Penktadienio horoskopas – kovo 25 d.

2016-03-25, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Muilo burbulai
Fotolia nuotr. / Muilo burbulai

„Diena nėra palanki pirkiniams ar sutartims pasirašyti. Meilės santykiams gali tekti atlaikyti rimtus išbandymus, tad poros, kurios neturi tvirto tarpusavio ryšio, gali šio išbandymo neatlaikyti. Nors ši diena gali būti ne itin maloni, tačiau ji leis užbaigti situacijas ar santykius, kuriuos jau atėjo laikas užbaigti“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien neskubėkite, vis sau primindami, kad sėkmingai dienai reikia dviejų dalykų: vertinti partnerystę ir negriauti savo iš anksto nustatyto plano. Tačiau, kaip visada, planuosite viena, o gyvenimas jūsų turimas kortas paskirstys savaip. Ir jei tektų nukrypti, užuot save barę, pasitarkite su tais, kurių nuomonę vertinate.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėdami didelių planų ir neįprastų norų, galiausiai atsidurtumėte prie sudužusios geldos. Verčiau nelaukite nieko ir nuo pat ryto imkitės jums įprastos veiklos. Ją geriausiai atliksite ne siekdami vien savųjų tikslų, bet pasirūpindami tais, kurie dirba kartu su jumis, ir kurdami kuo geresnę atmosferą kolektyve.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėsite patirti malonių įspūdžių, tikėdami, kad to nusipelnėte ir jei naudosite jau patikrintas priemones, jūsų planas gali būti įvykdytas nuo pradžios iki pabaigos. Priešingu atveju, mėtysitės tai šen, tai ten, kol galų gale pamesite kryptį. Taigi, užuot veltui rizikavę, stiprinkite ryšius su tais, kurie jums brangūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien visų svarbiausia jums pasirūpinti harmoningais santykiais šeimoje, o ir tarp kolegų sukurti kuo jaukesnę aplinką, kurioje visi jaustųsi taip, kaip namuose. O jei kažkas iš jų jūsų paprašys imtis jums netikėtų veiksmų ar ką nors pradėti, raskite kitų užsiėmimų, užuot gaišę laiką tam, kas jums nauja ir neįprasta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums paruošta daug bendravimo, netolimų kelionių, susitikimų ir pašnekesių, kurie ne visuomet vyks sklandžiai dėl nenumatytų aplinkybių, vėlavimo ar kažkieno užmaršumo. Kai dalis dienotvarkės punktų bus dėl to išbraukta, negriaukite jums įprastos tvarkos ir santykių su aplinkiniais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien gali kilti prieštaringų jausmų ir patirtys, kurių įgysite, taip pat jūsų galvoje ar santykiuose gali sukelti šiokios tokios sumaišties. Kad tai būtų tik prieskonis, o ne trikdis, žinokite, ko siekiate ir kiek galite į tai investuoti savo laiko, energijos, gabumų ar pinigų. Vertingi bus tik įprasti pirkiniai ir tie, kuriuos iki šiol esate suplanavę.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien kitiems reikės jūsų ir nesiliaukite per dieną vykdyti taikdario misiją, bet jokiu būdu nesiūlykite pagalbos tiems, kurios jie neprašo. Tokiu būdu bandydami kam nors ką nors įrodyti tik sugaišite laiką ir išeikvosite savo energiją, kurią galėtumėte skirti savo poreikiams. O jų nevalia ignoruoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien leiskite sau pasislėpti nuo to, kas jus trikdo. Pavyzdžiui, nuo pernelyg didelių visų pastangų išlaikyti kuo geresnius tarpusavio ryšius ir vienas kitam įtikti. Manysite, kad nieko negalite pakeisti, tačiau galite turėti kokios nors įtakos tam, kas vyksta, jei laiku panaudosite tokias priemones kaip kompromisas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pasirinkę veiklą, kuriai tinkamai atlikti reikia ne vienų rankų, galite būti tikri, kad diena jus apdovanos bent minimaliais rezultatais. Ir nors paprastai verta siekti aukščiausio, tokią dieną kaip ši rekomenduojama būti kukliems. O jau ką jūsų komandai pavyks laimėti einant mažais žingsneliais, patys pamatysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite susitelkę į savo tikslus ir į profesinę veiklą ir siekiantys išlikti dėmesio centre. Tačiau tik dalis jūsų pastangų sulauks tokio atgarsio, kokio jūs tikitės. Visa kita nusės lyg kokios dulkės ir jūs nesuprasite, kodėl nėrėtės iš kailio dėl to, kas buvo neverta nė sudilusio skatiko.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien gali būti sunku užsiimti nuobodžiais darbais ir ne tik dėl to, kad prieš akis šventinis savaitgalis. Tiesiog ore tvyros įvairiausios pačios prieštaringiausios nuotaikos ir energijos, kurios jus kvies tai šen, tai ten, kol galų gale pasiklysite. Jei nežinote kur pasukti, įkvėpimo pasisemkite iš daugiau žinančių.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite linkę nesuprasti savęs, tačiau bet kokie bandymai kur nors perlipti per save, prieš akis atvers naujas viltis. Žinoma, tai ne ta diena, kai tinka rizikuoti. O kai nežinosite atsakymų, būkite pasiruošę bendradarbiauti ir bet kokius planus regzdami, kaskart pasitarkite su žmonėmis, kurias pasitikite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?