Pirmadienio horoskopas – kovo 28 d.

2016-03-28, ji24.lt, 15min.lt
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Pavasaris Botsvanoje
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Pavasaris Botsvanoje

„Norėsis siekti didelių tikslų, nuveikti kažką rimto. Daugumai netrūks tam jėgų ir ryžto, tad jei yra troškimas pakeisti savo gyvenimą į gera, padarykite pirmus žingsnius šiandien. Tai stipri augimą bei plėtrą skatinanti diena, tinkama beveik visoms gyvenimo sritims“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien į priekį jus ves optimizmas, pasitikėjimas savimi ir jūsų žinios. Visam tam turėsite daug priežasčių. O niekuo neabejodami ir kitus be didelio vargo įtikinsite, išmokysite dalykų, kuriuos sugebate patys, tokiu būdu įgydami dar daugiau galimybių. Tiesa, kartais tokiu būdu kiek užgošite kitus.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūs vis ko nors tikėsite iš kitų žmonių, pavyzdžiui, jausmų, pinigų, dovanų ir jei jie nepasiūlys, jūs visai nesivaržydami patys paprašysite. Būsite aktyvūs ir nenuilstantys, kai reikės įtikinti kitus paaukoti ar prisijungti prie kokių nors jūsų projektų. Laimei, tai jų neatbaidys, o juos įkvėps bendrai veiklai.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien  norėsite atsiremti į savo artimą žmogų ar kitą jums svarbų asmenį, kas išties suteiks abiem pusėms ne tik teigiamų įspūdžių, bet ir sutelks jūsų jėgas. Tokiu būdu turėdami bendros jus vienijančios veiklos, jums nekils noro konkuruoti tarpusavyje, aiškintis santykius ar kitokiu nors būdu veltis į konfliktus.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite su maistu, buitimi ar su sveikata susijusių užduočių, kurias norėsite atlikti nedelsdami ir nieko neraginami. Iš tiesų jums netrūks azarto ir pasitikėjimo savimi, nors kartais bus pravartu išklausyti ir kitą nuomonę, nepereikvoti savo jėgų ar nesakyti „op“, neperšokus griovio.  

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien norėsite būsite susitelkę tik į teigiamas patirtis, kas skatins jus ieškoti pramogų, meilės, romantikos, dalyvauti žaidimuose, sportinėse rungtyse ar patiems juos organizuoti. Ir jei jūsų namuose ar ten, kur būsite, skambės vaikų juokas ir azartiški šūksniai, vadinasi, šią dieną leidžiate tinkamai.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums reikės šeimos židinio, kuris turėtų ne jaukiai spragsėti, o šviesti, šildyti ir įkvėpti. Neturėdami tokios aplinkos – galite ją sukurti, pakviesdami šeimos narius ką nors kartu įsimintino atlikti. Antraip jūsų didžiulis energijos perteklius skatins nesusipratimus namuose ir poreikį rungtyniauti su namiškiais.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien noriai leisite laiką su artimais giminaičiais ar kitaip įsiliesite į bendravimo verpetą. Daug susitikimų ir pašnekesių – toks bus jūsų dienos moto. Ir kuo labiau skubėsite, tuo daugiau vietų aplankysite, tuo daugiau įspūdžių patirsite ir tuo daugiau naujienų bei žinių išsinešite iš šio ilgojo šventinio savaitgalio.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite visko, ko jums reikia, o jei neturėsite – tikėsite, kad taip yra. Tokiu būdu noriai daliysitės viskuo ir patys daug dovanų iš aplinkos sulauksite. Ir kuo plačiau užsimosite, tuo daugiau jums bus sugrąžinta. O bet kokias pasitaikiusias progas pagerinti savo finansinę padėtį taip pat išnaudosite.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūs kursite taisykles ir jų mokysite kitus, o ne atvirkščiai. Tiesa, jūs to nevadinsite taisyklėmis, tačiau savo pasitikėjimu ir žiniomis nusipelnysite daugelio žmonių palankumą, kurie kreipsis į jus patarimo. Vakare jūsų bus neįmanoma sustabdyti, jausitės energingi, stiprūs ir teisūs dėl visko, ką darote. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūs rinksitės statyti visokiausias svajonių pilis ar tiesiog ilsėtis, niekam nepasakojant to, kokios mintys sukiojasi jūsų galvoje. Ir tai kur kas geriau nei dalytis jomis. Leiskite joms dygti, augti, subręsti ir užauginti vaisius. Vakare sutikę tuos, kuriuos laikėte savo priešais, ryžkitės su jais susidraugauti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandieną leisdami su bičiuliais, sugebėsite įrodyti savo gebėjimą būti geru draugu ir, jei turėsite patikimą palaikymo komandą, jokios audros jums bus nebaisios. Tiesa, jei labiau stengsitės dėl savęs, o ne dėl visų jūsų gerovės, gali nutikti taip, kad ne kartu už ką nors kovosite, o pradėsite tarpusavio konkurenciją.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien radę tikslą, nieko netrukdomi galėsite iki jo plaukti. Įsitikinkite, kad jis pakankamai didelis ir jūs žinote, kam jums to reikia. Antraip, diena pasiūlys jums visokių išbandymų, kurie palauš jūsų ryžtą ir jūs, pritrūkę jėgų, noro, pasitikėjimo ar palaikymo, rinksitės kitą, labiau viliojančią kryptį.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?