Antradienio horoskopas – balandžio 5 d.

2016-04-05, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Laiškas.
Fotolia nuotr. / Laiškas.

Astrologės Lanos Kutkytės įžvalgos apie šią dieną: „Įtemptas metas nusimato tarp 8.30 ir 12.40 val., ypač atsargiai šiuo laiku vertėtų bendrauti su viršininku ar su tais, kurie turi jums įtakos. Svarbu laikytis taisyklių ir vengti tvarkyti juridinius reikalus ar pasirašyti dokumentus“.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos pradžioje blaškysitės nuo noro nieko neveikti link poreikio kuo daugiau atlikti. Desertui dar išklausysite kelias nesmagias paskaitas, kurios nesuteks jums naujos informacijos. Nepaisant to, anksčiau jūsų įsisavintos žinios padės sustiprinti savo asmenines galias, įvykdyti savo iniciatyvas ar sustiprinti autoritetą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors šiandien jausite vidinį poreikį būti gerais komandos žaidėjais, negavę reikalingo palaikymo ar praradę progą save išreikšti, lengvai persimesite į kitą stovyklą. Viena tokių – tai jūsų svajonės. Jos dabar pildysis nesparčiai, tačiau pamažu išvys dienos šviesą, ypač jei tinkamai panaudosite anksčiau įgytų sąjungininkų pagalbą ar lėšas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Sėkmė ir įvertinimas darbe šiandien bus tai, ko jūs tikėsitės, tačiau ne viskas eisis lyg per sviestą. Gal namuose prireiks jūsų pagalbos? O gal vienas jums svarbus asmuo nuo jūsų nusigręš ar per daug iš jūsų pareikalaus? Atidžiau pasižvalgę po apylinkės, rasite draugų ar bendražygių, kurie visada su jumis ir kurių pagalba yra nepakeičiama.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien apie viską turėsite savo nuomonę, o diena atplukdys daug naujų vilčių, jei nepasiklysite informacijos ar žinių sraute ir nesileisite prislegiami anksčiau nebaigtų darbų naštos. Turite visas galimybes pasitaisyti, jei liausitės abejoti ir, susitelkę į savo tikslą, pabaigsite nebaigtas užduotis ar ištaisysite jose paliktas klaidas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jausdami kitų žmonių palaikymą, geriausiai įvykdysite šios dienos planus. Deja, patys sau tiltus griausite, stokodami pasitikėjimo kitais ir norėdami daugiau duoti nei imti (ir, be abejo, turėdami ką). Tiesa, šiandien perdėliodami akcentus savo kūrybiniuose, pramogų ar vaikų auginimo planuose, aiškiau pamatysite tai, į ką verta orientuotis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien užleidę sceną savo partneriams, žengsite koja kojon su dienos tendencijomis, tačiau vos pamatę mažą kliūtį, tuoj persigalvosite, imdamiesi iniciatyvos už tai, kas vyksta aplink jus. Pareigos šeimai gali apsunkinti jūsų santykių eigą, tačiau peržvelgę įsipareigojimų namiškiams sąrašą, ilgainiui pastebėsite pokyčius.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien, kai darbas vis darbą, tai persistengsite kam nors padėdami, tai net nepažvelgsite į tuos, kurie prašys jiems patalkinti. O ir informacijos stoka gali įvaryti jus į kampą. Laimei, turėsite žinių, kurias pasikartoti bus pravartu, nes tai padės jums geriausiu būdu įvykdyti pažadus savo partneriams.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite labiau orientuoti į tai, kas jums teikia džiaugsmo ar padeda save išreikšti. Deja, tam sąlygos nebus tobulos dėl daugybės komandinių užduočių ar nepakankamo atlygio už tai. Iš tiesų daug svarbiau susitelkti į konkrečias užduotis, kurias tuo geriau atliksite, kuo labiau pasitikėsite savimi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite linkę užsidaryti kuo mažesnėje erdvėje ir į viską reaguoti kuo subjektyviau. Tačiau vos atsiradus pasiūlymams, nedelsiant imsitės labai rimtų profesinių užduočių, dažniausiai iš savęs patys per daug reikalaudami. Būkite nuoseklūs, užsispyrę, kantrūs sau ir tam, ką ketinate įvykdyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien spėti su visais pasikalbėti bus neįmanoma, juo labiau, kad atsiras norinčių jus pamokyti ar priminti senas klaidas. Į jas žvelgiant neverta užsimerkti, tačiau rekomenduojama padaryti tvarką savo namuose ar šeimoje: atlikti čia nebaigtus darbus, išgydyti senas žaizdas ir įvykdyti neįvykdytus pažadus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būti dosniems jums trukdys visi, turintys ką pasiūlyti. O jūsų komandos nariai, užuot priėmę jūsų siūlymus, uždės jums sunkią pareigų naštą. Neverta manyti, kad kažkas nori sugadinti jums dieną. Išklausę jų pozicijas, išsakykite ir savo nuomonę. Tokiu būdu užtikrinsite aiškesnį bendravimą ir tikslesnę informacijos sklaidą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien niekaip neapsispręsite, kaip verta elgtis: tai norėsite būti svarbiausi, tai ieškosite žmogaus, už kurio nugaros būtų galima pasislėpti. O čia dar vadovai, rodantys dalykus, į kuriuos privalote atkreipti dėmesį. Laimei, taisydami šias spragas, taisysite ir savo materialinę situaciją, ir savo savivertę didinsite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?