Šilutės gimnazistai šventė šimtadienius

2016-03-02, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Šimtadienio šventės akimirkos.
Šimtadienio šventės akimirkos.

100 dienų – tiek simboliškai lieka iki tol, kol abiturientams reikės laikyti taip nelaukiamus, bet privalomus dvyliktos klasės egzaminus. Apie tai, kad iki didžiojo išbandymo liko ne tiek ir daug, daugelis Šilutės mieste esančių gimnazijų dvyliktokų prisiminė antrąjį ir trečiąjį vasario penktadienį.

Atrodo taip, kaip priklauso

100 dienų iki svarbaus įvykio abituriento gyvenime - egzaminų. Atrodo, pats metas susikaupti ir gilinti savo žinias, tačiau prieš tai dar privaloma paskutinį kartą pasinerti į linksmybes. Vasario 12 dieną pirmieji minėtą šventę šventė Šilutės Vydūno gimnazistai. Čia mokslo žinių semiasi keturios dvyliktokų klasės, kuriose yra 113 mokinių. Šių klasių vadovai – Vilma Zėčienė bei Audronė Stasiulienė.

Pasak šios ugdymo įstaigos pavaduotojo Vytauto Žemaitaičio, šiemet šimtadienio metu moksleiviai niekuo nesiskyrė nuo ankstesnių metų – visi buvo skoningai pasipuošę. „Kasmet dvyliktokai pasipuošia. Vaikinai net varlytes pasiriša. Merginos – kuklios, tvarkingos. Atrodo taip, kaip priklauso. Man tai tinka ir patinka“, - sakė V. Žemaitaitis.

Po oficialios šimtadienio šventės visi skubėjo į autobusus ir vyko į Šilalės rajoną, kur linksmybes tęsės Tarvydų sodyboje. Dvyliktokai surinko po 42 eurus, kad sumokėtų už autobuso, salės nuomą, maistą, vedėjų paslaugas.

Vyko ir šokių vakaras

Šilutės pirmojoje gimnazijoje po 100 dienų pasiners į egzaminų sesiją penkios dvyliktokų klasės, kuriose mokslus kremta 124 moksleiviai. Jų klasių vadovai – Giedrė Pocienė, Regina Zapustaitė, Nijolė Rievaltienė, Vaida Galinskienė bei Vytautas Kirjanovas. Šioje mokykloje šimtadienis atšvęstas vasario 19 dieną.

Anot mokyklos direktoriaus pavaduotojos Laimutės Agrafinos Eglinskienės, ir jų gimnazistai atrodė labai gražūs. Pedagogė pastebėjo, kad ir šiemet dvyliktokai buvo skoningai apsirengę, atrodė tikrai inteligentiškai. „Po oficialios dalies mūsų mokykloje organizuojamas šokių vakaras. Gal ir tai įpareigoja visus pasitempti. Mūsų mokyklos šokių mokytoja Rita Kurpeikytė nuolat mokiniams primena, kokia turi būti apranga, avalynė šokių metu“, - pabrėžė pavaduotoja.

Po oficialios dalies ir šių dvyliktokų laukė autobusai, kurie juos nuvežė į tą pačią Tarvydų sodybą, kur buvo paruošti stalai, surengta vakaro programa. Kiekvienam mokiniui šios paslaugos kainavo po 45 eurus.

Šimtadienio šventė – tai pati linksmiausia, daugiausia pasiruošimo ir darbo reikalaujanti, geriausius prisiminimus paliekanti šventė. Abiejų gimnazijų trečiokai ne vieną mėnesį kurdami, repetuodami stengėsi, kad renginiai būtų įsimintini. Ir abiejose ugdymo įstaigose organizatoriams savo tikslus pavyko pasiekti – šventės suorganizuotos įspūdingai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

To ...2016-03-22
Kokie prioritetai kišami, tokie renginiai ir turimi ;) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.....2016-03-11
Manekeniu sou ir tiek,visai nebeaisku ar simtadienis ar vienos balius....keisti laikai atejo i mokyklas
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?