tvarkos savo aplinkoje ar besirūpinant visokiausiomis buities smulkmenomis. Tos dienos popietę ir sekmadienį neišvengsite kito žmogaus įtakų. Beje, išgirdę prašymų iš savo draugų, mesite šalin visus savo planus ir bėgsite jiems visaip pagelbėti.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienio džiaugsmai netruks ilgai, nebent jums malonumą teikia eilinės kasdienybės smulkmenos, maisto gaminimas ir rūpinimasis savo ar kitų žmonių sveikata. Tam skirsite ir dalį savo sekmadienio. O jei į galvą ims lįsti visokiausi pasakiško didumo planai, jūsų bus neįmanoma įtikinti, kad jiems trūksta konkretumo.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienis, regis, ramus, bus svarbu pasirūpinti darna artimuose santykiuose, tvarka namuose ir savo atžalų laisvalaikiu. Sekmadienį noriai švaistysite pinigus, norėdami šeimos nariams įtikti ar tiesiog smagiai praleisti laiką. O ir tuo, kuo tikite, jums taps labai svarbu. Visaip sieksite šiuo savo tikėjimu kitus užkrėsti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį leisite su artimiausiais, tai siekdami su jais dalytis turima informacija, tai derindami visokiausius jums aktualius klausimus. Sekmadienį kai kam šeimoje teks prisitaikyti prie kito šeimos nario pasiūlymų. Užuot konkuravę, stiprinkite pasitikėjimą vieni kitais, tačiau saugių ir patikimų ribų neperženkite.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį tai po parduotuvių lentynas dairysitės, tai žmonių, su kurias būtų galima pasišnekučiuoti, ieškosite. Tiesa, sekmadienį niekaip nesibaigiančios išvykos ar susitikimai trukdys gerai pailsėti ir atstatyti savo jėgas. Beje, jei jūsų galvoje sukiosis lūkesčiai, susiję su jūsų antrąja puse, pernelyg stipriai neįsisvajokite.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį jums leista būti šiek tiek savanaudiškiems, nes tokiu būdu atrasite savyje tas gėrybes, kuriomis vėliau galėsite pasidalyti su kitais. Tiesa, sekmadienį norėdami ką nors pralinksminti ar pradžiuginti, mažumėlę lazdą perlenksite. Laimė, sėkmingai kursite stebuklus, vos prisilietę prie eilinių kasdienybės smulkmenų.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dalį šeštadienio mieliau nekelsite kojos iš lovos. Popietę, kai daugelio žvilgsniai atsigręš į jus, norėsite kuo geriau kitų akyse pasirodyti. Tai visai neprastai seksis ir sekmadienį, išskyrus kai kuriuos skonių nesutapimus tarp jūsų ir namiškių. O jei turėsite kūrybinių minčių, nedelsiant jas įgyvendinkite, užuot iššvaistę laiką abejotinoms pramogoms.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį tai bičiulių ieškosite, tai norėsite nuo jų kur nors pasislėpti, kad atstatytumėte savo jėgas, išgydytumėte nuoskaudas ar kaip nors kitaip apsivalytumėte. Sekmadienį šiuos jūsų planus griaus visai mieli skambučiai ir susitikimai. Tiesą sakant, nemažiau painiavos įneš ir jūsų šeimos nariai, dėl kurių šį savaitgalį stengsitės ir persistengsite.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį gali tekti sutvarkyti kai kuriuos nebaigtus darbo reikalus, kad vėliau galėtumėte priimti savo draugų pasiūlymus praleisti kartu savaitgalį. Ir net jei jūsų bendros pramogos brangiai kainuos, vėliau nemanysite, kad veltui sugaišote laiką. Galų gale išgirsite ar patys kitiems papasakosite neįtikėtinų istorijų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį iki popietės pasaulis atrodys puikus, jei tik galėsite ką nors įrodyti kitiems ar patys turėti kokių nors naujų patirčių. Vėliau ir sekmadienį visaip stengsitės parodyti savo pranašumą prieš kitus, ne visuomet patys suprasdami, kodėl taip elgiatės. O jei jūsų akiratyje pasirodys tie, kurie kažko stokoja, jūs neatsispirsite jų prašymams padėti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį rasite priežasčių nebūti vieni ir visaip dalytis tuo, kas jus sieja. Tos dienos popietę skirsite laiko tobulėjimui, knygoms, filmams ar bendravimui su toli gyvenančiais asmenimis. Jūsų nuojautos paskutinę savaitės dieną taip įsisiūbuos, kad labiau rūpinsitės tuo, ką regite, o ne tuo, kas iš tikrųjų vyksta.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?