Orai.lt: pavasaris žengia vangiai

2016-03-14, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietinga diena
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietinga diena

Pirmadienio dieną saulė pasirodys labai retai. Nes ją paslėps debesų sluoksnis. O iš debesų kris krituliai. Tai bus ir lietus, ir šlapdriba.

Vėjas pūs iš vakarų, šiaurės vakarų, 7-12 m/s greičiu. Dieną temperatūra kils laibai lėtai. Sulauksime vos 2-7 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį krituliai po truputį trauksis. Bet jie dar iškris daugelyje Aukštaitijos ir Dzūkijos vietovių. Vidutinio stiprumo vėjas šiaurės vakarų, šiaurės kryptį keis į šiaurės rytų, o dieną ir į rytų. Žemiausia temperatūra naktį priartės prie nulio. Bus nuo 2 laipsnių šilumos iki 2 laipsnių šalčio. Esant neigiamai temperatūra vietomis susiformuos plikledis. Aukščiausia temperatūra dieną pasuks link 4-8 laipsnių šilumos.

Trečiadienį per Lietuvą nusidrieks aukšto atmosferos slėgio juosta. Todėl kritulių tikimybė maža. Nebent naktį kai kur susiformuos rūkas. Naktį vėjas bus silpnas, o dieną vakarų, šiaurės vakarų vėjas pasieks 5-10 m/s greitį. Naktį atšals iki 0-5 laipsnių šalčio, dieną temperatūra pakils iki 4-9 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį vakarų, šiaurės vakarų vėjas dar labiau sustiprės. Dieną jo gūsiai vietomis pasieks 15-18 m/s. Vietomis gali pasirodyti nedideli krituliai. Naktį temperatūra pasvyravusi tarp 4 laipsnių šilumos ir 1 laipsnio šalčio, dieną pasieks 3-8 laipsnius šilumos.

Artėjant savaitgaliui krituliai kris dažniau. O sustiprėjęs šiaurinių krypčių vėjas pradės nešti vis šaltesnius orus. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?