Finansų ministras nurodė VMI koreguoti taisykles ir atidėti elektroninių sąskaitų deklaravimo terminus

2016-03-23, finmin.lrv.lt
finmin.lrv.lt nuotrauka
finmin.lrv.lt nuotrauka
Finansų ministras Rimantas Šadžius šiandien nurodė Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) koreguoti taisykles, kurios numato prievolę ir terminus Lietuvos gyventojams teikti informaciją VMI apie elektronines bei užsienio kredito įstaigose atidarytas ir (ar) uždarytas sąskaitas.

„Akivaizdu, kad dabar galiojantys reikalavimai yra sunkiai suprantami mokesčių mokėtojams ir kai kada pertekliniai. Todėl, įvertindamas susidariusią padėtį, nurodžiau Valstybinei mokesčių inspekcijai atidėti elektroninių sąskaitų deklaravimo terminus, pakoreguoti taisykles dėl elektroninių sąskaitų deklaravimo ir tinkamai išaiškinti gyventojams šių taisyklių praktinį taikymą“, ‒ pabrėžia finansų ministras Rimantas Šadžius.

VMI pavesta , įvertinus visuomenės pastabas, pateiktus pavyzdžius, konkrečias praktines situacijas, pakeisti „Pranešimo apie užsienio valstybių kredito, mokėjimo ir elektroninių pinigų įstaigose atidarytas ir uždarytas sąskaitas fr0526 formos pildymo ir pateikimo taisykles“ bei iki metų pabaigos atidėti iš gyventojų reikalaujamos informacijos pateikimo terminus. 


Straipsnio komentarai

..2016-03-23
nu va visiems darė įspūdį kad bando nuoširdžiai gaudyti tuos niekadėjėlius kurie slepia net po kelis šimtus eurų paypal sąskaitose, kai turbūt viskas buvo tik viešųjų ryšių operacija tam kad milijardus slepiantys ir plaunantys ofšoruose alibabiniai ir cžviniai ostapininkai išloštų kažkiek laiko kad suspėtų persirokiruoti kažkokias kaladėles. Komentaras patinka Komentaras nepatinka