Savaitgalio horoskopas – kovo 19–20 d.

2016-03-19, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pieštukai.
Fotolia nuotr. / Pieštukai.

Susipažinkite su astrologinėmis prognozėmis ypatingą savaitgalį – su Verbų sekmadieniu!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį jums pavyks ir originaliai papramogauti, ir galvos dėl to nepamesti. O jei dar nepuoselėsite nerealių svajonių, vykusiai įžengsite į sekmadienį, kai jūsų ženkle jau bus įsikūrusi Saulė. Tuomet suprasite – atėjo tinkamas laikas imtis lyderio vaidmens, demonstruoti savo išskirtinumą ir pasirūpinti įvaizdžiu.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį vengdami visokiausių pagražinimų, pabūkite su bičiuliais ir šeimos nariais. O jei nepavyks – savęs labai dėl to negraužkite. Jūsų ir taip laukia keturios savianalizės savaitės, kol Saulė nepasieks jūsų ženklo. Sustiprinti save apsivalant fiziškai ir dvasiškai – štai kas jums tampa svarbiausia.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienio patyrimai susiję su bendravimu ir žmonėmis, kuriems sutelkti ar sudominti reikės ir originalių minčių, ir rimto požiūrio. Sekmadienį pažadus dėl karjeros galima būtų pasidėti į šalį ir sutikti naujas komandines užduotis. Tiesą sakant, dėl Saulės vizito Avino ženkle jums bus svarbu ne tik būti žaidėju, bet ir įgyti lyderio pozicijų.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienio nuotaikos labiau darbingos ar susijusios su pirkiniais. Ir vienu, ir kitu atveju rasite neįprastų ir gerai apgalvotų sprendimų. Sekmadienį svajonės jus tiesiog prikaustys, ragindamos pamesti galvą dėl jų. Galvos jums dar pririeks, nes Saulė nuo sekmadienio Avino ženkle, kai jums norėsis stiprinti savo pozicijas darbe.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį visas dėmesys jums ir tik jums, ir jei neįsitrauksite į beprasmes aistras, tai visai vykusiai praleisite abi dienas. Šeštadienį pramogaudami dar ir akiratį praplėsite, o sekmadienį, kai Saulė pereis į ugnies ženklą, prieš jus atsivers plačios perspektyvos – tik spėkite jas ištyrinėti ir jomis naudotis.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį smagiausi nuotykiai jūsų laukia privačioje erdvėje, todėl nėra prasmės leistis į tolimas ir sudėtingas jų paieškas. Ir jei sekmadienį iš naujo įsimylėsite į savo antrąją pusę – puiku, tačiau įsitikinkite, kad jis ar ji tuo nesinaudoja. Be to, dėl Saulės Avino ženkle pradėkite kartotis pasitikėjimo kitais pamokas.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį geros pramogos su gerais draugais ir pokalbiai rimtomis temomis – ko gi daugiau reikia? Tiesa, kažką svajosite atlikti ir niekaip nesiliausite, kol kas nors parodys, kad to išpildyti neįmanoma. Sekmadienį prasidėjusi Saulės kelionė Avino ženklu yra signalas, kad laikas saviraiškos ieškoti partnerystėje.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį, trokšdami dėmesio ir įvertinimo, nesėdėsite rankų sudėję, o rasite būdą ką nors dėl to atlikti. Be to, savaitgalį bus begalinis noras patenkinti savo vaikų ar mylimųjų lūkesčius, kas jus ištuštins užuot pripildę. Sekmadienį aviniškais prieskoniais pagardinta Saulė jus pakvies greitai ir aktyviai pasirūpinti savo sveikata, darbu ir buitimi.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį visiems parodysite būdą kaip derinti rimtumą su visiškai neįtikėtinais poelgiais. O iš meilės šeimai, sekmadienį namuose ką nors gražaus nuveiksite ar kvailystės krėsite. Tiesa, dėl Saulės apsilankymo Avino ženkle saviraiškos sieksite savo kūrybiškumu, azartiškumu ar savo vaikų pasiekimais.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį jums praverstų ką nors savo privačiame gyvenime perdėlioti kita linkme, juo labiau, kad jums paaiškės, kam to reikia. Tiesa, sekmadienį pakviesti pasikalbėti ar užmezgę pažintį, nebūkite pernelyg patiklūs savo pašnekovui. O dėl Saulės perėjimo į ugnies ženklą rasite tikrą užuovėją po savo namų stogu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį bus naujienų, įsipareigojimų, kuriuos reikės atlikti dėl draugų ir dėmesio, kurio reikalaus jūsų partneriai. Ir jei be reikalo neišlaidausite dėl jų ar dėl savęs, smagiai sutiksite savaitės pabaigą, kai Saulė bus Avino ženkle, suaktyvindama jūsų bendravimą: bus daug kelionių, pažinčių ir nesibaigiančios informacijos.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį savo neįprastais gebėjimais ir rimtu požiūriu nusipelnysite kitų žmonių padėką ir komplimentus. Tačiau sekmadienį nemanykite, kad viską už kitus žinote geriau. Net jei jūsų nuojauta nemeluos, jūs būsite linkę pagražinti viską, kas susiję su jumis. Be to, Saulė paliks jūsų ženklą, ir jums taps aktualios savivertės temos.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?