Ketvirtadienio horoskopas – kovo 10 d.

2016-03-10, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Sraigė
Fotolia nuotr. / Sraigė

Užbaigsite trumpąją savaitę triukšmingai, o gal ramiai? Smagaus ilgojo savaitgalio ir darbingo ketvirtadienio.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite ganėtinai tvirtą nuomonę kiekviena aktualia tema ir, regis, to nuo kitų neslėpsite. Iš tiesų, ir jūsų žodžiai, ir veiksmai leis jums tinkamai pateikti kažkokią jūsų poziciją, ją apginti ir to dėka įkvėpti ar suburti aplink save kitus žmones. O turėdami šalia pakankamai jumis pasitikinčių, leiskite ir jiems pareikšti savo nuomonę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums nuolat talkins ryžtas kiekviename žingsnyje kliautis vidiniu balsu ir tuo, ką esate patyrę praeityje. Ir net jei ne visada bus įmanoma rasti paaiškinimą tam, ką sakote, savo žodžiais ir sprendimais nei akimirką neabejokite. Verčiau tikėkite, kad savo įžvalgomis sukelsite kitų žmonių pasitikėjimą.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite geri bet kokios komandos žaidėjai, tačiau nesibodėsite ir lyderio pareigų.  Viskas, ko imsitės greiti ir nedvejodami, tirpte tirps visų rankose, o jums būtų pravartu apie tai priminti kitiems savo grupės nariams. Vakare jūsų siekiams reikalingas palaikymas ateis iš partnerių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien darbe jausite būtinybę kuo daugiau atlikti, nelaukdami palankesnio vėjo ar tinkamesnių priemonių. O su tokia nuostata turėsite pakankamai galimybių gauti tai, ko trokštate. Artėjant vakarui noras stengtis ne mažės, o didės, tačiau liausitės skubėti, o labiau gilinsitės į jums iškilusius uždavinius.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėdami kokių nors svarbių minčių ar norėdami ko nors kitus išmokyti, nesivaržydami apie tai praneškite tiems, kurie privalo apie tai žinoti. Ir kai pasirinksite tokį savo dienos planą, sutiksite žmonių, kuriems reikia įkvėpti tikėjimo ateitimi ir parodyti jų galimybes. Kuo daugiau pasidalinsite – tuo daugiau džiaugsmo patirsite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būkite atviri viskam, kas jums bus pasiūlyta, neapgaudinėdami nei savęs, nei kitų. O jei ko nors stokosite, nesivaržydami pripažinkite, kad jums to reikia. Tokiu būdu kai kurie iš jūsų gaus realių patarimų, o kiti – jiems reikalingo palaikymo, lėšų ar pagalbos. Vakare namiškiai primins tai, ką užmiršote dėl jų padaryti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien raskite priežasčių tikėti tuo, ką daro jūsų partneriai. Ir kuo labiau būsite jų motyvuojami ir jų veikloje dalyvaujantys, tuo diena įgaus daugiau prasmės, o ir rezultatai neužtruks pasirodyti. Vakare jums bus suteiktos tinkamos sąlygos pasidalinti vertingoms patirtims, kurias per dieną įgysite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pirmenybę teiksite veiklai, kuri jums įprasta ir į kurią kitomis dienomis žvelgtumėte taip, lyg į kokį įgrisusį besibaigiančios žiemos sniegą. Bet ne dabar! Visame kame įžvelgsite šviežumą ir būsite užvaldyti noro nedelsiant imtis veiklos. Dienos pabaigoje jūsų pastangos bus apvainikuotos ne gausiais, bet konkrečiais rezultatais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite priežasčių pasidžiaugti, save išreikšti, praleisti dalį dienos laiko pramogaujant ar kuriant. Išties gana kūrybiškai spręsite visas problemas, neatidėliosite savo planų ateičiai, o norėsite nedelsiant imti vadžias į rankas. Vakare jūsų atsakingi sprendimai turės įtakos santykiams su vaikais.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien galite nemažai atlikti dėl savo šeimos, namų ar asmeninio gyvenimo kokybės. Bet kokios iniciatyvos greit bus pagautos kitų suinteresuotų asmenų ir pradėtos vykdyti. Tiesa, tas, kam reikia ilgo pasiruošimo, dabar jūsų nedomins. Vakare kažkokie praeities patyrimai jus nukreips tinkama linkme.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien sunku bus išlaikyti liežuvį už dantų – turėsite daug naujienų, kurias būtina kuo plačiau paskleisti. Ir nieko tokio, jei visur kaišiosite savo nosį, barstydami patarimus. Jie, patekę į jiems skirtą aplinką, greitai išleis šaknis. Vakare jūsų draugų prašymai jus sutelks, o ir pasidalinę su jais žiniomis – visi išlošite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums gali būti sunku suprasti savo norus, todėl paraginti mažiau abejoti, o greičiau imtis veiksmų – taip ir padarykite. O vos tik vieną norą išpildysite, tuoj atsiras kitas, dėl kurio dar labiau pasistengsite. Galiausiai pamatysite, jog viskas turi ribas, tačiau tai jūsų nesustabdys, bet padės atsirinkti tai, kas svarbiausia.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?