Antradienio horoskopas – kovo 29 d.

2016-03-29, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Vyšnios
Fotolia nuotr. / Vyšnios

Po Velykų metas sugrįžti į realybę! Ką papasakos žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandieną pradėsite kupini geriausių norų ir lūkesčių. Noriai apie tai, ką žinote ir apie ką svajojate pasakosite, tokiu būdu galbūt kiek primesdami savo nuomonę kitiems ir trikdydami įprastą darbų eigą. Vakare jūsų geriems norams trukdys palaikančiųjų stoka. Užuot bandę juos perkalbėti – išklausykite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien lengviau nei paprastai imsitės jums uždraustų temų ir visokias mįsles gliaudysite it riešutus. Tačiau tik kitų – savąsias pasiliksite sau. Popietę dar noriai rizikuosite, tikėdamiesi sau ar kažkam, ką mylite, dieną praskaidrinti. Deja, vakare kažkas jūsų gerų norų nepalaikys ar jūsų didelių užmojų neparems.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien stebėkite kitus, užuot patys bandę diktuoti dienos toną – kito žmogaus jums reikės kaip kelrodžio, kaip įkvėpėjo ar tiesiog kaip partnerio. Tokiu būdu gausite vertingų patarimų iš kolegų, atliksite kai ką dėl savo namų, nepakenkdami įprastai darbų eigai ir, svarbiausia, nesutriksite, išgirdę keletą jums svarbaus žmogaus reikalavimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien turėsite veiklos, kuri dar sklandžiau judės pirmyn, pasitelkus savo iškalbą. Iš tiesų, bus ką aptarti su kolegomis, tačiau būsite ne tik įtaigūs, bet ir kiek perlenkiantys lazdą, norėdami daug žinoti ir daug papasakoti. Vakare šiuos jūsų veiksmus kiek apribos darbų gausa ar būtinybė pasirūpinti savo sveikata.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien raskite laiko žaisti, net jei užsiimsite labai rimta veikla. Tiesa, jūsų lengvabūdiškumas gali būti naudingas norint ko nors išmokti ar kitus ko nors išmokyti, tačiau visai neparankus išlaidaujant – galite lengva ranka iššvaistyti tai, kas sukaupta. Vakare teks pasistengti dėl vaikų ar atremti jų abejingumą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien rinksitės būti mažiau matomi ir labiau susitelkę tiek į savo vidų, tiek į savo asmeninį gyvenimą. Tačiau temomis, kurios susijusios su jūsų šeima ar namais, noriai diskutuosite. Popietę kiek per daug kišitės į savo šeimos narių reikalus, o vakare turėsite susidoroti su neįprastai didele naminių pareigų našta.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien visko griebsitės su didžiausiu užsidegimu ir kupini noro kuo daugiau atlikti, išmokti, pasidalinti ar žinių surinkti. Ir nors dienos metu atsiras žmonių, kurie tame jums noriai pritars, popietę pasijusite kiek išnaudojami, bet nesiliausite stengtis. Vakare bus vėlavimo, pažadų nepildymo ir reikalingos informacijos stokos.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nuolat jausite kažkokį stygių ir vos nuspręsite, kad šis slenkstis įveiktas, netrukus vėl jums kažko pritrūks. Jei ties tuo nesustosite, darbo vietoje tinkamai naudosite savo įgūdžius ir talentus, o ir kolegų pasiūlytą pagalbą pritaikysite, jei neleisite jiems jūsų užgožti. Vakare tikėkite savimi, nepaisant to, ką pasaulis bandys jums įteigti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums prieš akis versis viliojančios perspektyvos, ypač, jei būsite savimi ir kūrybiškai spręsite visas dienos problemas. Ko jau ko, o darbo bus į valias. Ir net jei jį atliksite, jūsų manymu, ne visai tinkamai, visi matys tik tai, kas gera. Vakare jums gali trukdyti sienos, kuriomis patys apsitversite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite kiek izoliuoti nuo pagrindinių įvykių ar galimybės juos paveikti, tačiau tokia pozicija jums labiau patiks nei buvimas dėmesio centre. Popietę tinkamai susitarsite su šeimos nariais ir pabandysite kai kam pasakyti savo nuomonę kažkokia tema. Net ir neišgirsti, vakare nesileiskite į savigraužos labirintus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien daug tikėsitės iš savo komandos, bet ne tik tikėsitės, o ir patys ieškosite kaip prie jos sėkmės prisidėti. Regis, jūsų turimos žinios jums pravers siekiant išpildyti šį norą. Kažkieno pasiūlymuose bus per daug optimizmo, kuris pranyks tuoj pat, kai atsiras rimtesnių įsipareigojimų komandai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien manysite esą stiprūs ir verti paties geriausio. Ir nors dieną gausite gerą progą darbe įrodyti, kad nesate iš kelmo spirti, vis dėlto savo jėgų ir to, ką jums pataria kitas žmogus, nepervertinkite. Vakare teks pateisinti kitų žmonių pasitikėjimą ir imtis sudėtingos, bet įveikiamos, užduoties.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?