Savaitgalio horoskopas – balandžio 2–3 d.

2016-04-02, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Vandenynas
Fotolia nuotr. / Vandenynas

Vis daugiau pavasario! Koks savaitgalis mums žadamas žvaigždžių?

​​AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį savaitgalį jums labiausiai reikės tikro draugo šalia ar patiems atlikti tokio žmogaus vaidmenį. O jei jums pasiseks ir šeštadienį leisite su keliais draugais, pramogos ar kitos veiklos eisis lyg iš pypkės. Sekmadienį nuotykio dvasia neges, bet bus daugiau priežasčių nustebti ir kitus nustebinti, kas jums seksis nepriekaištingai.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį savaitgalį verta žinoti štai ką: leiskite visiems laisviau kvėpuoti, nevaržydami jų ir, be abejo, savęs. Šeštadienį turėsite tikslų, kuriems įvykdyti reikės kitų žmonių palaikymo ar paramos. Tiesa ta, kad jei prašysite – būtinai gausite. Sekmadienį į pagalbą ateis keistoki sprendimai, kurių neskubėsite kitiems atskleisti.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį dalinkitės savo žiniomis, idėjomis, įsitikinimais ir visomis kitomis sukauptomis intelektualinėmis gėrybėmis. Šeštadienį tai padės įgyti naujų partnerių ar užsitarnauti esamų palankumą. Sekmadienį draugai turės keisčiausių pasiūlymų, kurie jums suteiks dar didesnį pagreitį.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų drąsa keistis ir laisvės poreikis jums garantuos sklandesnius ir tiesesnius takelius į gerą poilsį ir sklandžius ryšius. Šeštadienį viskas bus daug paprasčiau, jei mažiau kalbėsite apie savo planus, o daugiau darysite. Sekmadienį vien veiksmo neužteks – reikės pasirinkti iš didelės krūvos neįprastų pasiūlymų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų nuotaika priklausys nuo to, kaip jaučiasi kitas žmogus, pavyzdžiui, jūsų antroji pusė. Jos ar jo pasiūlymai bus visai neprasti, šeštadienį uždegantys smagiai intensyviai veiklai ar kūrybai, o sekmadienį suteikiantys aiškių gairių jūsų bendriems planams ir leidžiantys kitu kampu pažvelgti į savo žinias ar įsitikinimus.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį ilsėtis ar tinginiauti nebus kada, nebent jums visokiausi darbai buityje – geriausias poilsis. Šeštadienį šeimos nariai jums ne tik padės kartu nuversti kalnus darbų, bet ir parodys, ko dar iki šiol neatlikote ar kaip galite pasistengti. Sekmadienį bus priežasčių patikėti, kad tik daug rankų didelę naštą pakelia.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį galite ramiai skirti pramogoms, kūrybai ar savo atžaloms. Šeštadienį aktyvus bendravimas ir daug visokio judesio iš vienos vietos į kitą jums užtikrins pakilią nuotaiką ir gerus rezultatus. Sekmadienį įvykdę pažadus, įsiklausykite į savo antrosios pusės pasiūlymus, kad ir kokie neįtikėtini jie jums atrodytų.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalis praleistas namuose ar su šeima bus būtent tai, ko jums reikia. Ir jokiu būdu nebūkite pasyvūs, laukdami laimės ar įspūdžių, pasibeldžiančių į namus. Būkite maksimaliai aktyvūs, ypač šeštadienį, kai norėsite įsigyti ką nors materialaus. Sekmadienis nenueis vėjais, jei bent šiek pertvarkysite savo namų aplinką.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį savaitgalį jūsų norės pasiklausyti ar jus kur nors pakvieti. Ir kuo šeštadienį būsite atviresni bet kokiems pokalbiams ir kuo drąsiau reikšite savo nuomonę – tuo daugiau pagarbos ir dėmesio nusipelnysite. Sekmadienį vaikai ar mylimas žmogus gali tapti jūsų įkvėpimo šaltiniu ar jus šio to neįprasto išmokyti.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį nenurimsite, kol neįsitikinsite, kad esate kitiems kuo nors naudingi. Šeštadienį jūsų veiksmai turės įtakos kitų žmonių požiūriui į jus, tačiau priemones, kurias tam naudosite, pasiliksite paslaptyje. Sekmadienį jūsų pirkiniai stebins šeimos narius ir įneš naujumo ar neįprastumo į jūsų namus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalis gali būti išties džiugus ir pilnas įspūdžių, jei imsite vairą į rankas. Tiesa, lai visi turi laisvą valią jungtis prie jūsų iniciatyvų arba ne. Tam jus šeštadienį dar labiau motyvuos bičiulių pasiūlymai, o sekmadienį kryptį rinksitės atsižvelgdami į draugų patarimus ir gana netikėtai pakrypusius dienos įvykius.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį nepagailėsite savęs ir savo pastangų tam, kad kitiems šios dienos būtų kuo šviesesnės. Šeštadienį link kažkokio jums svarbaus tikslo plauksite ryžtingai ir kupini įkvėpimo. Sekmadienį negailėdami to, ką turite ir to, ką sugebate, dalinsite į kairę ir į dešinę. Ir regis, tai jūsų poilsio būdas.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?