Orai.lt: lietų keis šlapdriba

2016-03-08, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 „Scanpix“/AP nuotr. / Šlapdriba
„Scanpix“/AP nuotr. / Šlapdriba

Antradienį iš Pietų Europos Lietuvos link pasuks ciklonas ir jo centras slinks per mūsų šalį. Sulauksime kritulių, daugiausia lietaus.

Tačiau yra tikimybė, kad lietų kai kur pakeis šlapdriba. Vietomis krituliai bus smarkūs. Taip pat kai kur tvyros rūkas. Vėjas labai dažnai keis kryptį ir pūs 7-12 m/s greičiu. Aukščiausia temperatūra pasieks 2-7 laipsnius šilumos.

Trečiadienį ciklonas keliaus į šiaurines platumas. Krituliai jau kris ne taip intensyviai. Tik naktį mišrių kritulių dar galima tikėtis daugelyje šalies vietovių. Dieną jau žymesnių kritulių nenumatoma. Besikeičiančios krypties vėjas nurims iki 4-9 m/s. Naktį jau sulauksime truputį šaltesnių orų. Bus nuo 2 laipsnių šilumos iki 2 laipsnių šalčio. Pašalus vietomis atsiras plikledis. Bet dieną žada dažniau pasirodyti saulė ir orą sušildyti iki 3-8 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį per Lietuvą nutįs aukšto atmosferos slėgio juosta. Žymesni krituliai neiškris. Tačiau nakties temperatūra bus dar žemesnė. Jau daug kur pašals iki 0-4 laipsnių šalčio. Bet dieną sugrįš 3-8 laipsnių šiluma.

Panašūs orai išliks ir savaitgalį. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?