Antradienio horoskopas – kovo 15 d.

2016-03-15, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Azalija
Fotolia nuotr. / Azalija

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną: „Rūpesčių gali sukelti neapgalvoti veiksmai bei žodžiai, kurie demonstruotų nepagarbą jūsų viršininkui, dėstytojui ar kitam autoritetingam žmogui, todėl savo nuomonę verčiau pasilaikyti sau ir tiesiog prisitaikyti prie situacijos. Visgi šiandien galite suvokti kažką, kas gerokai pakeis jūsų gyvenimą“.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite įžvalgų, kurios pravers jūsų darbo vietoje – svarbu rasti tinkamą nišą ar palankų momentą. Pajutę, kad sekasi, būsite linkę apie tai informuoti visus savo kolegas, kas išties nepatartina. Vakare sutikę kliūčių renkant informaciją ar ja dalinantis, bent dalį jos pasiliksite sau.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien įsiliedami į bendravimą komandoje, sutiksite tų, kurie noriai dalinsis savo žiniomis, jus ko nors mokys ar nukreips tinkama linkme. Tokiu būdu galite prisidėti prie geresnių komandos rezultatų, tačiau daugiau laimėsite nepiktnaudžiaudami savo pačių kūrybiškumu, išskirtinumu ar gabumais.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galite drąsiai kaišioti nosį į dalykus, link kurių jums durys paprastai būna uždarytos. Tokiu būdu gal net kokį savo profesinį siekį įgyvendinsite ar arčiau trokštamo tikslo prisiartinsite. Tačiau vien laiką sugaišite šiuos dalykus aptarinėdami su savo šeimos nariais ar apie save pasakodami.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite poreikį pasakoti kitiems tai, ką žinote, ir jūsų nuostabai bei dideliam džiaugsmui, kažkas iš jūsų aplinkos visa tai papildys ir jus sustiprins. Beje, pernelyg daug nesitikėkite, nes nuomonių skirtumai gali išties trikdyti. Be to, vakarop surasite, kad yra dalykų, apie kuriuos verčiau patylėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gautos žinios gali būti tikslus atsakymas į tai, kodėl nesiseka atlikti kokių nors užduočių, išgyti ar gerai jaustis. Labiau pasitikėkite tuo, ką jums siūlo kiti, jokiu būdu nesusiversdami sau visų nuopelnų už galimą sėkmę, tačiau neskubėkite diskutuoti savo atradimais ar kitomis jums aktualiomis temomis su savo bičiuliais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite išties kūrybiški, tačiau tik tuo atveju tinkamai atsiskleisite, jei šalia jūsų bus patikimas žmogus. Labiau įsiklausykite į tai, ką jis ar ji sako, užuot tikėję vien savimi. O jei vadovybė jūsų bendrų siekių nepalaimins, leidę aistroms ir ambicijos nurimti, vėliau pabandykite dar kartelį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien buities, sveikatos ar dienotvarkės problemos spręsis keičiant taktiką, o tai geriausiai atliksite, talkinant jūsų šeimos nariams ar atsigręždami į tradicijas. Beje, labiau susitelkite į tai, ką galite padaryti, o ne į tai, apie ką svajojate. Vakare savo žinias taikyti bus nelengva, vis dėlto nesuklysite dar kartą pabandę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien sutiksite žmonių, kurie pritars jūsų idėjoms ir kūrybiniams sprendimams. Be to, visai gera diena aptarti su vaikais jiems aktualius dalykus ir kai ką šioje srityje pakoreguoti. Draugų patarimai skambės įtikinamai, tačiau veikiau klaidins nei padės. O ir pasitikėti kai kuo bus ganėtinai sudėtinga.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nusprendę dėl pirkinių namams ar šeimai ir apie tai padiskutavę su namiškiais, įnešite geidžiamų permainų į namus. Kita vertus, kaip visa tai derinsite su savo darbu ir su prieštaringa jūsų antrosios pusės nuomone? Regis, praverstų atsižvelgti į visus, kurie yra kaip nors į visa tai įtraukti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien išlaikykite tvirtą poziciją kaskart kai su kuo nors bendrausite, derėsitės ar ko nors mokysitės. Norintys pateikti savo nuomonę jus kiek išblaškys ir ne kartą įmes jus į įvairių abejonių liūną. Vakare visokie pokalbiai bus pagrindinė kliūtis gerai atlikti jums skirtas užduotis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien iš kažin kur išpešite (o gal prisiminsite) šį tą, kas padės jums sustiprinti savo pozicijas ar net daugiau uždirbti. Tiesa, tam gali tekti keisti požiūrį ar veikimo būdą. O tie, kurie daug žadės – duos mažai. Norėdami save pralinksminti ar savo atžaloms įtikti, vakare nepasikuklinę per daug išleisite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien turėsite draugų ar kolegų, kurie jus ne tik išklausys, bet ir gerą patarimą duos. Jūsų užduotis – atidžiai klausytis. Tiesa, jūsų antrajai pusei visų savo paslapčių neišplepėkite, nes jis ar ji nepasikuklins įtikinti jus tuo, kuo įprastai nepatikėtumėte. Vakare galimi nesusipratimai tarp jūsų ir jūsų šeimos narių.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?