Savaitgalio horoskopas – kovo 5–6 d.

2016-03-05, 15min.lt, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Tulpės
„Fotolia“ nuotr. / Tulpės

„Šeštadienį derėtų vengti tuščių plepalų bei apkalbų, net ir menkiausio „juodo humoro“ – ši diena tam tikrai netinkama. Vakarą verčiau praleisti namuose, su artimaisiais. Sekmadienį atsakomybė ir rimtumas taps didžiausiomis vertybėmis. Tai puiki diena darbui su vizualizacijos metodais bei domėjimuisi astrologija, numerologija ar kitais panašiais mokslais“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį būtinybė kur nors išvykti, ko nors pasimokyti, o gal savo žiniomis pasidalinti, prieštaraus jūsų šių dienų norui kuo toliau pabėgti nuo minios, kad galėtumėte pabūti vienumoje. Kita vertus, poreikis kažkam kažką įrodyti skatins jus šeštadienį atkreipti dėmesį į savo pasiekimus, o sekmadienį būti aktyviems tarp draugų.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį ryšiai su draugais gali sušlubuoti, dėl pasitikėjimo ar lėšų stokos.  Neleiskite, kad tai diktuotų jums savaitgalio nuotaikas – taisykite padėtį savo žiniomis, patirtimi ir optimizmu. Tai nepaliks nė vieno abejingo ir šeštadienį taps jūsų įkvėpimo šaltiniu. Tokiu būdu sekmadienį su kažkuo lengvai suvienysite pajėgas, siekdami bendrų tikslų.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį nesulauksite palaikymo iš paties artimiausio žmogaus tuomet, kai pasidalinsite su juo ar ja savo gyvenimo tikslais. Nesuskubkite jų mesti – verčiau atraskite kitų kelių užsitarnauti artimo žmogaus pasitikėjimą. Ir nors šeštadienį turėsite rimtą priežastį nukreipti jėgas į buitį, sekmadienį pasirūpinkite savo santykių kokybe.  

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį  bus daug veiklos, kuri labiau vargins, nei suteiks sparnus, tačiau paprašę savo artimo žmogaus ar kito asmens, kuriuo pasitikite, patarimo, iš klampių situacijų išbrisite pakelta galva. Sekmadienį vienydami savo pajėgas tapsite nenugalima jėga prieš bet kokius kasdienius sunkumus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį teks pasukti galvą dėl to, kaip išmintingiau panaudoti turimas lėšas, kad pramogų ar mėgstamos veiklos netektų atsisakyti. Nenuostabu, jei teks gerokai padirbėti ir šį tą buityje perdėlioti kitu būdu. Šeštadienį tam motyvuos šeimos nariai, o sekmadienį galimybė sujungti pareigas su pramogomis.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį namuose bus dėl ko pasistengti ir bus kas jums nuolat statys kliūtis, kuriant savo asmeninę laimę. Kita vertus, tik tuomet ją patirsite, kai rasite pasitenkinimą atlikdami tai, ką reikia. Šeštadienį, tiesa, bus galimybių ir noro aktyviai bendrauti, o sekmadienį – lengva susitaikyti su tuo, ko neįmanoma pakeisti.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį trūks jums reikalingos informacijos įvykdyti numatytus namų darbus arba vis vėluosite tai, ką buvote suplanavę atlikti. Laimė, bus gera šį tą pertvarkyti savo šeimos gyvenime dėl visų šeimos narių ateities gerovės. Sekmadienio susitarimai su atžalomis eisis lyg per sviestą ir bus vykdomi nepriekaištingai.   

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį norėdami gerai papramogauti, suprasite, kad užsimoti labai plačiai nevalia. Dėl to nenusiminsite, jei laiką skirsite bendravimui, kuris padės šį tą svarbaus suprasti. Šeštadienį jūs būsite tie, kurie inicijuoja bet kokį pokalbį, susitikimą ar išvyką, o sekmadienį ryšitės rimtam pirkiniui savo namams.

ŠaulysŠaulys

(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį jūsų asmeniniai poelgiai trukdys jūsų šeimos nariams jausti jūsų pritarimą ir palaikymą. Būsite kur kas naudingesni jiems, pakeitę šeimos biudžeto taisykles. Tiesa, šeštadienį neatskleisite, ką planuojate ar ką rezgate savo asmeninių finansų fronte, o sekmadienį galbūt pranešite artimiesiems svarbią žinią.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį bus sunku iš jūsų išpešti papildomos informacijos, tačiau būsite išties vertinami tuomet, kai pasiryšite išsakyti savo vienintelį ir nepakartojamą požiūrį – jis gali pakeisti klausytojų nuomonę apie jus. Beje, šeštadienį jūsų asmenines galias suaktyvins draugai, o sekmadienį niekam neafišuosite, kaip stiprinate savivertę ar kokiu būdu planuojate savo asmeninių finansų strategiją.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį galite stokoti draugų palaikymo ar pritarimo, ypač jei čia įsivels kokie nors finansiniai reikalai. Peržiūrėkite praeities klaidas ir tyliai permąstykite savo būsimus ėjimus, jei norite laimėti kokią asmeninių vertybių partiją. Be to, šeštadienį neatsisakysite pasidarbuoti, o sekmadienį išklausyti ir sau pritaikyti bičiulio patarimus.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį nekaip pasijusite, negalėdami kitiems įrodyti to, kuo esate ypatingi. Rinkitės draugų būrį, užuot bandę išsiskirti iš minios. Šeštadienį pasidalinimas nuomonėmis ar žiniomis, sustiprins komandinę dvasią, o sekmadienį verčiau, prikandus liežuvį dėl savo tikslų, tyliai juos savo mintyse puoselėti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?