Penktadienio horoskopas – kovo 11 d.

2016-03-11, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Narcizai
Fotolia nuotr. / Narcizai

Su švente – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors dienos pradžioje būsite kiek užsisvajoję ir negalintys kitiems paaiškinti apie ką, vėliau nenustygsite vietoje – taip norėsite veiklos ir noro užkariauti jums rūpimas erdves. Laimei, tai darysite išties gražiai ir įtikinamai, ypatingai sudomindami draugus ar net pavergdami kažkurio iš jų simpatijas.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šią dieną pradėsite žavėdami draugus savo idėjomis ir pasiūlymais, tačiau tuo pat metu sukeldami ir jų abejones kai kuriais su tuo susijusiais klausimais. Iš tiesų, to dėmesio iš kitų jums tiek ir tereikės – daug mieliau rinksitės vienatvę ar kokią nors poilsio formą, kai reikia perleisti iniciatyvas jiems.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien išsiskirsite iš minios savo kūrybiniais darbais ir sunkiai suvokiamais siekiais. Galimas daiktas, kad jums teks kiek pasistengti, norint išreikšti kažką jums svarbaus. Visam tam patvirtinimo tikėsitės iš savo bičiulių, kuriuos įtikinsite pasitikėdami savimi, pasitelkdami įtaigumą, užsienio kalbų ar kultūrų žinias.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje jūsų galvoje gali būti pakankamai įžvalgų, kuriomis suskubsite pasidalinti ar minčių apie išsvajotas keliones. Be to, nebūsite abejingi tam, ką apie jūsų veiklą galvoja kiti asmenys. Tačiau daug daugiau simpatijų nusipelnysite, jei parodysite kitų žmonių indėlį į jūsų sėkmę.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien bus ne tik neaiškumų, bet ir visai didelių lūkesčių dėl kokių nors bendrų lėšų panaudojimo ar bendrų planų. Deja, labiau tiks svarstyti apie tai, o ne imtis konkrečių planų įgyvendinimo. Tiesa, būsite nepralenkiami tuomet, kai reikės kitus išmokyti ar ką nors jiems paaiškinti. Tai visai geras laikas įgyti mokinių ar pasekėjų.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų artimas žmogus galės jus paskatinti ką nors sukurti ar pakvies jus atidžiau įsižiūrėti į kokią nors jūsų svajonę. Kas žino, gal net spėsite ją išpildyti, jei žinosite, ko iš tiesų siekiate ir noriai priimsite kitų žmonių jums pasiūlytą pagalbą. Beje, jums bus malonu ir lengva pasirūpinti savo ar kito asmens gera savijauta.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite minčių, kaip patobulinti savo buitį ar pagerinti sveikatą, tačiau iš tiesų ką nors įvykdysite tik tuo atveju, kai liausitės svajoti ir galų gale pradėsite veikti. O veikla bus smagesnė, jei į ją įtrauksite savo antrąją pusę. Jei jos neturite, kaip tik pasitaikys progų kažką sužavėti ar patiems susižavėti.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien noriai bendrausite su savo atžalomis, pramogausite ar ką nors kartu kursite. O jei jų neturite, vis tiek rasite kur savo kūrybiškumą išlieti. Kita vertus, bus ir noro pasikuisti po buitį ir namus, juose nedelsiant šį tą pagražinant, atnaujinant ar kaip nors kitaip į juos įnešant šviežumo ir pokyčių.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien iš širdies svajosite apie gražius ir didelius savo šeimos planus bei tai savo namuose aptarinėsite. Tiesa, ne tik kalbėsite, bet ir ką nors kartu su savo mylimais ir brangiais asmenimis nuveiksite, noriai vykdami į netolimas išvykas, sutikimus, renginius, dalyvaudami pokalbiuose ir susipažindami su naujais asmenimis.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus progų pasiklausyti gražios, bet ne visai patikimos ar tikslios informacijos. Laimei, dėl to skeptikais netapsite, o tiesiog mėgausitės dienos įspūdžiais. Tiesa, su artimaisiais bus gera leisti savo šios dienos laiką. Regis, pagalvosite apie reikalingus pirkinius savo šeimos nariams ar savo namams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite ne tik dosnūs, bet ir tikintys, kad jūsų asmeninių finansų sritis netrukus pagerės. Neužmirškite užsirašyti šiandien atėjusių idėjų, nes jos gali padidinti jūsų pajamas. Tiesa, didžiąją dalį laiko skirsite bendravimui, o kuo daugiau dėmesio ir palankumo sulauksite, tuo labiau į pokalbius įsitrauksite.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien neslėpdami savo minčių, svajonių, idėjų ir visokiausių savo nuojautų, viską kaip mat kitiems išsakysite. Be to, gali kilti noras ką nors įsigyti, išpildant vieną savo slaptų svajonių ar susiklostyti aplinkybės kam nors padaryti paslaugą ar paaukoti, tokiu būdu išmokant kažkokią praeityje nesumokėtą skolą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?