Trečiadienio horoskopas – kovo 16 d.

2016-03-16, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Akvariumo žuvis.
Fotolia nuotr. / Akvariumo žuvis.

„Svarbius darbus pasistenkite nudirbti iki 11 val., kadangi vėliau gali būti ne tik sunku susikalbėti su aplinkiniais, tačiau ir energijos potencialas bus per mažas. Diena puikiai tinka poilsiui, o nuovargį sumažinti veiksmingai padėtų įvairios vandens procedūros. Venkite tvarkyti piniginius reikalus“, – pataria astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandienos jūsų veiksmai pasitarnaus tam, kad jūsų šeimos židinys kuo geriau šildytų visus namuose gyvenančius. Ir nors daug jūsų pastangų bus sutelkta į efektyvią jūsų profesinę veiklą, vis dėlto jūsų širdis pasiliks namuose ir su tais, kurie juose gyvena. Neretai dėl jų šį tą aukosite ir kitaip jiems pataikausite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu būti įvykių ir naujienų centre. Bendrausite, susitiksite ir kur nors vyksite, siekdami kuo nors pasitarnauti savo komandai, bičiuliams ar bendražygiams. Tiesą sakant, dėl kitų žmonių savęs nepatausoję, ir iš jų pagalbos, pritarimo ar užuojautos reikiamu momentu sulauksite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien trūks plyš norėsite įrodyti savo vertę kitiems ar kuo efektyviau savo darbe panaudoti tai, ką jūs geriausiai sugebate. Regis, dėmesio iš kolegų ar net vadovų bus pakankamai, kaip ir jūsų taip laukiamo įvertinimo ar atlygio. Ir net jei kai kurie jūsų motyvai nei jums, nei kitiems bus ne itin aiškus, jūsų tai nesustabdys.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien Mėnulis jūsų ženkle leis jums atskleisti savo unikalumą ir nustatyti dienos toną kitiems asmenims. Rūpindamiesi kitais ir būdami dosnūs žmogiškos šilumos, labai norėsite, kad jumis patikėtų ir jūsų pasiūlymams bei mintims pritartų. Vakare spinduliuodami dideles viltis, kitus šildysite ir įkvėpsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien lengvai susitaikysite su dėmesio jūsų asmenybei trūkumu, visai mielai klausysitės kitų ir dėl jų netgi šį jiems svarbaus atliksite. Nenuostabu, jei kas nors už tai jums suskubs atsilyginti ar atsidėkoti. Dienos finale norėdami sutvirtinti ar pajusti ryšį su kitais, turėsite save trumpam pamiršti dėl kitų žmonių ar bendros gerovės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien be didelių vargų įgysite gero komandos nario vardą. Tame jums padės kitas žmogus, kurio norus jūs be jokių prieštaravimų pildysite, o gal net kartu su juo ar ja imsitės vykdyti kokios nors komandinės užduoties. Vakarėjant noriai leisite laiką su draugais ir sieksite savo partnerių palankumo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jokios problemos jums nebus baisios, kai turėsite sau nusistatę tikslą. Panašu, kad jūsų prioritetas bus jūsų darbas, kuriame visaip sieksite sukurti jaukią aplinką ir malonią atmosferą. O kuo geranoriškiau dalinsitės kasdienybės našta, tuo geriau jausitės ir tuo sėkmingiau darbuositės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jums šiandien nereikės didelių įrodymų, kad gyvenimas puikus. O ir abejojančius žinosite kaip įtikinti ir parodyti kur slepiasi džiaugsmo šaltinis. Nenuostabu, jei patys vieną kitą pramogą kam nors pasiūlysite ar bent pakviesite apie tai pasvajoti. Dienai blėstant nesiliovę ieškoti įkvėpimo, jį tikrai surasite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kiek dramatiškiau reaguosite į kiekvieną dienos smulkmeną, tačiau kaskart kokį nors slenkstį įveikę, keisite savo požiūrį ir augsite kitų akyse. Tokiu būdu ir norinčių jums pagelbėti atsiras į valias. Vakare su malonumu šildysitės prie namų židinio ir kitiems šį tą viliojančio pasiūlysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien neišblaškysite dienos potencialo, jei labiau vertinsite kito žmogaus pagalbą už savo pačių pastangas. Patirkite malonumą bendrauti, būti ir dalintis idėjomis su kitu žmogumi. Ir net jei tokia priklausomybė nuo kito asmens jus trikdys, giliai širdyje žinosite, kad tai geriausias jūsų sprendimas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums nereikės priminti, kad būtina pasirūpinti tinkama jūsų darbų eiga. Ir nei vienas jūsų dienotvarkės punktas jums nebus nemielas ar pernelyg sudėtingas – visko imsitės kupini vilties, noro padėti kitiems, sukurti kuo malonesnę darbo aplinką ir kuo tinkamiau panaudoti savo gabumus ar įgūdžius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu jaustis reikalingiems ir pastebėtiems už savo atsidavimą kitiems, kūrybinius sprendimus ir džiaugsmą, kurį jiems galite suteikti. Besirūpindami tais, kuriuos mylite, ir tuo, ką kuriate, leisite ir visiems norintiems prie jūsų prisijungti. Tokiu būdu, vakare jūsų galios dar labiau prasiplės, o svajonės pildysis.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?