Pirmadienio horoskopas – vasario 29 d.

2016-02-29, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Šypsenos
Fotolia nuotr. / Šypsenos

„Būsite sėkmingi, jeigu mokate dirbti kolektyve. Šios dienos darbai judės į priekį tik tuomet, jeigu norėsite pasidalinti savo idėjomis su kitais ir nebijosite daryti darbų, kurių prieš tai daryti neteko. Šios dienos pasimatymai bus ypač aistringi, tad sunkiai prognozuojami“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kad ir kaip šiandien stengsitės, kad viskas liktų taip, kaip buvo, įvykiai, aplinkybės ar per dieną sutikti žmonės pakeis jūsų požiūrį. Todėl, užuot ieškoję būdų nuo kitų paslėpti savo tikruosius motyvus, nuo ryto ieškokite būdų kitiems paaiškinti tai, kas jums rūpi ir kvieskite kitus veikti su jumis išvien.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje sėkminga komunikacija ne tik užtikrins gerus santykius, bet ir padės susidoroti su jums paskirtomis užduotimis. Todėl, jei patys nerasite savyje reikalingos ugnelės joms įveikti, kreipkitės pagalbos į savo partnerius ar kolegas. Jie ne tik žinos, kas veiksminga, bet ir tinkamai jus motyvuos. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte visokios diskusijos veikiau trukdys sėkmingai darbų eigai, nei padės, net jei kai kas bandys įteigti priešingas tiesas. Juos išklausę – eikite savo keliais, užuot bandę ką nors įrodyti. O neleidę kitiems jūsų išmušti iš pasirinkto kelio, būsite darbštūs, efektyvūs ir sėkmingi, panaudodami savo energiją darbe ar buityje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien gali būti visai džiugi diena, jei kelis dienos nesklandumus panaudosite kaip katalizatorių ar neišvengiamas pamokas. Svarbu suteikti sau progą elgtis kitaip nei iki šiol ir nesustoti, kad ir kas nutiktų. Tokiu būdu visos jūsų pastangos išreikšti tai, ką turite savyje ryškiausio, pasieks dienos šviesą ir džiugins aplinkinius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų siekis ir jūsų saugumas bus jūsų asmeninėse erdvėse, todėl negalėdami pasilikti namuose, mieliau nuo visko atsiribosite, nei įsiliesite į minią. Tai gali kiek trikdyti tuos, kurie norės su jumis kažką svarbaus ryte aptarti. Vakarėjant būsite nesustabdomi, kai sugalvosite šį tą atlikti savo namuose ar dėl šeimos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien noriai naudosite savo iškalbą įvairiems tikslams pasiekti, tačiau ne visuomet sėkmingai. Pirmąjį fiasko (bet, nežinia, ar paskutinį) patirsite ryte, pranešdami apie jums svarbias permainas kolegoms. Vakarop žodžio kišenėje neieškosite, trikdydami visus aplinkinius savo aštriu protu ir taikliomis pastabomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šios dienos pradžioje jūsų pristatytos kūrybinės idėjos ar pademonstruoti kūriniai sulauks kelių kritikos strėlių ar nesulauks tokio materialinio atlygio, kokio jūs tikėjotės. Kita vertus, gal tai bus priežastis atsisakyti to, kas jums trukdo ir atrasti naujų būdų dar geriau ir dar efektyviau panaudoti savo talentus?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien Mėnulis jūsų ženkle, todėl vienas dalykas, kas išties trikdys jus ir kitus – tai didžiulis jūsų emocijų debesis. Tiesa, jums gali atrodyti, kad visa tai slepiate giliai, bet vienas neatsargus žodis ar klausimas – ir jūs išsidavėte. Galų gale, yra ir geroji dalis – jūs ir tik jūs turite galių ir galimybių pakeisti tai, kas jums nepatinka. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nenuostabu, jei šiandieną pradėsite įsiveldami į pokalbius, į kuriuos visai neketinote įsivelti ar vykdami į susitikimus, kuriuos iki šiol ignoravote. Jei įmanoma, rinkitės veiksmus, kuriuos galite atlikti iš užkulisių, o dienos aistras ir dramas stebėkite iš šalies. Galimas daiktas, jų bus nemažai, o jums bus nelengva išlikti abejingiems.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien gali būti išties painu dėl emocijų, sklandančių ore. Jos jums nebaisios, jei susikoncentruosite į bendrą veiklą, vienijančią jus su jūsų kolegomis ar bendražygiais. Ir nors šiame etape kažko nesugebėsite ar negausite tikėtos naudos, vis dėlto, veikdami išvien su komanda, būsite nepralenkiami.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums per dieną nebus kada pakelti galvos nuo darbų ar atitraukti žvilgsnio nuo trokštamo tikslo. Tiesa, ryte veltui burną aušinsite, bandydami kai kam apie tai papasakoti. O numatę įgyvendinti vieną ar kitą pokytį darbe, įsitikinkite ar jūsų planams neprieštarauja jūsų vadovybė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pakeldami akis aukščiau nuo kasdienybės smulkmenų, pamatysite daugiau perspektyvų ir paversite savo dieną šiek tiek stebuklinga. Tiesa, ryte kai ką nutylėdami sukelsite įtarimų ir nepasitikėjimo, tačiau vėliau stebinsite savo pažiūromis, žiniomis ir pasiryžimu dar daugiau nuveikti šia kryptimi. 


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?