Ketvirtadienio horoskopas – kovo 17 d.

2016-03-17, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Mergaitė su saulėgrąža.
Fotolia nuotr. / Mergaitė su saulėgrąža.

„Darbe sunkiai pavyks sparčiai suktis ir atlikti viską laiku, trūks motyvacijos, todėl nevenkite prašyti kolegų pagalbos. Puiki diena pirkti drabužius bei apsilankyti grožio salone“, – sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte turėsite tiek daug veiklos, kuri tolyn nustums ar net tirpdys visokius skirtumus tarp to, ko iš jūsų prašo jūsų šeima, ir to, ko reikalauja jūsų darbdaviai. Įdienojus jūs patys tapsite kliūtimi, trukdančia kurti harmoniją aplink save. O vakare kuo giliau panirsite į vidinius apmąstymus ir svajones.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje bus kūrybinių idėjų ir noro jomis pasidalinti. Tai taps jūsų geros nuotaikos priežastimi ir priemone, padedančia nekreipti dėmesio į visus, bandančius jums prieštarauti. Jūsų spinduliuojančią šilumą prigesins tie, kurie kai ką nemalonaus jums primins. Vakare jus draugai pakvies į įkvepiančius pokalbius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte gali būti sunku atitraukti minčių nuo didesnio uždarbio galimybių ar nuo pirkinių, skirtų savo šeimai. Ir net jei kas nors neigs jūsų galimybes ar nepadės jums šių tikslų įgyvendinti – jūs nesiliausite tęsti tai, kas pradėta. Nebent įdienojus jums šaus naujų idėjų. Na, o vakare nesiliausite svajoję ar kalbėję apie tikrus ir menamus savo pasiekimus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje į pasaulį žvelgsite su begaliniu noru dalintis žiniomis ir tuo, kuo šią dieną gyvenate. Tiesa, kai kažkas norės jums parodyti jūsų vietą ar pamokyti tinkamo elgesio taisyklių, jums tai bus nė motais. Jei kiek sutriksite, kai jūsų darbo tikslai staiga pašlis, vakare šias netektis kompensuosite įnikę į knygas ar studijas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien tyliai sieksite to, kas, jūsų manymu, jums priklauso. Ir niekam pernelyg neatviraudami, pasieksite to, apie ką svajojate, jei neparklupsite ant kokio nors kasdienių rūpesčių slenksčio ar netikėtai gautų naujienų. Vakare kažkas jums atskleis savo paslaptį arba patys savo įtaiga ją išpešite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien mokėsite tapti grupės siela, kuri visais įmanomais būdais stengiasi dėl savo bendražygių ir visos komandos sėkmės. Nuo šio jūsų tikslo jus nukreipti gali jūsų atžalų poreikiai ar nepakankamas jūsų sumanymų finansavimas. Jūsų vakarą sušildys nuoširdūs pokalbiai su antrąja puse.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus nepaprastai svarbu parodyti savo veiklos rezultatus, tačiau tai darysite savęs virš minios neiškeldami, o siekdami, kad kiti parodytų jūsų nuopelnus. Tam stengsitės dėl kitų dar labiau, nors kai kurie dienos įvykiai bandys jums įrodyti, kad viskas veltui. Vakare netrūks įkvėpimo užsiimti savo sveikata ar buitimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums pakaks pasitikėjimo savimi ir jūsų komandoje atsiras žmonių, kurie jums šį jausmą dar labiau sustiprins. Atsiremdami į juos, abejingiau reaguosite į kai kurias jums nepalankias naujienas ar sutrikdytą dienotvarkės eigą. Vakare galite sėkmingai užsiimti kūryba ar pasirūpinti savo atžalų lavinimu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dieną pradėsite susitelkę į savo darbą ir ryšių su tais, su kuriais dirbate, stiprinimą. Būtų puiku, jei šis jūsų entuziazmas neišblėstų tuomet, kai jums trūks reikalingų įgūdžių, pasitikėjimo savimi ar staiga žlugs jūsų regztas planas. Vakare namuose bus su kuo ir apie ką pasikalbėti, jei klausysitės širdimi ir kalbėsite nuoširdžiai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų mintis nuo svarbių reikalų atitrauks jūsų partneriai, negailintys jums patarimų, pažadų ir visų kitų gėrybių. Tiesa, jūs žvelgdami į visa tai būsite kiek nepatiklūs, o jūsų sumanymus koreguos iš šeimos narių išgirstos žinios. Dienos pabaigoje jums paruoštas jaukus susitikimas ar mielas skambutis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena prasidės imantis veiklos ir tikint, kad ją įmanoma įveikti su kitų žmonių pagalba. Laimei, jos jums bus pasiūlyta su kaupu. O kai noro viską gerai atlikti bus pakankamai, bus lengviau ignoruoti niūrius prisiminimus ar visiškai subyrėjusią jūsų dienotvarkę. Vakare rasite būdą buityje pritaikyti savo talentus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, jei panorėsite, būsite nepralenkiami kūryboje, pramogų srityje ir ten, kur reikia pasirūpinti silpnesniais. Dėl to, ką atliksite, būkite dėkingi savo partneriams. Nors tarp draugų ar kolegų atsiras nepatiklių, o pirkinių ar uždarbio planai negailestingai grius, jūs dienai baigiantis turėsite ką kitiems malonaus papasakoti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?