Trečiadienio horoskopas – kovo 30 d.

2016-03-30, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Gėlių puokštė
Fotolia nuotr. / Gėlių puokštė

Kokiais saulės spinduliais nušvis įpusėjusi savaitė?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors šiandien netrūks entuziazmo, juo vadovaudamiesi ne visuomet būsite patenkinti savo lūkesčiais, ypač, jei rečiau remsitės turima patirtimi, o dažniau ieškosite dar nepatirtų nuotykių. Tiesa, jūsų turimos žinios pasieks reikiamų žmonių ausis ir juos įtikins, išskyrus vadovus, kurių jums patiems vertėtų pasiklausyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite kupini visokiausių lūkesčių, manydami, jog kiti žmonės yra tam, kad pildytų jūsų norus. Jūsų planai eisis lyg iš pypkės, kol neieškosite naujų rėmėjų ar geradarių. Gal net kai kas atskleis reikalingą informaciją ar padės ją surasti. Kita vertus, spruksite nuo daug žinančių ir norinčių jus savo pusėn palenkti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus gera leisti laiką tarp žmonių. Kolegos klausysis, o artimas žmogus – noriai padės. Ir vieni, ir kiti negailės patarimų, nukreipiančių jus tinkama linkme. Išklausę juos,  padarykite savas išvadas, kurios padėtų siekti bendrų tikslų, neatsisakius savųjų. O kaišiojantiems nosį ne į savo daržą, mandagiai parodykite esamas ribas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite darbštūs ir kitus darbui uždegantys darbuotojai, kuriems, viena vertus, gali trūkti kantrybės nuobodžiai ir rutininei veiklai atlikti, tačiau netrūks poreikio kuo geriau įvykdyti savo pareigas. Bet kuriuo atveju žodį naudosite kaip ginklą, padedantį jums apsiginti ir savo siekius apginti nuo kitaip manančių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien norėdami gerų įspūdžių, bet kokį užsiėmimą paversite švente. Jūsų gebėjimas kitus įtikinti sustiprės kaskart pajutus, jog turite visą būrį jumis tikinčių ir pasitikinčių. Deja, nemanykite, kad bet kokia jūra jums bus iki kelių. Painias situacijas panaudokite tam, kad daugiau sužinotumėte apie savo kolegas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums šeimos židiniu rūpintis bus gerokai svarbiau nei įtikti savo darbdaviui. Tačiau norėdami įvykdyti kokį neįprastą šeimos nario norą, nieko gero nepešite. Laimei, visai vykusiai prišnekinsite šeimos narius jungtis prie jūsiškių planų. O jei į paviršių išlįs nepalanki informacija apie atžalas ar mylimą žmogų – teks su tuo susitaikyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galite turėti optimistinį dienos planą, kurio dalis vis dėlto nebus įvykdyta ar kai kurie punktai perkelti į kitą laiką dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių. Pravartu mažiau žadėti ir mažiau blaškytis. Nepaisant to, būsite puikūs pašnekovai, pasiruošę kiekvieną išklausyti. Deja, pokalbiai šeimoje išryškins tai, ko nenorėjote matyti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite norų, kuriuos visai nekukliai pildysite. Viena bėda, kad dienos pirkiniai nebus tokie šaunūs kaip prieš tai galėjo atrodyti, kaip ir jums duoti nauji pažadai apie papildomas pajamas. Verčiau skirkite laiko su kolegomis aptarti jau anksčiau pradėtų projektų eigą ir efektyvumą, nesileisdami į smulkmenas

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nesislapstydami kitiems už nugaros, sulauksite dėmesio ir pagarbos, išskyrus tuos atvejus, kai norėsite atskleisti pasauliui kokias nors savo naujas savybes. Verta pristatyti savo ankstesnius kūrinius ar pasikalbėti su vaikais rimtomis temomis, tačiau neparanku rizikuoti didelėms pinigų sumomis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėdami svajonių, turėkite ir atsarginį išėjimą tuo atveju, jei jos imtų ir sugriūtų. Tiesa, jūsų šeimoje pasiūlę pasikalbėti apie kokį nors senokai nejudintą, bet svarbų reikalą, regis, jį tinkamai išspręsite. Jei, žinoma, visko neapvers aukštyn kojomis ne kas kita, o jūsų nepasitikėjimas kuriuo nors iš šeimos narių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien tinkamai įvykdysite savo misiją komandoje, jei būsite linkę daugiau laiko skirti įprastai ar anksčiau pradėtai veiklai. Antraip, painūs dienos labirintai jus išblaškytų ar net paklaidintų. Turėdami planą, aptarkite jį su kolegomis – reikalinga informacija ateis laiku. Ir lai kelio nepastoja praeityje išdygusios kliūtys ar senos nuoskaudos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien žinokite, ko siekiate savo darbu ir tuo žinojimu pasiremdami, abejojančius įtikinsite. Negana to, kad jie, pavyzdžiui, jūsų vadovai patikės jūsų gabumais, bet ir bus pasiruošę su jumis derėtis dėl didesnio atlygio. Stebuklų nelauksite, bet ir rankų sudėję nesėdėkite. Deja, jūsų požiūrį į tai pakeis kažkas iš jūsų draugų ar kolegų.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?