Įtariamas studento grobikas mėnesiui pasiųstas už grotų

2016-03-04, lrytas.lt
lrytas.lt nuotrauka
lrytas.lt nuotrauka

Klaipėdos apylinkės teismas ketvirtadienį skyrė kardomąsias priemones dviem vyrams, kurie antradienį pagrobė, apiplėšė ir sumušė Klaipėdos turizmo mokyklos auklėtinį.

Būsimasis virėjas policijos pareigūnų buvo išvaduotas po keturių valandų. Įkaitu tapęs vaikinas buvo ne tik išsigandęs ir sumuštas – iš jo pavogtas kompiuteris, asmeniniai daiktai ir drabužiai.

26 metų Oskaras Lomsargis už grotų praleis vieną mėnesį. Jam talkinęs metais jaunesnis Raimondas Vaitiekus – laisvės nematys penkiolika dienų.

Incidentas Klaipėdoje nutiko antradienį popiet.

Apie 13 val. dvidešimtmetis šilutiškis ėjo iš Klaipėdos pirminės sveikatos priežiūros centro Taikos prospekte po apsilankymo pas gydytoją.

Pavartojęs psichologinį smurtą, pagrasinęs, kad sumuš, O.Lomsargis jam liepė sėsti į taksi automobilį, kurį vairavo R.Vaitiekus.

Mašinos salone išsigandęs vaikinas sulaukė smūgio į galvą. Tuomet jis buvo nuvežtas į Turizmo mokyklos bendrabutį, kartu su grobiku nuėjo į kambarį, iš kurio šis pasiėmė vaikino kompiuterį, kvepalus, kitus asmeninius daiktus.

Kompiuterį iškart bandyta priduoti lombarde, bet Klaipėdoje tai nepavyko.

Tuomet taksi pasuko Šilutės link. Čia lombarde už kompiuterį gauta 100 eurų.

Apie tryliktą valandą Bendrasis pagalbos centras sulaukė skambučio, kad vienas vaikinas yra prievarta vežamas taksi automobiliu, yra mušamas. Iš jo telefono užpuolikai buvo išėmę SIM kortelę, tačiau kai šie išlipo sustojus degalinėje, dvidešimtmetis sugebėjo susisiekti su Bendruoju pagalbos centru.

Apie nusikaltimą informuotos visos policijos pajėgos. Jaunuolis nurodė automobilio markę ir vieno įtariamųjų duomenis. Iš pradžių automobilio ieškota Klaipėdoje, vėliau informacija perduota Šilutės rajono pareigūnams. Apie 17 val. šiame mieste viename daugiabučių ir pavyko rasti nukentėjusįjį.

O.Lomsargio bute įkalintas vaikinas buvo sumuštas, iš jo atimta striukė ir batai, kiti asmeniniai daiktai.

Gauta duomenų, kad įtariamasis vertė nukentėjusįjį sumokėti daugiau kaip 1300 eurų neva už anksčiau kilusias problemas su policija.

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo ir plėšimo.

Įtariamieji savo kaltės nepripažįsta.

O.Lomsargis aiškino, kad dvidešimtmetis savo noru važinėjosi su jais automobiliu. R.Vaitiekus tikino, kad išvis neįtarė nieko bloga.


Straipsnio komentarai

tony2016-03-05
zvairy nebestumk taip baisiai :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-03-04
kadangi minimos pavardės tai čia tik tas NATO karinių psichologinių operacijų rezonansinis ginklas prieš beginklius taikius gyventojus. Tikslas greičiausiai yra cžv tapatybių integracija į lietuvos "human terrain". Todėl greičiausiai ir yra tokios švelnios bausmės visiems tiems "nusikaltėliams", jau nekalbant apie visas tas nusikaltėlių integracijos ir socializacijos ir panašiai VŠĮ. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?