Antradienio horoskopas – kovo 8 d.

2016-03-08, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Žibuoklės
Fotolia nuotr. / Žibuoklės

Šiandien daugelyje pasaulio šalių minima Moters diena. Ar švenčiate? Ta proga pasidomėkime šios dienos horoskopu!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną prieš Saulės užtemimą jums gali būti svarbu atkreipti dėmesį į savo praeities nuoskaudas, nemalonias patirtis ir priklausomybes. Priminkite sau, kad metas viso to atsikratyti, atleidžiant ne tik kitiems, bet ir sau. Nesileiskite apgaunami optimistinių nuotaikų – jos gali paskatinti per anksti nuleisti rankas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, prieš Saulės užtemimą Žuvų ženkle, niekur nepabėgsite nuo problemų jūsų draugų ir grupės veiklos srityje. Todėl verčiau gydykite savo ryšius su draugais ar bendražygiais dabar, atsisakydami visko, kas temdo jūsų santykius. Pasitikėkite vieni kitais ir mokykitės dalintis, užuot bandę įrodyti savo išskirtinumą ar kitaip reikalaudami dėmesio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena prieš Saulės užtemimą gali būti kupina vilties dėl jūsų karjeros, bet taip pat ir su tuo susijusių nusivylimų. Laimei, tai geras laikas palikti už nugaros viską, kas trukdo eiti savo keliu, kas jus smukdo, siekiant savo svajonės, ir tai, kas tampa pagrindinėmis kliūtimis, einant link jūsų gyvenimo ar profesinių tikslų.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šios dienos naktį įvyks Saulės užtemimas, kuris sustiprins poreikį gilinti savo žinias, jomis dalintis su kitais, leistis į keliones ar siekti kitaip praskaidrinti savo kasdienybę. Galimas daiktas, kad tinkamos aplinkybės atsiras tik tuomet, kai su šaknimis išrausite kokias nors įsisenėjusias problemas šiose srityse.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl užtemimo, kuris šiąnakt vyks Žuvų ženkle, jums šiuo metu reikės atviriau priimti tai, ką jums siūlo kiti žmonės. Tiesa, jūsų nepasitikėjimas gali šiuo metu pasiekti piką, tačiau nesiliaukite tikėti kitais ir priimti jų dovanas, mažiau reikšmės teikdami tam, ką patys galite pasiūlyti, ką patys turite ar ką sugebate.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien užtemimo įtakos jums bus ryškios ir reikšmingos santykių srityje. Nenuostabu, jei būtent dabar labiau pasikliaunate tuo indėliu, kurį galite įnešti į savo santykių sėkmę, o ne tuo, kurį įneša jūsų artimas žmogus ar darbo partneris. Leisdami kitam žmogui groti pirmuoju smuku, imkitės įgyvendinti projektus ar svajones kartu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pasibaigus šiai dienai vyks Saulės užtemimas jūsų kasdienių darbų, įpročių ir sveikatos srityje, suteikdamas jums galimybes atsikratyti netinkamų įpročių, kurie jums trukdo sveikiau gyventi ir efektyviau darbuotis. Tiesa, jus gali užvaldyti noras pasinerti į sapnus, svajones ar meditaciją, užuot įvykdžius kelias konkrečias užduotis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandiena gali jums padėti rasti raktą į jūsų kūrybinę saviraišką, gyvenimo džiaugsmą, romantiką ar nuoširdesnius ryšius su savo atžalomis. Ir net jei jūsų kūrybiškumą žlugdo ir kausto baimės dėl anksčiau nepavykusių bandymų, dabar turite progą išgyti, nesitikint, kad kas nors kitas jus išgelbės, o pasikliaunant vien savo gebėjimais.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Net jei labai sunku ryžtis asmeninio gyvenimo pokyčiams, dabar jūs galite priartinti save prie to, ko jau seniai norėjote. Ir net jei kol kas aiškiai nežinote, kokie bus tolimesni jūsų veiksmai šioje srityje, visų pirma praverstų atleisti šeimos nariams už patirtą skausmą ir jokiu būdu neieškoti paguodos ar pabėgimo nuo asmeninių problemų savo darbe.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, kai artėja Saulės užtemimas, jums gali tekti patirti kokius nors išbandymus dėl bendravimo, mokymosi, trumpų kelionių ar santykių su artimais giminaičiais. Netrukus jūs galėsite imtis naujų iniciatyvų, megzti naujas pažintis ir dalintis informacija, jei dabar sutaisysite tai, kas kliba, atleisdami, susitaikydami ar atsirinkdami tai, kas jums svarbu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien, prieš pat Saulės užtemimą, jums derėtų atidžiau pasižvalgyti po asmeninių vertybių sritį. Nepasitikėjimas savimi, žinių stoka, finansinis stygius ar kitos panašios priežastys gali jus versti dairytis pagalbos, tačiau jūs dabar galite geriausiai atsikratyti nereikalingos naštos, kas padės naujiems teigiamiems pokyčiams prisiartinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, artėjant Saulės užtemimui jūsų ženkle, galite dairytis naujų asmeninių iššūkių, ypač, jei netenkina šiuometinė būsena, išvaizda, savijauta ir tai, kokiais jus mato kiti žmonės. Norėdami sulaukti sėkmės, atsisakykite beprasmių aukų, savigraužos, jus žlugdančių įpročių ir neieškokite galinčių už jus atlikti tai, ką jūs patys privalote padaryti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?