Trečiadienio horoskopas – kovo 2 d.

2016-03-02, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Mergaitė
„Fotolia“ nuotr. / Mergaitė

„Gana agresyvi diena, tad protingiausia būtų nesiaiškinti santykių, neleisti laiko su konfliktiškais žmonėmis ir tiesiog asketiškai dirbti įprastus darbus. Būtų puiku, jei atsisakytumėte mėsos, alkoholio ir panašių žalingų produktų. Gražiausias dienos metas nusimato nuo 11.30 iki 15 val.“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nesiliausite tikėję ir siekę to, kuo tikite, o ir kitiems bandysite įrodyti tai, kas jums aktualu. Panašu, kad jūsų bandymai bus efektyvūs. Radę kuo nustebinti aplinkinius, nestokosite pritarimo, ypač iš draugų ar komandos narių. Matydami nuolat degančią žalią šviesą, imsite daugiau darbų nei galite atlikti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien stiprinkite pasitikėjimą ir vienykite savo pajėgas su kitais žmonėmis, neatmesdami visko, ką jie ketina jums pasiūlyti. Ir tai, kas ryte atrodys labai rimtas išbandymas, vėliau įgis malonių atspalvių. O bandydami darbe užsitarnauti simpatijų, nesirinkite tradicinių metodų, nes veiksminga tai, kas net jums patiems neįprasta.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite šalia patikimą partnerį, kuris ryte gali jums parodyti jūsų ribas, tačiau vėliau įrodyti, kiek daug privalumų, perspektyvų ir džiugių įspūdžių suteikia jums ši partnerystė. Lengvai pajusite jūsų komandai palankias kryptis, tokiu būdu įnešdami naujų vėjų į savo veiklą. Be to, turite galimybę įgyti dar vieną draugą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien savo darbštumu ir paslaugumu nuversite kalnus ir nusipelnysite savo kolegų palankumo. Svarbu ryte neišsigąsti jums pasiūlytos darbų naštos – ją pakelsite kartu su tais, kurie noriai ties jums pagalbos ranką. Novatoriški jūsų sprendimai darbo vietoje dar labai sustiprins kitų žmonių palankumą jums ir jų dosnumą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien labai rimtai imsitės visko, net tų užduočių, kurios kitomis dienomis atrodytų ne itin rimtos. Viskas, ką darysite, bus naudinga jūsų santykiams su partneriais darbe ar asmeninėje aplinkoje. Regis, jūsų iniciatyvos, idėjos, mintys, žinios ir pasiūlymai, turės ypatingos įtakos jūsų santykių eigai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje nepavyks ignoruoti namiškių prašymų jiems paaukoti dalį savo dienos laiko. O ir vėliau visos jūsų veiklos turės įtakos jūsų asmeniniam gyvenimui. Beje, verta pastebėti, kad į esamas aplinkybes pažvelgę kitu kampu, o turimas lėšas panaudoję neįprastai, net ir sudėtingiausius uždavinius lengvai įveiksite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turite visas sąlygas gerai jaustis, būti kūrybiški, gauti tinkamą informaciją ir ja pasidalinti, laiku atsidurti reikalingoje vietoje ir sutikti reikalingus žmones. Netikėti pasiūlymai sužadins jūsų kūrybines galias, o keistos pažintys – suvirpins širdis. Viena, ko reikia iš jūsų – nesustoti, susidūrus su pokyčiais ir patikėti teigiama jų galia.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien šeimos, namų ir darbo reikalai riedės jums palankia kryptimi, nuolat jums primindami apie būtinybę išgirsti naujas idėjas ir jas pritaikyti praktikoje. Ir net jei dienos pradžioje atrodys, kad tam stokojate žinių, patirties ar gebėjimų, vėliau visos šios abejonės išsisklaidys, užleisdamos vietą naujiems geresnės sveikatos ir efektyvesnio darbo būdams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien dieną pradėsite imdamiesi visos atsakomybės už tai, kas vyksta, manydami, kad be jūsų dalyvavimo niekas nebus tobula. Laimei, vėliau pamiršite apie šias tobulumo paieškas, o vietoj to rinksitės smagų bendravimą, netikėtus sutikimus ir neįprastus būdus apsikeisti idėjomis ar kūrybinėmis mintimis. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandieną pradėsite turėdami slogių prisiminimų, kurie jūsų dienos ritmo nesutrukdys, jei savo energiją nukreipsite į savo finansinius reikalus. Tiesa, labiau rūpės ne uždirbti, o išleisti, laimei, tai darysite išties sėkmingai. Gali išryškėti visai neįprasti jūsų skoniai ar įsigysite daiktą, kuris iš esmės pakeis jūsų namų aplinką.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien lengvai patrauksite kitų žmonių dėmesį, todėl neatsisakykite keisti dienotvarkę, nevenkite net pačių neįprasčiausių priežasčių susitikti ar susipažinti su žmonėmis, kurie paprastai jūsų nedomintų. Ir net dienos pradžioje gavę sunkiai įveikiamą komandinę užduotį, už ją padėkosite, jei panaudosite per dieną gautą informaciją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte nusistatysite sau tikslą, kuris nebus lengvai pasiekiamas, tačiau jums reikės kažkam įrodyti, kad jūs tai galite. Vėliau pajusite, kokios priežastys jums trukdo sužibėti darbe ar užsitarnauti norimų žmonių simpatijas. Nieko nelaukdami ieškokite būtų atskleisti savo neįprastus talentus ar pritaikyti unikalius gebėjimus.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?