Pirmadienio horoskopas – kovo 7 d.

2016-03-07, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Pirmadienis
„Fotolia“ nuotr. / Pirmadienis

„Ši diena nėra tinkama pradėti kažką naujo, tad tiesiog dirbkite įprastus darbus ir pasistenkite juos užbaigti iki 19 val., kadangi vakare gali būti sudėtinga susikoncentruoti bei disciplinuotai veikti“, – sako astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien sieksite originalumu pavergti savo komandos narių širdis ir papildyti savo bičiulių sąrašą. Tiesa, darbuodamiesi darnioje komandoje, ne visada norėsite koreguoti savo idėjų pagal kolegų poreikius. Būtų pravartu vakare apžvelgti savo vaidmenį tarp draugų ir bendražygių, o esant reikalui, susitaikyti su kuriuo nors iš jų ar bent atleisti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums rūpės jūsų profesiniai siekiai, tačiau naujos iniciatyvos darbo vietoje nebus tokios perspektyvios kaip galite pamanyti. Verčiau jas ignoruokite, sutelkdami jėgas pabaigti tai, kam vis pritrūkdavo laiko ar idėjų. Laimei, atmosfera darbe bus maloni, o kolegos – pasiruošę jums patalkinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien optimizmu ir savo išskirtinėmis žiniomis lyg kokiu balzamu tepsite visų savo pakeleivių žaizdeles, tuo įgydami dar daugiau pasekėjų. Galimas daiktas, ir jūsų širdis suvirpins kieno nors žodžiai ar veiksmai. Nepaisant pojūčio, kad viskas sekasi, vis dėlto pasitikrinkite ar pasikartokite savo žinias, net jei neketinate laikyti egzaminų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien galite pakliūti į išbandymų ruožą, kurio metu atstumti jums siūlomą pagalbą būtų visiškai neišmintinga. Juo labiau kad kažkoks asmuo su jumis noriai dalysis viskuo, kas jam brangu. Išmokę sąžiningų dalybų pradmenis, dar pasitobulinkite šioje srityje, atrasdami ir tai, ką ateityje galite pasiūlyti mainais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėsite priežasčių džiaugtis darnia partneryste. Ir visai nesvarbu, turite jūs antrąją pusę ar ne – šalia jūsų atsiras žmogus, kompensuosiantis esamus trūkumus. Kita vertus, neužmikite ant laurų. Kaip tik ši diena gali būti skirta grąžinti neapčiuopiamas skolas tiems, su kurias jus suvedė likimas asmeniniame gyvenime ar darbe.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Meilė darbui bus jūsų šios dienos tema ir  juo džiaugsitės dėl pačių įvairiausių priežasčių: malonių kolegų, gerų darbo sąlygų, jums mielo darbo pobūdžio, galimybės taikyti originalius sprendimus ar novatoriškas priemones. Nepaisant viso to, atraskite daugiau priežasčių pabaigti tai, kas pradėta, kol kas atmesdami naujus viliojančius projektus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sieksite žūtbūt gerai praleisti laiką, ne tik kitiems šiltus jausmus ar dėmesį parodydami, bet ir savo išskirtinumą atskleisdami ar save palepindami. Nepaisant vis jūsų kelyje užsidegančios žalios šviesos, savo naujus kūrybinius planus trumpam atidėkite. O tuos, kuriuos ne pirma diena įgyvendinate, sieksite patobulinti ar net pabaigti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Namuose paliksite kai ką, ko visą dieną nesiliausite ilgėtis. Jausite, kad tai padeda jums būti ir efektyvesniais darbuotojais, ir nuoširdesniais kolegomis. Tiesa, kai kas gali tapti jūsų įkvėpimu, siekiant šį tą pertvarkyti savo asmeniniame gyvenime. Kad ir kaip lūkuriuosite naujų vėjų, kol kas susitvarkykite su tuo, kas jau egzistuoja.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus gera bendrauti: kaskart vis sutiksite įdomių žmonių ir sulauksite neįprastų naujienų. Išaugusį bendravimo poreikį tenkinsite visais įmanomas kanalais, tačiau daugiau išlošite ne kuo labiau plėsdami savo pažinčių ratą, o stiprindami jau esamą ar iš jo išmesdami tuos, kurie jums trukdo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums šiandien rūpės visos priemonės, kurios padeda jaustis vertingiems, turtingiems ir savimi pasitikintiems. Visai įmanoma, kad iki pietų gausite lauktą atlygį, dovaną ar bent padėką. Tiesa, gali kilti noras kažkokius trūkumus kompensuoti naujais daiktais. Iš tiesų, daug svarbiau  šį vakarą būtų grąžinti skolas kitiems.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien net nieko išskirtinio nedarydami, trauksite prie savęs žmones. Regis, visi žinos jūsų norus, nes nieko neslėpsite nuo kitų ir nevyniosite į vatą to, kas jūsų netenkina. Radę neįprastų būdų savo asmenybėms išreikšti, suraskite ir tas savo savybes, kurias dera koreguoti, ir įpročius, kurių vertėtų atsikratyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kažin ar daug kas žinos, kokie planai sukasi jūsų galvose. Netgi kiek pasidžiaugsite tuo, kad niekam nekrentate į akis. Tokiu būdu galėsite ramiai svajoti apie ateities planus. Juo geriau šiuo metu apvalysite savo sielą nuo visokių praeities nuosėdų, o kūną nuo žalingų įpročių, tuo ateityje lengviau bus plaukti prie savo svajonių.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?