Antradienio horoskopas – kovo 1 d.

2016-03-01, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Tulpės
„Fotolia“ nuotr. / Tulpės

Išaušo pirmoji pavasario diena – kokius nuotykius, veiklas ar pamokas ji paruošusi? Sužinoti padės dienos horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite daug lūkesčių ir turbūt dėsite dideles viltis į dalykus, kurie neturi realaus pagrindo, o džiūgausite tada, kai kiti nematys tam priežasties. Bet jei vis dėlto žinosite nors vieną būdą, kuris galėtų paskaidrinti ne tik jūsų, bet ir kitų žmonių dieną – nedvejodami imkite vairą į savo rankas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien noriai leisitės į visokiausius dalijimosi žaidimus su žmonėmis, su kuriais esate kaip nors susiję. Jūsų pasitikėjimas jais ir jūsų viltys stiprės kaskart, kai turėsite ką gero vieni kitiems pasiūlyti. Deja, tokiu būdu kiek pervertinsite vienus, o neįvertinsite kitų, nenorėdami ko nors įskaudinti ar priversti nepatogiai jaustis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nemažai tikėdamiesi iš kito žmogaus, mėgausitės šalia jūsų esančia smagia draugija ir jums paskirtomis užduotimis. Įsisvajosite apie pasiekimus, tačiau galų gale teks pripažinti, kad jūsų lūkesčiai, susiję su profesiniais pasiekimais, ir šįkart nepasiteisins. Laimei, turėsite kas jus paguodžia ir parodo situaciją iš kitos pusės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums viskas atrodys lengva, o jei kas nors nepatiks, lengvabūdiškai apgaudinėsite save ir meluosite sau, kad tik pakeltumėte sau ar su jumis besidarbuojantiems nuotaiką. Tokiu būdu galite tapti neišrankūs jums neparankiems pasiūlymams, kaip ir mėgstamam maistui ar gėrimams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nesiliausite ieškoję kuo jums malonesnės ir džiugesnės aplinkos, kurioje geriausiai save išreikšite ir patirsite kuo daugiau įspūdžių. Ir nors kartkartėmis tikėjimas visų aplink jus esančių žmonių geranoriškumu ir teigiama visų įvykių baigtimi jums kels nuotaiką, jūsų rizikingi sprendimai niekam nebus naudingi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums viskas atrodys lengva, paprasta ir suprantama. Deja, iki tam tikros ribos. Iš tiesų, bendraudami su kitais žmonėmis daug ko nesuprasite, tačiau dėl to labiau save kaltinsite nei juos. Atsidūrę painiame santykių labirinte (kuriame niekaip nepavyksta rasti išėjimo), pažvelkite į situaciją be pagražinimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Niekaip neapsispręsite, kas šiandien jums svarbiau: kuo daugiau žmonių sutikti, informacijos surinkti ar užsiimti kokia prasminga širdį glostančia veikla. Puiku, jei pavyks skirti laiko ir tam, ir anam. Deja, visa tai derinti bus nelengva – reikės papildomų pastangų ir pasiryžimo žvelgti nepatogioms aplinkybėms bei situacijoms tiesai į akis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien tikėsite savimi, savo gabumais ir galimybėmis uždirbti. Esant reikalui – noriai dalysite tai, kas jūsų, išlaidausite ir negalvosite apie pasekmes ar tai, kas jūsų laukia rytoj. Jums bus svarbiausia, kad tie, kuriuos mylite, liktų patenkinti, kad jums pavyktų parodyti, kuo ypatingi esate ar tiesiog gerai praleisti dieną.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Be jokių abejonių – ši diena jūsų, nes Mėnulis jūsų ženkle. Tačiau netgi esant tokioms aplinkybėms, jums patiks toli gražu ne viskas. Perdėlioti visko savo nuožiūra nesiryšite, kad kitų neįskaudintumėte ar dėl kitų subjektyvių priežasčių. Iš tiesų, atsisakę beprasmių skrupulų ir darydami viską savaip, daugiau padėkų sulauksite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien sieksite įsikurti taip, kad rastumėte sau patogią vietelę, kurioje niekam netrukdytumėte ar kitaip į akis nelystumėte. Ar ji jums bus patogi, priklausys nuo daugybės faktorių, bet mažiausiai nuo jūsų pačių noro. Kai jūsų ausis vakarop pasieks keistos žinios, bus sunku suprasti, kas tiesa, o kas melas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien viską darysite dėl draugų, kolegų, komandos narių ar kitų savo bendražygių. Dėl gerų santykių su jais ar kuriuo nors iš jų atsisakysite dalies savo poreikių ir gal net aukosite tai, kas jums svarbu ar jums priklauso. Nors gali būti sunku sakyti tiesą į akis ir būti sąžiningiems prieš save ir kitus – pabandyti verta.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėsite gerų rezultatų darbe, tačiau nevisiškai gerai žinosite, kaip jų pasiekti. Bandysite vieną, antra, trečia, kol nuspręsite užuot darę, pasvajoti. Galbūt tame jums padėtų jūsų partneris ar kitas patikimas asmuo? Galimas daiktas, kad atsižvelgę į jos ar jo rekomendacijas, išvengsite beprasmio blaškymosi ir abejonių.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?