Trečiadienio horoskopas – kovo 9 d.

2016-03-09, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kavos puodelis
Fotolia nuotr. / Kavos puodelis

Įpusėjome trumpą savaitę – kuo džiugins žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite linkę išpūsti burbulą iš visko, tiek iš sėkmės, tiek iš nesėkmės. Pastarosios atveju – net šiek tiek dėl to savęs gailėtis. Ir, regis, visai nepastebėsite, kad sureikšminate vieną ar kitą įvykį. Vakare konkurencinės kovos, į kurias įsivelsite, skatins jus gana sėkmingai pakovoti už tai, kuo tikite ir ką žinote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien bus apstu svajonių, kurias ne tik puoselėsite, bet ir sieksite išpildyti kartu su draugais, kolegomis ar bendraminčiais. Sėkmingai ir komandos veikloje dalyvausite, ir kitus į savo iniciatyvas įtrauksite. Vakare gavę pasiūlymą kartu kur nors sudalyvauti, būsite entuziastingi, bet nenorintys afišuoti savo planų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galite būti gerais darbuotojais, jei žinosite, ko siekiate. Priešingu atveju, mėtysitės nuo vieno prie antro, pamiršę dėl ko čia esate. Be to, leisite kitiems pasinaudoti jūsų gerumu ir visai nepastebėsite, kad esate kiek išnaudojami. Vakarop jūsų komandos kelius ateitin nuties sėkminga partnerystė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite daugybę lūkesčių, kurie gali jums padėti išplaukti į didžiuosius vandenis arba jus paklaidinti. Net jei viskas atrodys aišku ir suprantama, prieš išsiruošdami į bet kokią kelionę, žinokite kur plaukiate. Dienai baigiantis gali atsirasti neatidėliotinų darbų, kuriuos nieko nelaukiant reikia atlikti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šios dienos pažadai bus visai neprasti, tačiau pernelyg neįsijauskite į trokštamus rezultatus, o daugiau gilinkitės į tai, kas jums siūloma. Svarbu bus būti vieningiems su kitais ir siekti bendros, o ne asmeninės sėkmės. Vakare pakviesti pasivaržyti ar parungtyniauti, ypač dėl to, ką žinote, įgysite vertingos patirties.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galimas daiktas, kad šiandien suprasite, jog jūsų niekas negirdi, o kiekvienas jūsų pasiūlymas ar iniciatyva nuskęsta gilioje nevaldomų emocijų jūroje. Nekovokite, o leiskite, kad kas nors vestų jus už rankos. Tokiu būdu pasieksite vakarą, kai bus galima ką nors greitai ir sėkmingai atlikti dėl savo šeimos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien leiskite sau pasislėpti kasdienių rūpestėlių ir įprastų darbų gausoje. Tiesa, nebus lengva džiugiai darbuotis ir nekreipti dėmesio į tuos, kurie per daug svajoja, per daug nerimauja, ar per daug dejuoja dėl nekonkrečių priežasčių. Dienos pabaigoje – turiningi pokalbiai ar daug ką žadantys susitikimai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien norėsite visaip save išreikšti, tačiau dažnokai neapsispręsite, ką rinktis, kad rezultatas būtų kuo geresnis. Taip besiblaškydami galite nemažai laiko veltui iššvaistyti. Vakare bus lengviau susikoncentruoti konkretiems veiksmams ir reikalingų žinių, įgūdžių ar lėšų tam nedelsiant atsiras.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus svarbu padėti savo šeimos nariams, kaip visada, nesitikint nieko mainais. Tiesą sakant, jūsų pastangos nueis veltui, jei bandysite dalykus, kurie jums nauji ar stokosite atidumo. O vakare viskas eisis greičiau ir sklandžiau. Jūsų poelgiai padės jums įtikinti vaikus, juos apginti ar išsikovoti ką nors džiugaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien žvelgdami į pasaulį pro rožinius akinius nieko nenustebinsite. Tačiau vis prisiminkite, kad per juos bus sunku įžiūrėti visokias detales, sutarties punktus ir kitas svarbias ar tik iš pirmo žvilgsnio nereikšmingas smulkmenas. Vakare turėsite planų dėl šeimos ir link jų tikslingai judėsite, nors mažai kas apie tai žinos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien puoselėsite lūkesčius dėl savo finansų, deja, dalis jų praplauks pro šalį, palikdamos jus laukti kitos svajonių bangos. Galbūt bandysite esamą trūkumą kompensuoti daiktais, tačiau kažin ar ilgai savo pirkiniais džiaugsitės. Dienos pabaigoje su draugais aptarti naujienas bus ir svarbu, ir džiugu.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų mintis, svajones, nuoskaudas, viltis, sentimentus ir visa kita, kuo bus apipinti visi šios dienos įvykiai, šiandien bus galima skaityti lyg kokią knygą. Jei kitomis dienomis dėl to jaustumėte kokį nepatogumą, dabar paprašyti – dar labiau atsiversite. Vakare suskubkite šį tą atlikti dėl savo karjeros ar kitų gyvenimo tikslų.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?