Pirmadienio horoskopas – kovo 14 d.

2016-03-14, ji24.lt
 Fotolia nuotr. / Pirmadienis
Fotolia nuotr. / Pirmadienis

Po ilgojo savaitgalio ir vėl metas kibti į darbus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite aktyviai bendraudami ir net jei ženklai, kuriais vadovausitės, nieko nesudomins, o net priešingai – sukels skeptiškumo bangą – rankų nenuleisite. O jei jūsų jausmų objektas bus jums abejingas, nesiliausite apie jį ar ją svajoję. Dienos pabaigoje kažkas nepatikės jūsų pateikta informacija.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien bus sudėtinga apsispręsti, ką rinktis: dalintis su kitais tuo, ką turite, ar kuo daugiau pasilikti sau. Galimi tam tikri įsivaizdavimai ar iliuzijos dėl draugų, komandinio darbo ir su tuo susijusios beprasmės išlaidos ar nusivylimai. Nieko nelaimėsite, numesdami kitiems už tai atsakomybę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kuo daugiau žinių sugerti į save ir kuo daugiau informacijos paskleisti – štai kuo šiandien kvėpuosite. Deja, pasikalbėjimai ne visuomet bus lengvi, ypač dėl darbo. Tačiau to sau pripažinti nenorėsite, statysite svajonių pilis, užuot pažvelgę realybei į akis. Galiausiai tai, ko nesuvoksite per dieną, jums primins jūsų antroji pusė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien lengvai įsivelsite į jus smukdančius įvykius, patikėję dienos lengvumu ir nerūpestingumu. Atsiras varginančių pareigų, kurios mažins jūsų optimizmo resursus ir stabdys jūsų polėkius. Būtų pravartu rasti atokesnę vietą savo dienos tikslams įvykdyti, nesibaidant pareigų, bet ir į kovas po saule nesiveliant.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien sieksite būti gerais komandos nariais, tačiau vildamiesi gauti palaikymą, atsitrenksite į tuščių pažadų sieną. Kai žadėtos dovanos jums bus neįteiktos, linksite kitus kaltinti, o ne sau papildomus reikalavimus iškelti. Gali būti, kad vakare liepsnos aistros, kurias čia pat gesinsite, bet netrukus dėl to gailėsitės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie galimybes pasiekti pačias aukščiausias viršukalnes darbe, bet kuo aukščiau savo svajonėmis pakilsite, tuo žemiau nusirisite. Bus labai svarbu išlaikyti ryšį su realybe, kas jums gali pasirodyti neįveikiamu uždaviniu. Mažiau kalbėkite ir atidžiau išklausykite ne visuomet malonią, bet rimtą namiškių nuomonę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galbūt kai ko bus galima išmokti ar net kitus išmokyti, tačiau tik tuo atveju, jei pasitikėjimą savo žiniomis derinsite su tuo, ką jums sako konkretūs faktai ir realūs gyvenimo įvykiai. Priešingu atveju, jūsų darbo vietoje, o ypač santykiuose su kolegomis, įsivyraus tikrų tikriausiais chaosas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būtų svarbu rasti bendrų sprendimų su kitais žmonėmis ir juos kiek įmanoma aiškiau suprasti, mažiau sugalvojant, o daugiau išklausant. Net jei kažkas užtrenks duris link jūsų suplanuotų veiklų ar atsisakys suteikti jums reikalingų lėšų, neskubėkite daryti išvadų. Pasitikrinkite, gal patys turite tai, ko jums reikia?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien vertėtų ne patiems plepėti, o kitus išklausyti. Ir atsižvelgiant į tai, derinkite savo dienos scenarijų. Gauti pažadai iš namiškių gali pasirodyti tik tuščias muilo burbulas, tačiau savo griežtais reikalavimais neskubėkite jo susprogdinti ar savo užmojais sumenkinti jų galimo įnašo į jūsų dienos sėkmę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus pakankamai veiklos, kurią gerai atlikti, tiesą sakant, vis kils įvairių kliūčių. Viena iš tokių gali būti paini ir jus klaidinanti informacija, jūsų dėmesį suviliojantis pokalbis, saldus melas, vėlavimai ar nesusikalbėjimai. Be to, iš praeities gali išlįsti klaidos, kurias žūtbūt turėsite taisyti, neieškodami pasiteisinimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite ne vieną priežastį pasidžiaugti diena ar įvykdyti kūrybinius sprendimus, tačiau jūsų džiaugsmą tai kas nors kurstys, tai gerins. Jūsų užduotis bus neišlaidauti ir neskolinti, tačiau ir tų savo komandos narių, kurie jūsų neįvertina, neteisti. Vertėtų neišsisukinėjant atlikti tai, kas jūsų valioje. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien bus rūpesčių namuose, kurie iš pradžių atrodys lengvai įveikiami. O kai nepavyks plaukti pasroviui, dėl visko kaltę suversite darbui ar savo vadovui. Jūsų dalią palengvintų ir jus išlaisvintų pasiryžimas matyti realią situaciją ir profesiniame, ir asmeniniame gyvenime, suimant į rankas abi savo gyvenimo kertes: darbą ir namus.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?