Ketvirtadienio horoskopas – kovo 24 d.

2016-03-24, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Pavasario puokštė
„Fotolia“ nuotr. / Pavasario puokštė

„Gali stigti aiškumo meilės ir verslo reikaluose, tačiau svarbu neskubėti kažko spręsti, o verčiau tiesiog dirbti įprastus darbus. Nors diena nusimato harmoningesnė nei buvo vakar, tačiau užtemimo poveikis vis dar bus jaučiamas. Tad jei jūsų nuomonė kažkuriuo klausimu pradės svyruoti, tai greičiausiai laikina reakcija į Mėnulio užtemimo energijas“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien daugiau laimėsite, pasistengę ne vien savo norus išpildyti, bet atsižvelgę į tai, kas rūpi kitiems. Kad ir kokį tikslą sau tokiu būdu išsikelsite, jums reikalinga informacija jus pasieks laiku. Vakarop vadovams įtikti bus sudėtinga, o sėkmingą santykių eigą trikdys jūsų keisti poelgiai. Laimei, gebėjimo reikšti savo mintis jums bus galima pavydėti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien imkitės veiklos nesvarstydami, gausite jums reikalingą pagalbą ar ne – ji, tokia kokios jums reikia, ateis laiku. Žinoma, jei būsite pasiruošę ne tik imti, bet ir dalintis. Kai kas popietę duos patarimų dėl veiklos, tačiau jums tuomet jau rūpės ne darbas, o jūsų sunkiai įgyvendinamos idėjos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėsite dieną praleisti žaviai ir smagiai, tačiau bus žmonių, primenančių, kad diena susideda ne tik iš pramogų, bet ir iš pareigų. Jas atlikę, dar turėsite atsisakyti pagalbos, kurią jums siūlys, prašysite jos ar ne. Galų gale jūsų planus žlugdys draugų pasiūlymai, tačiau nesibaigiantys pokalbiai teiks vilties.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien toli nesidairysite, ieškodami laimės – ją kursite ten, kur būsite. O didžiausias jūsų noras bus – geri jūsų santykiai su artimaisiais. Ir nors vakarop šeimyninę laimę drums jūsų partnerių pastangos jus kontroliuoti ar kokie nors išorinio pasaulio netikėtumai, jūs žodžio kišenėje neieškosite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų nereikės raginti su kuo nors pasikalbėti ar susitarti – kaskart vis rasite priežastį kam nors papasakoti apie savo įspūdžius, viltis ir svajones. Turėdami aiškias gaires, kaip panaudoti savo iškalbą, vakarop vis dėlto neišvengsite chaoso bendraujant, susitinkant, keičiantis nuomonėmis ar dalijantis informacija.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėsite labai rimtų ketinimų, kurie, regis, bus susiję su jūsų šeima ar namais. Galbūt tai bus pirkinys namams, gal noras kam nors iš namiškių atsidėkoti, o gal būtinybė įvykdyti šeimos narių prašymus. Deja, norėdami rizikuoti ar iškrėsti ką nors neįtikėtino, sukelsite abejones tų, kurie jumis pasitiki. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų žodžiai skambės rimtai ir įtikinamai, o jų padedami jūs plėsite savo pažįstamų gretas. Vakarėjant dėmesys jums kiek apkars, nes namiškiai reikalaus iš jūsų ne to, ką jūs būsite pasiruošę jiems duoti. Galiausiai keisti partnerių poelgiai gali visiškai užgesinti jūsų beribius polėkius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pernelyg nesiafišuodami, vis dėlto pakankamų rezultatų pasieksite. O kai tvirtai stovėsite ant žemės, tai ir visa kita eisis lyg sviestu patepta. Kita vertus – labai neįsismaginkite, nes dienai baigiantis gausite nemažą nepasitikėjimo porciją ir dar didelę dozę naujų, netikėtų ir labai keistų užduočių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite gerais komandos nariais, kurie supranta, jog jų dalyvavimas grupėje turi ypatingos įtakos visiems. Rimtai imdamiesi šios pareigos, vienus sutelksite, o kitus paskatinsite pasistiebti. Vakare ieškokite tiltų, kurie padėtų užmegzti nutrūkusius ryšius su tais, kurie jums brangūs ir tuo, ką vertinate.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien norėdami gauti jums reikalingą teigiamą jūsų darbų ar pastangų įvertinimą, turėsite ištaisyti kokią nors praeityje padarytą klaidą. Su šia užduotimi susidoroję, būsite visa galva aukštesni, tačiau tai ne priežastis demonstruoti savo unikalumą. Tai nepadės ir dienos pabaigoje, šeimoje susidūrus su netikėtumais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų nuomonė bus išgirsta, o jausmai – suprasti, ypač jei vadovausitės jūsų bičiulių ar bendražygių patarimais. Tiesa, dienai baigiantis gali atsėlinti visokių praeityje neišspręstų galvosūkių, o galiausiai – naujienų, kurios jūsų vakaro planus keis visiškai ne ta kryptimi, kurią buvote pasirinkę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus iškelti svarbūs tikslai, kuriuos geriausiai pasieksite bendradarbiaudami ar priimdami kitų žmonių pasiūlytą pagalbą. O jei reiks – nepasididžiuokite jos paprašyti. Dienos pabaigoje reikės įminti draugų užmintas mįsles, nepasiduodant jų spaudimui, o galiausiai –  susitaikyti su nepalankia finansine situacija.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!