Ketvirtadienio horoskopas – kovo 3 d.

2016-03-03, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Moters veidas
„Fotolia“ nuotr. / Moters veidas

„Laikas tarp 10 ir 12 val. yra neefektyvus, todėl šiuo metu verčiau neskirti svarbių susitikimų ar darbų. Diena gali padovanoti netikėtų įžvalgų, kurios padės rasti kelią iki naujų pajamų šaltinių. Nuo 12 val. ypač tinkamas laikas dalykiniams susitikimams“, – apie šią dieną tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų jums netrūks žinių, pasitikėjimo savimi ir optimizmo. Turėdami viso to su kaupu, skleisite juos tarp savo kolegų ir pavaldinių. Nenuostabu, jei dėl plačių savo užmojų kiek daugiau neatidumo klaidelių įvelsite. Vėliau darbo vietoje išsiruošite į tobulumo paieškas, žinodami, kam jums to reikia.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Iki pietų siekiant įveikti įvairius slenksčius, nederėtų persistengti. Kur kas vertingiau būtų atsižvelgti į šalia jūsų esančių asmenų požiūrį ir visa tai kūrybiškai interpretuoti, atsisakant nereikalingos rizikos. Popietę būsite labiau susitelkę ir galintys blaiviau vertinti savo ir kitų žmonių jėgas, žinias ir požiūrį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dalį dienos jums pakaks entuziazmo, kurį jumyse įkvėps jūsų darbo partneriai, antroji pusė ar šeimos nariai. Leisdami jiems jus nukreipti, patys galvos nepameskite. Popietę sustiprės įtarumas ir poreikis slėpti jums svarbius dalykus. Beje, atsargiai atrinkdami žmones, kuriais galite pasitikėti, atbaidysite ir jums reikalingus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų su džiaugsmu ir pakilia nuotaika imsitės bet kokių jums skirtų užduočių, o tai, kuo gyvenate ir kvėpuojate, paskleisite kuo įvairiausiais kanalais. Tačiau pakviesti atlikti šį tą, ko iki šiol nebandėte, atsargiau vertinkite galimą sėkmę. Turėsite tobulą popietę, radę žmogų, į kurį galite atsiremti.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje būtų svarbiausia neperšokus griovio nesakyti „op“. Tęskite, kas pradėta, užuot įsivėlę į abejotinas avantiūras, ypač finansines. Panašu, kad norint kažkam įtikti, dosnumas nebus veiksmingas. Popietę būdami konkretūs, atsakingi ir susitelkę į tikslą, rasite pasitenkinimą dalykuose, iš kurių susideda jūsų kasdienybė.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte jūsų dėmesys bus sutelktas į namus ir šeimą, tikintis, kad niekas kitas už jus geriau neatliks kažkokios vien jums žinomos misijos. Kaip tai seksis, paaiškės vėliau, tačiau jau popietę pamatysite, kurioje vietoje buvo perlenkta lazda. Tuomet kurdami, pramogaudami ar būdami su vaikais, laikykitės nustatytų taisyklių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kol diena neįpusės, būsite išsiblaškę, užsisvajoję, vėluojantys ir pamirštantys svarbius dienotvarkės punktus. Nenuostabu, jei kokį anksčiau pradėtą reikalą teks sutvarkyti. Po pietų ieškosite jaukios aplinkos, o neradę, patys ją aplink save kursite, kviesdami mielai prie to prisijungti visus, kuriais pasitikite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžioje daug lūkesčių turėsite dėl savo pajamų ir bandymų kaip nors savo komandos nariams įrodyti savo vertę ar gabumus. Galimas daiktas, kad ir kažkokių neapgalvotų pirkinių jūsų planuose atsiras. Dėl jų apsispręskite popietę arba skirkite laiką planuotiems susirinkimams ir reikšmingiems pasitarimams.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje jūsų nematyti bus neįmanoma. Ir kuo daugiau dėmesio sulauksite, tuo labiau norėsite įrodyti kitiems, kad galite dar daugiau. Tam, be abejo, pasirinksite savo darbo aplinką. Popietę jūsų kiekvienas poelgis bus skirtas tam, kad pagerintų jūsų finansinę padėtį ar sustiprintų jūsų savivertę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šį rytą nesivarginkite, bandydami kam nors ką nors įrodyti ar kaip nors pasirodyti – kur kas toliau nukaksite atsiriboję nuo minios ar būdami joje tyliai kažką užbaigę ir savo žinias pagilinę. Po pietų būsite akivaizdžiai susikaupę ir disciplinuoti, primenantys kitiems tas taisykles, kurias jie tuomet bus primiršę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kol diena įpusės, jums bus svarbu įnešti reikšmingą indėlį į komandos sėkmę. Daugiau jai nusipelnysite stiprindami pasitikėjimą, užuot bandę kam nors ką nors įrodyti. Vėliau tapsite nepriekaištingais kuklumo pavyzdžiais. Ir net turėdami ribotas pasirinkimų galimybes, kolegų padedami, rasite būdų išlikti tvirti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki pietų teks įtemptai dirbti, jei norėsite išvengti blaškymosi, beprasmių diskusijų ar abejonių. Rinkitės įprastus ar jau pradėtus darbus, kuriuos geriausiai atliksite kartu su partneriais ar dėl jų. Popietę, prieš imdamiesi veiklos, atidžiai peržiūrėkite savo kolektyvo ar draugų jums pateiktas rekomendacijas.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?