Trečiadienio horoskopas – kovo 23 d.

2016-03-23, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Šokis
„Fotolia“ nuotr. / Šokis

„Šiandien laukia pilnaties maksimumas ir Mėnulio užtemimas. Tai viena sunkiausių dienų šį mėnesį, todėl neįsivelkite į aštrias situacijas. Praleiskite šį laiką ramiai ir neskubėdami pirmyn. Ypač vertėtų pasaugoti tokias sritis kaip asmeniniai santykiai, pinigai ar bendradarbiavimas – sprendimus palikite kitai savaitei“, – pataria astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos popietę vyks Mėnulio užtemimas Svarstyklių ženkle, kuris gali turėti įtakos jūsų santykiams. Norėdami išsaugoti jums svarbius ryšius, atidžiai rinkite žodžius. Jūsų pasitikėjimo kupini žodžiai lai būna jūsų pagalbininkai, o ne priešai. Priminkite sau, kad einant aplinkiniais keliais kartais greičiau pavyksta pasiekti tikslą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien dėl užtemimo įtakų turėsite daugiau dėmesio skirti savo kasdienių darbų eigai, santykiams su kolegomis, sveikatai, dienotvarkei, maitinimosi įpročiams ir buičiai. Norint kai kurias iš tų sričių patobulinti, nederėtų vien pasvajoti. Jūsų pastangos matyti ir kitiems parodyti tai, kas kitomis dienomis paslėpta, praplės jūsų galimybes.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien vyks Mėnulio užtemimas jūsų kūrybiškumo, vaikų, romantikos ir pramogų srityje. Dėl vieno ar kelių su tuo susijusių dalykų jums teks pasukti galvą ir gal net kils pagundų neperleisti kai kam dalies atsakomybės. Kolegų ir draugų pasiūlymai gali būti verti dėmesio, bet ne visuomet veiksmingi ir malonūs jums.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien Mėnulio, jūsų ženklo valdovo, užtemimas Svarstyklių ženkle. Tai suteiks jums priežastį stiprinti savo santykius su šeimos nariais, o ne ignoruoti juos, teikiant pirmenybę savo darbui. Ir jei retkarčiais pasijusite lyg įsprausti į kampą tų, kurie kalba garsiai ir įtaigiai, nekeiskite savo nuostatų ir prioritetų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien dėl Mėnulio užtemimo gali būti trikdžių ir įtampos jūsų ryšiuose su giminaičiais, sunkumų mokantis, keliaujant ar bendraujant. Skubėti viską sudėlioti į vietas nevalia, kaip ir ginčytis dėl to, kuo jūs ar kitas žmogus tiki. Daug naudingiau būtų ieškoti kūrybiškų sprendimų, padedančių stiprinti žmogiškus ryšius, o ne juos griauti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien dėl Mėnulio užtemimo jums bus aktuali asmeninių finansų sritis. Tačiau neskubėkite priimti sprendimų, kadangi ankstesnieji dėl pirkinių, papildomų pajamų, kreditų ar paramos, dabar gali susprogti lyg muilo burbulas. Laimei, savo šeimos ar tradicijų padedami, turėsite galimybę įžvelgti naujas perspektyvas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų ženkle įvyks Mėnulio užtemimas, kuris išryškins neatitikimą tarp jūsų poreikių ir kito žmogaus norų. Svarbiausia nepamiršti savęs ir nesumenkinti savo įtakos, siekiant kitiems įtikti. Stiprinkite save, o jei anksčiau taikyti metodai neveiksmingi – išbandykite kitokius. Tuos, kuriuos dabar kai kas jums gali parekomenduoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien vyksiantis užtemimas Svarstyklių ženkle jums yra priežastis kiek atsiriboti nuo kasdienių įvykių srauto. Tiesa, kai kas iš jūsų kolegų jums gali teigti, jog privalu atlikti būtinus darbus ir tuomet ilsėtis. Iš tiesų, jums verta elgtis priešingai: geras poilsis bus sėkmingo darbo, o šviesios svajonės – sklandžių dienos įvykių eigos garantas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien dėl Mėnulio užtemimo siekiant darnos komandoje jums teks pasistengti. Siekdami su grupės veikla susijusių tikslų, turėsite atidžiai reikšti savo pasiūlymus, ir daug dėmesio skirti ne tik turiniui, bet ir formai. Taigi, vos sumanę ką nors pasiūlyti savo bendražygiams, apmąstykite, kaip tai paveiktų jūsų santykių su bendražygiais eigą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien vykstantys įvykai gali būti susiję su jūsų karjera ar profesiniais pasiekimais, nes šioje jūsų ženklo srityje vyks Mėnulio užtemimas. Artimųjų žodžiai gali jus žeisti ir trikdyti jūsų darbų eigą, tačiau tai tik būdas jums pastebėti dalykus, kurie paprastai lieka už kadro ir paraginimas nenuleisti rankų. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vyks Mėnulio užtemimas, kuris jums atskleis priešpriešą tarp to, kas toli ir to, kas vyksta čia pat, tarp to, ką sužinote ar išmokstate, ir to, kuo visa širdimi  tikite. Tam, kad jūs neprarastumėte noro ir ryžto ieškoti pusiausvyros bus būtinas aktyvus jūsų komandos narių ar draugų dalyvavimas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien įvyks Mėnulio užtemimas, mokysiantis jus pasitikėti kitais žmonėmis ir tuo, ką jie gali pasiūlyti. Pastebėję kito žmogaus stiprybes – išryškinsite savąsias, suteikdami jiems progą parodyti savo talentus – atrasite savuosius, leisdami kitiems jaustis turtingiems – patys pasijusite turtingesni.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?