Ketvirtadienio horoskopas – kovo 31 d.

2016-03-31, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Mergaitė
Fotolia nuotr. / Mergaitė

Nauja diena, naujas dienos horoskopas. Kas mūsų laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien rūpės tai, kaip jūsų pastangas mato ir vertina kiti žmonės, tačiau norėdami gauti lyderio vaidmenį, šįkart turėsite pasistengti. Jūsų poreikis dominuoti patiks toli gražu ne visiems, o jūsų norai gražiau atrodys svajonėse nei realybėje. Kita vertus, jūsų originalios įžvalgos gali privilioti būrį klausytojų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų komandos nariai žadins jūsų viltis, raginančias jus tikėtis daugiau gerų dalykų, nei turite dabar. Deja, dažniau teks atsiriboti, nei reikšti savo nuomonę. Taigi, kažkokius savo norus, mintis ar gautą informaciją privalėsite pasilikti sau. Ypač, jei tai susiję su kokiais nors praeities įvykiais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite ką pasiūlyti kitiems asmenims, o jie, savo ruožtu, jums pritardami tai parems arba ne. Net tuo atveju, jei galutinis rezultatas bus netobulas, jūs dėl to nosies nenukabinsite. Ir nors nesijausite tvirtai lyderiaujantys komandoje, jums bus nesunku komandos nariams įrodyti savo išskirtinumą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kartu su partneriais puoselėsite didelius, bet ne visiškai realius planus, stebindami kitus žmones savo žiniomis ar optimizmu. Deja, vadovybei ką nors įrodyti nebus taip paprasta. Norėdami savo vadovus įtikinti, kad esate ne iš kelmo spirti, būkite novatoriški ir pasiruošę bet kuriuo momentu keisti kryptį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien imsitės konkrečios veiklos, kurią atlikdami gausite nemažai palaikymo. Ir nors sklandžią darbų eigą trikdys žinių trūkumas, atsiras priemonių ar žmonių, kurie tai kompensuos, ypač, jei studijuojate, keliaujate ar bendraujate su užsieniečiais. Tuo atveju, jums bus lengva patiems nustebti ir kitus nustebinti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien kitus žmones matysite tokiais, kokiais norite matyti, o ne tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų. Viena vertus, dėl to jums pavyks ignoruoti kai kurias nemalonias smulkmenas, kita vertus, sustiprins jūsų tarpusavio pasitikėjimą. Tiesa, jį užsitarnauti bus nelengva, nebent atidengsite kokią nors ilgai slėptą tiesą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien įniksite į savo privatų gyvenimą ir patirsite malonumą ką nors sukurti dėl savo ar artimųjų geresnės sveikatos, jaukesnės buities ar patogesnės darbo aplinkos. Būdami kūrybiški, turėsite dar būti atidūs savo partneriams, kas gali tapti mažu dienos iššūkiu. Situacija taps lengvesne, jei išgirsite kitą žmogų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien bus apie ką pasikalbėti, nesvarbu, kas tai – jūsų laisvalaikio planai, vaikų reikalai, kūrybiniai projektai ar pan. Tiesa, tokiems maloniems užsiėmimams gali trukdyti didelis darbų tempas ar kolegų nesupratingumas. Be to, darbe galite išgirsti keistų naujienų, kurioms nebus kada pasiruošti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų žvilgsnis kryps į parduotuvių lentynas ar į kišenes tų, kurie jums moka atlygį ar sumoka už jūsų paslaugas. Ir nors tokiu būdu gali pasisekti išpildyti kokio nors šeimos nario svajonę, išlaidos bus didesnės už per dieną gautą atlygį. Tiesa, galite likti nustebinti, klausydamiesi to, ką jums pasakoja.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nors retkarčiais tapdami tvirtais lyg siena, situaciją palengvinsite ir dėmesio išsireikalausite, papasakodami kokią nors išgalvotą ar fantazijomis apipintą istoriją. Jūsų pastangos gali būti nepalaimintos šeimos narių, tačiau geros žinios, pasklidusios namuose, skatins ir geras permainas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien galite suprasti, kur slepiasi jūsų finansinės ir saviraiškos galimybės. Be to, būsite dosnūs kiekvienam, kuris to paprašys. Deja, didžiulis informacijos srautas jūsų nedžiugins – visaip jus trikdys ir trukdys užsiimti tuo, kas jums rūpi. O jei jūsų ausis pasieks keistos žinios – klausykitės ir mokykitės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien junkitės prie savo bendražygių ar komandos, nes jie džiaugsis jūsų buvimu, žavėsis jūsų gerumu, atjauta ar kūrybiškumu. Tačiau reali nauda nebus tokia greita ir lengva. Nebent ryšitės išlaisvinti kokius nors savo neįprastus gebėjimus ir apie juos atvirai pranešti tiems, kuriuos tai gali sudominti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?