Savaitgalio horoskopas – kovo 12–13 d.

2016-03-12, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Ežeras
Fotolia nuotr. / Ežeras

Kokios nuotaikos lydės jus šiomis poilsio dienomis? Sužinokite.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį turėsite labai konkrečių planų, kuriuos pildysite, pasiremdami savo svajonėmis ar vien jums žinomais motyvais. Gavę klausimų, ko savo poelgiais siekiate, nenoriai atvirausite. Be to, Venera jūsų paslapčių srityje, todėl svajoti bus kur kas saugiau, nei leistis į meilės nuotykius, jei, žinoma, nenorite įsivelti į ryšius, kuriuos vėliau reikėtų slėpti.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį turėsite reikalų reikaliukų su draugais, kuriuos kažkokiais tik jums žinomais metodais žavėsite ir abi dienas trauksite link savęs. Tiesą sakant, ne tik savaitgalį, bet ir artimiausiu metu jums bus gera leisti laiką su draugais ar komandoje, o kažkuris iš jų gali jums tapti netgi daugiau nei draugu.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį jūsų norai bus dideli, tačiau tinkamų priemonių veikti tam, kad juos pasiektumėte, dėl vienos ar dėl kitos priežasties bus mažoka. Trukdžius įveiksite, jei pasitenkinsite veikla užkulisiuose. Bet kuriuo atveju, savo tikslų sieksite gražiai, gaudami palaikymą iš aukščiau, nes Venera pereis į jūsų pasiekimų ir karjeros sritį.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį dalintis žiniomis su draugais ar planuoti kartu keliones gali būti ir smagu, ir prasminga. Lengvai vieni kitus įtikinsite ir atrasite daug bendro savo požiūriuose ar lūkesčiuose. O dėl jausmų planetos perėjimo į jūsų tolimų kelionių ir akiračio plėtimo sritį, būsite dar labiau sužavėti tuo, ką galite patirti toli nuo namų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį neatstumdami kitų žmonių jums ištiestos rankos, turėsite gerą progą prisiartinti ar bent padaryti mažą žingsnelį link savo tikslų. Be to, meilės ir finansų globėja pereis į jūsų bendrų su kitais žmonėmis patirčių ir vertybių sritį, kas jums bus pažadas gauti dovanų ar palaikymo iš kitų asmenų.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų savaitgalio nuotaikos bus susijusios su tuo, kaip gerai jums seksis  pildyti savo artimo žmogaus norus. Svarbu, kad sutaptų tai, ką darote, su tuo, ko kitas žmogus iš jūsų tikisi. Regis, prisitaikyti prie jo ar jos ritmų jums bus lengva ar net esant reikalui rasti savo antrąją pusę dėl Veneros apsilankymo jūsų partnerystės srityje.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį pasitelkite bet kokią jums pasiūlytą pagalbą ar paramą tam, kad kuo efektyviau įvykdytumėte buities uždavinius ar pasirūpintumėte sveikata. Geresnės savijautos ir jaukesnės buities temos jums išliks artimiausiu metu ne tik aktualios, bet ir malonios dėl Veneros apsilankymo Žuvų ženkle.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį raskite žmogų į kurį galite atsiremti, antraip abi dienos pralėks svajojant apie tai, ko jūs negalite pasiekti. Regis, jo ar jos padedami lengvai išpildysite atžalų norus ar smagiai papramogausite. Patirti įspūdžių ar tinkamai save išreikšti jums padės Venera jūsų romantikos, vaikų ir kūrybiškumo srityje.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį rasite labai konkrečios veiklos, kurią atliksite neskubėdami, bet nuoširdžiai svajodami apie savo šeimos laimę. Kaip tinkamiau kurstyti šeimos židinį, aptarsite su savo šeimos nariais. Kad namuose nieko netrūktų, o ypač meilės ir jaukumo, dabar pasirūpins meilės ir malonumų planeta jūsų privataus gyvenimo srityje.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalio laikas jums brangus tiek, kiek jo galėsite skirti maloniam bendravimui. Todėl, jei norite užmegzti smagių pažinčių ar gauti įkvepiančių žinių, nedelsdami lipkite į bendravimo traukinį. Malonių pokalbių, džiugių susitikimų ir išvykų jums ruošia Venera, įsikūrusi jūsų bendravimo ir artimos aplinkos srityje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį jums reikės šeimos ir galimybės ką nors dėl jos atlikti ar šį tą savo namams bei šeimos nariams nupirkti. Regis, būsite dosnūs kaskart, kai bus galima išpildyti kokį nors savo šeimos norą. O ir diskusijų apie išlaidas šeimai netrūks. Jums atsiras galimybių pabūti dosnesniems, nes jūsų asmeninių finansų srityje viešpataus Venera.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį noriai velsitės į bendravimą ir visokiausią saviraišką žodžių pagalba. Leiskite savo mintims lietis ir tegul visi sužino tai, ką įprastai esate linkę nuslėpti. O ir jūsų žavesiui mažai kas atsispirs dėl Veneros vizito jūsų asmenybės srityje. Nenuostabu, jei jūsų išvaizda ir įvaizdis dabar taps prioritetu.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?