Pirmadienio horoskopas – balandžio 4 d.

2016-04-04, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kavos puodelis
Fotolia nuotr. / Kavos puodelis

„Harmoninga ir romantiška diena. Gali būti sudėtinga susikaupti ties darbais, kurie reikalauja logikos ir disciplinos, bet tai puikus metas kūrybai, poezijai, meilei, poilsiui. Puiki diena pasimatymams, draugystei ir kitokiam gražiam bendravimui“, – apie šią dieną teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite ne vieną priežastį pasitarnauti kitiems. O svarbiausia jums bus ne tai, kas vyksta aplink jus, bet tai, koks gyvenimas verda jūsų vidiniame pasaulyje. Nepaisant to, jums neužteks vien vidinių žaidimų. Ir vakare, norėdami kažką įrodyti kitiems, atsimušite į tvirtą netikėjimo jumis sieną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien visų pirma sukurkite savo būsimų veiksmų eigą ir jų rezultatus savo vaizduotėje, o tik po to įvykdykite tai realybėje. Tokiu būdu pakaks ir idėjų, ir tų, su kurias jas galima įgyvendinti. Deja, jūsų komandos darbas, kad ir koks įkvepiantis, nesulauks norimo palaikymo ar, priešingai, sukels audras stiklinėje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Siekdami kuo geresnių darbo rezultatų, šiandien blaškysitės nuo juodo link balto, nuo saldaus link sūraus, nuo šilto link šalto, niekaip neapsispręsdami ar nerasdami palaikymo realybėje. Jei kas jums patars tiesiog tikėti savo pasirinkimais – taip ir pasielkite. Gaila tik, kad jūsų partneriai bus kitos nuomonės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vengdami nuobodulio, ieškodami nuotykių ar norėdami kitiems praskaidrinti dieną, pasuksite visai prasmingu keliu. Nors, tiesą sakant, abejonių visokiose kryžkelėse bus. Patys kupini tikėjimo ir kitus pasitikinčius sutiksite. O jei jūsų pasirinktą kryptį drums visokie kasdieniai nesklandumai, leiskite jiems eiti savo keliu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien verta rinktis ne kovos, o plaukimo taktiką – o kaipgi kitaip, kai Mėnulis Žuvų ženkle! Ar prieš srovę, ar pasroviui – jums parodys visokiausi ženklai ir, be abejo, nuojauta. O dar, labai svarbu rasti ryšius tarp žmonių, kurie nematomi, bet neišvengiami. Pakviesti rizikuoti tuo, kas ne vien jums priklauso, nesileiskite sugundomi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien neverta dairytis į veidrodį, ieškant kokių nors atsakymų. Dalį jums reikalingos informacijos jūs žinote, belieka pajausti, o kitą dalį suprasite būdami su kitais žmonėmis. Tiesa, konfliktas tarp noro įtikti jūsų partneriams ar pastangos dėl jų ką nors padaryti sukels pasipriešinimo bangą namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sklandi darbų eiga, patenkinti kolegos, nuolat lydintis įkvėpimas ir gera savijauta bus jūsų svarbiausi dienos akcentai. Ties kai kuriais vis stabtelėsite, o ties kai kuriais – kitus sustabdysite. Tobulumo paieškos nesiliaus, kurias vakarop griaus gautos naujienos, netikėti susitikimai ar pokalbiai, kuriuose jums nepavyks nesudalyvauti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite svajonių, pavyzdžiui, tokių – gerai praleisti laiką ar sulaukti kuo daugiau pagyrimų ar kitokių dėmesio ženklų iš aplinkinių. Verčiau kūrybiškai panaudokite brangias šios dienos valandas, o vakare nepersistenkite laukdami už tai atlygio. Regis, jūsų lūkesčių ar veiksmų atgarsiai bus ne kokie.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jausdami svarbą pasirūpinti savo asmenine erdve, apsitversite nematomomis sienomis, kurios jūsų neapsaugos, tačiau suteiks jums daugiau ramybės. Atlikę ką nors dėl savo šeimos dieną įprasmintumėte, tačiau aktyviais veiksmais vakare veikiau viską aplink save griausite nei ką nors vertinga pastatysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien dalyvaudami pokalbiuose ar susitikimuose, dažniau girdėsite ne žodžius, o visokiausią už jų slypinčią informaciją. Laimei, klysite retai, dažniau intuityviai pasirinkdami teisingą laiką, temą, vietą ar pašnekovus. Kiek niūresnis bus vakaras tiems, kurie labiau tiki ne tuo, ką mato, o tuo, ką prisimena.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien norėsite pildyti savo norus, bet tuo pat metu niekaip neatsispirsite kitų žmonių prašymams jiems padėti. Ir iš tiesų nesuklysite, nes sėkmė dažniau lydės tuos, kurie pasirinkimus daro pasikliaudami vidiniais pojūčiais ir atjauta. Vakare savo perdėtu dosnumu neiškaskite duobės savo bičiulystei.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien vos atsibudę nersite į savo mėgstamus vandenis, juose ieškodami žmonių, kurie jus pastebėtų ir jumis patikėtų. Tiesa, labai galimas daiktas, kad labiau pavargsite ieškodami to, apie ką svajojate, nei tai galų gale surasite. Vakare kažkoks jūsų tikslas gali tapti jus trikdančia neįveikiama viršukalne.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?