D.A.M.A. iškilmės Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje

2016-03-02, IIIcg klasės auklėtoja Loreta Skvirbienė
Šių metų Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos abiturientai.
Šių metų Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos abiturientai.

Vasario 26-ąją Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko D.A.M.A. (Dvyliktokų asociacijos metų apdovanojimų) iškilmės. Taip vienuoliktokai pavadino tradicinę mokyklos šventę – šimtadienį. Renginyje dalyvavo ne tik šventės kaltininkai dvyliktokai, kurių šiais metai turime 59, bet ir jų tėveliai, mokytojai bei draugai.

Prieš patekdami į iškilmių salę dvyliktokai fotografavosi prie jiems paruoštos D.A.M.A. sienos, o toliau jiems kelią rodė auksinių žvaigždžių alėja ir kiekvienam įteiktas šventės atributas -  šimtadienio medalis.

D.A.M.A. ceremoniją vedė Bradas Pittas (Lukas Rupšys) ir jo žmona Angelina Jolie (Ieva Andriekutė). Iškilmių metu buvo apžvelgtas ne tik dvyliktokų mokyklinis gyvenimas, bet ir akies kampeliu žvilgtelėta į jo užkulisius. D.A.M.A. statulėlės buvo įteiktos „Metų sportininkui“, „Metų darbštuoliui“, „Metų smegenims“, „Metų nusikaltėliui“, „Metų asmenukei“, „Metų diktatoriui“, „Metų vakarėlių liūtui“ ir „Metų širdžių ėdikui“. Taip pat prizus gavo „Metų punktualusis“, „Metų tatuiruotė“, „Kelių gaidelis“, „Metų draugystė“, „Metų facebook veidas“ ir kt. Renginio vedėjai sveikino nominacijų laimėtojus ir teigė, kad tuos, kurie negavo apdovanojimo, apdovanos pats gyvenimas.

D.A.M.A. ceremonijoje dalyvavo daug sporto, mokslo, politikos, muzikos ir net nusikalstamo pasaulio žvaigždžių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Įžymybės sveikino nominacijų laimėtojus ir teikė jiems D.A.M.A. apdovanojimus. Muzikos pasaulio garsenybės: grupė „Imagine Dragons“ (Rokas Serapinas ir Mantas Ubartas), Adam Levine (Rokas Serapinas), Rihanna (Gintarė Zandovaitė) ir Adele (Agnė Saročkaitė) nustebino renginio svečius dainuodami gyvai.

Dvyliktokus sveikino ne tik pasaulinio lygio žvaigždės, bet ir jų auklėtojos Edita Bakanienė, Aušra Andriekienė ir Tatjana Laukžemienė. Be nuoširdžių sveikinimų jos paruošė savo auklėtiniams staigmeną – Tauragės pramoginių šokių kolektyvo „Spindulys“ pasirodymą.

Pramoginių šokių šokėjams nenusileido ir dvyliktokai. Jie šoko tradiciniu šimtadienio šokiu tapusį valsą, kuris sužavėjo visus renginio dalyvius.

Po apdovanojimų ceremonijos dvyliktokus sveikino ir jiems pusatestačius įteikė gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas. Pusatestačius taip pat gavo ir dvyliktokų auklėtojos.

D.A.M.A. ceremoniją vainikavo saldi vienuoliktokų dovana dvyliktokams ir abiturientų padėkos žodis.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

asss2016-03-02
Kas ta is kaires puses ant sono plaukai ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-03-02
kažkaip dauguma tų moterų nuotraukose ne moteriškos, nors ir su suknelėmis. platūs vyriški pečiai, siauri vyriški klubai. kame bėdos? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?