Penktadienio horoskopas – balandžio 1 d.

2016-04-01, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Balandžio pirmoji
Fotolia nuotr. / Balandžio pirmoji

Penktadienis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien kantriai nešite savo darbų naštą tam, kad būtumėte įvertinti, pagirti ar bent pastebėti. Ir beveik visą dieną jūsų iniciatyvos bus arba bevaisės, arba labai sunkiai prasiris kelią link jūsų numatytos viršukalnės. Galiausiai turėsite progą pasvajoti ar kitokiu būdu pabėgti nuo realybės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums gali kilti minčių pasiknaisioti po praeities nesėkmes. Iš tiesų, galvodami apie nusivylimus ir nemalonias kokių nors praeities įvykių pasekmes, iššvaistysite dienos laiką. Patausokite energiją, kuri bus reikalinga vakare, norintiems gerai praleisti laiką su savo draugais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien netrūks kraštutinumų į kuriuos jūs lengvai įsitrauksite ir kitus įtrauksite. Kažin ar jūsų komandos nariai dėl to jums padėkos. Verčiau laikykitės dienos plano ir kitiems pasiūlykite sekti jūsų pavyzdžiu. O atsidūrę situacijose, kuriose turėsite rinktis, rinkitės ne stebinti, o nuraminti ar džiuginti, ypač vakare.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien gali tekti ne kartą spręsti dilemą, ką rinktis: skirti daugiau dėmesio kokiam nors žmogui ir santykiams su juo, ar savo profesinėms ambicijoms. Kuo daugiau apie tai galvosite ar kalbėsite, tuo dažniau į išorinius ar vidinius konfliktus įsivelsite. Vakare ieškokite optimistų arba patys jais pabūkite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien verta paklausti savęs, ar yra dalykų svarbesnių už gerą savijautą. Dėl jos pasistengę, turėsite visai neprastą dieną, jei, žinoma, jūsų žinios ir tikėjimas kai kuo jūsų nepaves. Iš tiesų vakarop matydami jūsų begalines pastangas ir polinkį persidirbti, kai kas prie jūsų prisijungs ar kitaip jums padės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų vaikai nebus kuklūs reikalaudami jūsų dėmesio, kaip ir veikla, kuri jums miela. Deja, nors ir kaip vilsitės, kad kai kas paremtų jūsų pastangas ar kitaip jus palaikytų, jūsų svajonė liks neišpildyta. Tiesa, dienos pabaigoje ją gali išpildyti jūsų antroji pusė ar kitas jums svarbus asmuo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien atsidūrę tarp dviejų šeimos ir partnerystės stovyklų, sunkiai rasite aukso vidurį. Užuot sprendę, kurioje iš jų pasilikti, ryžtingai ir tikslingai gludinkite aštrius kampus, kad ir avys liktų sveikos, ir vilkas pasisotintų. Tuo atveju, vakare su begaline meile darbui griebsitės net ir nuobodžių namų darbų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai šiandieną kelis kartus reikės keisti dienos planus ir niekaip nesurasite tinkamo būdo išreikšti savo mintis kolegoms, juos tinkamai informuoti ar su jais susitarti, galbūt pamanysite, kad prieitas liepto galas ar diena prarasta. Viskas geriau nei gali atrodyti, nes vakare jums paruoštas širdį glostantis susitikimas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien ilgai nesvarstysite vos užuodę ką nors viliojančio. Ir leisitės į visokiausius nuotykius, pavyzdžiui, apsipirkimo, lošimo, pramogų, kūrybos ar romantikos. Kai bandymai ką nors sužavėti patirs fiasko, jums liks viena maloni užduotis namuose, kurią atlikę, užsitarnausite šeimos narių meilę ir susižavėjimą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei kai kas nors iš jūsų šeimos narių šiandien jums sugriaus kai kuriuos dienotvarkės punktus ar privers jus juos nedelsiant perdėlioti, leiskite veiksmui vykti, nes pasipriešinimas sukels dar daugiau reakcijų. Maloni vakaro išvyka, pokalbis, pažintis ar susitikimas leis pamiršti praėjusius trikdžius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien mieliau lindėsite savo jaukiame (gal net išgalvotame) pasaulyje nei susidursite akis į akį su realybe. O ji savo dėmesio iš jūsų reikalaus naujienų, susitikimų, kelionių ar įvairios informacijos pavidalu. Laimei, vakare gausite kelis kozirius, kurie padės pamaitinti alkanus, o sušalusius – sušildyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėsite susirasti sau patogią vietelę komandoje ir planingai vykdyti savo numatytus planus. Bet jūsų planai eis viena kryptimi, o dienos įvykiai jus vilios kita. Situaciją pataisytų jūsų pasitikėjimas tais, su kuriais dirbate ar ilsitės. Vakarop jūsų charizma bus geriausias balzamas bet kokiems nelygumams užlyginti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?