Aptartas pėstininkų kovos mašinų „Boxer“ įsigijimo procesas

2016-03-11, kam.lt
Alfredo Pliadžio nuotrauka
Alfredo Pliadžio nuotrauka

Kovo 9 d. krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, susitikęs su tarptautinės ginkluotės pirkimų organizacijos (angl. OCCAR) direktoriumi Timu Rowntree (Tim Rowntree) ir OCCAR Finansų ir paramos skyriaus vadovu Ralfu Knipsu (Ralf Knips),  aptarė Lietuvos prisijungimą prie šios tarptautinės organizacijos administruojamos šarvuočių „Boxer“ programos. Ši tarptautinė organizacija, turinti ekspertinės tokių projektų valdymo patirties, Lietuvai padės efektyviai įgyvendinti pėstininkų kovos mašinų „Boxer“ įsigijimo procesą.

Ministras J. Olekas taip pat susitiko su Izraelio gynybos ministerijos Tarptautinio bendradarbiavimo gynybos srityje direktorato (angl. SIBAT) vadovu Barriu Zebraku (Barry Zebrak) ir Izraelio ambasadoriumi Lietuvoje Amiru Maimonu (Amir Maimon).

Susitikime aptartas Lietuvos ir Izraelio gynybos ministerijų galimas bendradarbiavimas įgyvendinant pėstininkų kovos mašinų „Boxer“ įsigijimo projektą (Izraelio bendrovė RAFAEL gamins ginkluotę pėstininkų kovos mašinoms „Boxer“) bei bendradarbiavimo stiprinimas kibernetinio saugumo srityje.


Straipsnio komentarai

..2016-03-12
civilizuotame pasaulyje neturėtų būti kariuomenės. jeigu tai naudosime kaip rodiklį kad pažvelgti į valstybę ir nustatyti civilizuotumo lygį tai galima konstantuoti kad lietuva ritasi į kažkokią natistinę ESesininkų bedugnę. Čia matyt trikampiniai kartoja Izraelio trafaretinio modelio istoriją. Ruošiamasi dar vienam 6 dienų karui ir 50 metų reketinių JAV biudžeto milijardinių išmokų pinigų plovimo erai tik jau šitame nulitvicidintame krašte. Linkevičius turbūt galvoja kad yra gavęs Arieliaus Šarono rolę tai labai cypauja. Neveltui Skvernelis su prieš tai buvusiu ministru yra išdavęs tūkstančius lietuviškų pasų užsieniečiams pasinaudojant naujai padaryta skyle įstatyme. Ta trikampinių ambasada irgi matyt yra atsidariusi "nei per vėlai nei per anksti", greičiausiai lietuvos human terrain asfaltavimo konsultacijoms. Jie vykdo tą labai keistą projektėlį "všį Voluntarius". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lina2016-03-12
O kas tai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lina2016-03-12
O kas tai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lina2016-03-12
O kas tai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2016-03-12
Jau debilu kaip lt politiku tik paeskoti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-03-11
šlykštynpalaikystės padugnystės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?