Pirmadienio horoskopas – kovo 21 d.

2016-03-21, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kriauklės geldelė.
Fotolia nuotr. / Kriauklės geldelė.

Pirmoji darbo savaitės diena. Kokios nuotaikos lydės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien sieksite nuoseklumo ir tvarkos savo veiksmuose, darbuose ir visame kame, bet niekaip šio jums svarbaus tikslo nepasieksite. Gal dėl negaunamų rezultatų kils pagundos ką nors apkaltinti, jei patys nepastebėsite to, jog jums trukdo ne kiti žmonės, o jūs patys, visą dieną statantys nepatvarias svajonių pilis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų asmeninę saviraišką trikdys poreikis įtikti kam nors iš draugų ar komandos narių. Tačiau viską, kas jums svarbu, per dieną paaukoję dėl sėkmingo komandos darbo, galite galų gale pasijusti lyg apvogti, lyg kažką brangaus praradę. Kad taip nenutiktų, kitų norus pildykite tik tuomet, kai išpildysite savuosius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbiausiai pasirūpinti tuo ir tais, kurie šalia jūsų. Deja, dėl saldžių pasiekimų ir širdį glostančio įvertinimo kažin kodėl pastumsite savo asmeninį gyvenimą į šalį ir sieksite nepasiekiamo, tikėdami, kad be to jūsų diena nueitų vėjais. Nepasigailės tie, kurie pasielgs priešingai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums bus numatyta daug susitikimų, reikės daug bendrauti ir laikytis plano, tačiau ši dalis jums bus išties sudėtinga. Niekaip negalėsite sutilpti į įprastą dienotvarkę, nes jums vis reikės to, kas toli, nepakaks nei informacijos, nei greta esančių žmonių dėmesio. Tokiu būdu kiek paklaidžioję, vėliau vis tiek atgal sugrįšite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien pravartu susitelkti į konkrečias veiklas, kurias atlikdami geriausiai išreikšite ir pritaikysite savo talentus. Jei ketinate ką nors įsigyti ir turite reikiamą sumą, juos verta vykdyti. Deja, ir vienu, ir kitu atveju jūs būsite linkę ieškoti palaikymo ar paramos iš kitų žmonių, ignoruodami tai, kuo galite pasitarnauti patys.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Per šią dieną eisite vedami pačių geriausių ketinimų, bet, užuot patys savo būtinais poreikiais ir savo įvaizdžiu pasirūpinę, bandysite padėti ar įtikti kitiems. O kai jūsų pastangos bus nepakankamai vertinamos ar nutekės nuo jūsų globojamo objekto lyg vanduo nuo žąsies, turbūt susikrimsite, kad veltui laiką sugaišote.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums vertėtų kiek atsiriboti nuo įprasto dienos įvykių srauto, tačiau neatsisakant veiklos, o ją atliekant tyliai, ramiai ir nuosekliai. Užuot susikaupę į savo užduotis, kažin kodėl norėsite padėti savo kolegoms, sieksite jiems įtikti ir sulaukti jų padėkos. Visų pirma pasiteiravę, ar jiems to reikia, sutaupysite laiko ir energijos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien užuot buvę geri komandos žadėjai, norėsite kažkaip išsiskirti. Ignoruodami komandines užduotis ar net iš komandos pasitraukę dėl savo asmeninių ambicijų, norėdami save išreikšti kūrybiškai ar teikdami pirmenybę savo pomėgiui, prarasite gaires. Galų gale suprasite, kad jūsų vieta tarp draugų, bendražygių ar grupės narių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandiena bus smagi ir turininga, jei imsitės savo darbų iš peties ir atliksite juos iš eilės. Tokiu būdu keliaudami link tikslo, būsite ramūs ir užtikrinti. Deja, šitas tobulas scenarijus gali neišsipildyti, dėl poreikio įtikti savo šeimos nariams. Tikėdami, kad dėl šeimos verta paaukoti savo darbo dienos šansus, juos tikrai prarasite. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bus svarbu pasitikėti savo žiniomis ir išlikti ištikimiems tam, kuo tikite. Nepaisant to, jog tai suteiktų jūsų dienai daugiau prasmės ir aiškumo, jums bus nelengva ties tuo išlikti visą dieną. Dėl jums nesuprantamų priežasčių būsite linkę abejoti tuo, ką žinote, ir veltis į visokias istorijas ar avantiūras.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums pravartu pasitikėti kitais ir, lygiomis dalimis sujungus savo pajėgas su kitų resursais, siekti bendrų rezultatų. Deja, šis jums tinkamas dienos scenarijus atrodys nepatrauklus. Vietoj jo, jūs būsite linkę įnešti į bendrą sėkmę kur kas didesnį indėlį nei jūsų partneriai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite ištikimi ir patikimi partneriai, nusimesdami nuo savęs tai, kas nebūtina, ir tai, ką patys esate sugalvoję. Jei dėl ko nors abejojate – klauskite kito žmogaus, jokiu būdu nepasitikėdami savo nuojauta. Ir net jei labai norėsite parodyti savo savitumą, intuiciją ar kitas stiprybes kitiems – susilaikykite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?