Antradienio horoskopas – kovo 22 d.

2016-03-22, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Levandos
„Fotolia“ nuotr. / Levandos

„Šiandien daugumai labiausiai rūpės du dalykai – darbas ir sveikata. Jei nekreipsite dėmesio į organizmo poreikius arba savo pareigas darbe, tai turės rimtų pasekmių ateityje. Susitelkite tik į esminius gyvenimo reikalus, o linksmybes ar malonumus atidėkite ateičiai. Šiandien svarbu būti rimtiems ir susikaupusiems“, – apie šią dieną rašo astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien geriausias laikas pasirūpinti tinkama darbų eiga ir gera savijauta. Ramiai, kruopščiai ir atidžiai atlikdami įprastus darbus, padarysite sau ir kitiems didesnę paslaugą, nei rizikuodami, skubėdami ar bandydami ką nors nauja. Tiesa, gali kilti noras pakalbėti apie save, nes Merkurijus praėjusią naktį įsikūrė jūsų ženkle.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien praverstų rinktis jau pramintus takelius. Ir nors dėl to ypatingų įspūdžių nepatirsite, tačiau ir į nepageidaujamas situacijas neįsivelsite. Nepaisant to, poreikis rizikuoti tvyros ore, o jūsų sumanymai dėl Merkurijaus vietos pokyčių, kol kas sunkiai pasieks ausis tų, kuriems norėsite apie juos pranešti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums reiks privačios aplinkos ir, jei mokėsite sukurti jaukią saugią aplinką sau ten, kur būsite, geriausiai panaudosite dienos potencialą. O ir paaukoję laiko šeimai, greit suprasite, kad tai buvo geriausias jūsų pasirinkimas. Be to, bendravimo planeta Avino ženkle, dėl ko jūsų žodžiai įkvėps jūsų bičiulius ir bendražygius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien bus pokalbių, susitikimų ir skubos, o visa tai lydės vėlavimai ir pažadų netesėjimai, ypač jei būsite neatidūs mažoms gyvenimo smulkmenoms ir nesilaikysite dienotvarkės punktų. Merkurijus jūsų karjeros srityje padės jums žodžiais skintis sau kelią į profesines aukštumas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien, kai galvosite apie uždarbio galimybes ar pirkinius, stabtelkite ties tuo, kas jau patikrinta, ką esate išbandę ar bent gerai apgalvoję. Antraip nei šios dienos pirkiniai ateityje nedžiugins, nei jūsų išeikvotas laikas bus to vertas. Bendravimo planeta Avine - tai jums priežastis prabilti apie dalykus, kuriais tikite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien sulaikykite kritikos strėles, net jei jos noriai skraidytų nuo jūsų kairėn ir dešinėn. Verčiau raskite priežastį ar būdą kam nors pasitarnauti, nes tai būdas jums atsiskleisti. Tiesa, dėl Merkurijaus Avino ženkle kaišiosite nosį ten, kur jūsų niekas neprašė ir kalbėsite apie tai, kas iki šiol jums buvo tabu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nenorėsite dėmesio nei jūsų asmenybei, nei jūsų veiklai. Todėl jums bus kur kas lengviau stebėti kitus nei patiems būti stebimiems. Pasirinkus tokią taktiką – jūsų diena išgelbėta. O jei dar artimiausias savaites leisite kitiems kalbėti, užuot patys pasisakę, išpildysite Merkurijaus Avino ženkle užgaidas ir gausite pačių geriausių klausytojų vardą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus gera padėti ar kitaip pasitarnauti draugams ar kolegoms. Tačiau paprašyti surizikuoti ar atlikti ką nors jums visiškai naujo, pabandykite pasiderėti dėl kito tinkamo laiko šiai užduočiai atlikti. Į priekį judėdami mažais žingsneliais, dar laikinai pakeiskite bendravimo taktiką ir pasiieškokite informacijos, kuri pagerintų jūsų darbų eigą ir sveikatą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien rinksitės darbą, kuriuo įvykdysite svarbiausią jūsų dienos misiją. Jei nepervertinsite savo jėgų ir pirmyn judėsite jums žinomais keliais, gal kai kuriuos svarbius dalykus prieisite. Be to, Merkurijus keičia ženklą, padėdamas jums aktyviai ir įtaigiai bendrauti su vaikais bei parodyti savo kūrinius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien vilios egzotiški dalykai, kuriems ieškosite praktiškų pritaikymo būdų. Jūsų akiratį plės iš toli ar bendraujant su užsieniečiais gautos žinios. Deja, diena nelabai tiks ieškoti naujų įspūdžių ir juos bandyti. O bendravimo planeta Avino ženkle – tai kvietimas jums nedelsiant pasikalbėti su šeimos nariais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien įtariai žiūrėdami į kiekvieną, kuris jums nori ką nors pasiūlyti, nieko nepešite. Žingsnelis po žingsnelio priimkite jums suteiktas progas, atmetę kritiškumą, tačiau išlikdami praktiškais ir atidžiais. Be to, Merkurijus nuo šios dienos jums padės daugiau laiko skirti pašnekesiams, trumpoms išvykoms ir pažintims.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums šalia reikės žmogaus, į kurį galėsite atsiremti, su kuriuo galėsite pasitarti ir kuriuo bus galima patikėti. Tiesa, neišvengiamai išgirsite kritikos, kuri turėtų jums padėti rasti tinkamus sprendimus. Naktį Merkurijus paliko jūsų ženklą, dabar kviesdamas jus naudoti iškalbą, siekiant uždirbti ar atskleisti savo gebėjimus.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?